USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Журналістам не організували доїзд до локацій під час візиту Порошенка на Волинь

15 Січня 2019 20:24
15 січня Президент України перебував на Волині. Зокрема, глава держави відвідав богослужіння у Свято-Троїцькому соборі, а згодом поїхав у Ківерці та Рожище.

Чи не вперше за період каденції Петра Порошенка висвітлення його візиту для багатьох регіональних ЗМІ опинилося під загрозою, інформує Волинська Правда.

Після завершення богослужіння більшість журналістів, як і зазвичай, очікували на організований доїзд до наступних локацій. Тим не менш, в останній момент стало відомо, що транспорту для преси не передбачено і журналістам якимось фантастичним чином потрібно встигнути за президентським кортежем своїм ходом.

У підсумку, частина медійників так і залишилася мерзнути на Театральному майдані і не змогла висвітлити візит Порошенка. У виграшному становищі опинилися забезпечені транспортом телевізійники, а також ті «акули пера», які встигли напроситися в автівки до місцевих чиновників, які супроводжували Президента.


Нагадаємо, зустріч з Петром Порошенком у місті Ківерці розпочалась у закритому режимі. До зали будинку культури пропускали лише «обраних» людей по списку. Натомість журналістів, які були попередньо акредитовані, не пропустили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Активіст Показати IP 15 Січня 2019 20:51
То чого переживати, що не було на чому доїхати. Все одно б в зал не пустили.
лучанин Показати IP 15 Січня 2019 21:14
хто цим непотрібом перейматись повинен ?

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus