USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

З'явилося ВІДЕО з літака, який обстріляли у Криму

9 Березня 2014 11:51
Прикордонний літак виявив численні пости російських військовослужбовців, які облаштовують на перекопському перешийку. Про це інформує Держприкордонслужба України.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, учора близько 17.30 російські військовослужбовці в районі Армянска обстріляли український прикордонний легкий літак, на борту якого не було жодного озброєння.

Повітряний засіб здійснював патрулювання державного кордону та прикордонних районів. Під час патрулювання літак виявив численні пости російський військовослужбовців, що розташовані вздовж перекопського перешийку.

З одного із них (останні 10 секунд відео) і був відкритий вогонь по прикордонному літаку.



Джерело відео - BorderGuardService
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
петро Показати IP 9 Березня 2014 12:07
і де там стріляли?
Ок до петро Показати IP 9 Березня 2014 15:50
Іди проспись і протри очі!
мирна Показати IP 9 Березня 2014 12:15
Це в черговий раз підкреслює, що в нас за збройні сили! Відео з військового літака-розвідника і викладати у мережу, що підлягає для користування лише для військових?! Ну це взагалі...! А де стрілянина?:) Це підкреслює продажність що військових, що СБУ, що міліції! В цій країні все продано і куплено! Жах!!!:(
304 Показати IP 9 Березня 2014 12:29
блимання света это "огонь"?статья рассчитана на майдаунов без мозга...
s Показати IP 9 Березня 2014 12:33
Це для вас "блимання", а льотчикам насправді могло б бути не до жартів.
Колян Показати IP 9 Березня 2014 15:16
Цей солдат без зброї так перелякав наших військових?
БОГДАН Показати IP 9 Березня 2014 15:28
Хочу волинянам повідомити наступні новини,так як існує реальна інформаційна блокада і правдиві новини до волинян,як правило, не доходять.Розрекламований авіаносець США так і не появився у Чорному морі біля берегів Криму. Дієві санкції, якими погрожували Росії США та Євросоюз, по суті ,так і не були прийняті.Президент США обмежився заявою,що вважає референдум у Криму антиконституційним. Під час опитування 77% громадян ФРР висловились проти санкцій щодо Росії та проти виключення її із =великої вісімки=.Бюджетники та силовики Криму (вчителі,медики ,прокурори ,.судді,міліція, військовослужбовціі і т.д.) після приєднання до Росії будуть отримувати заробітню плату втричі більшу ,ніж у складі України. Із обіцяних 11-20 мільярдів дол. Захід надає допомогу Україні лише в межах 2.2 мільярдів. дол., і то на протязі 2-х років.Кабмін Яценюка прийняв принципове рішенняя про підняття плати за комунальні платежі (газ,електроенергія,тощо) .Луганськ,Донецьк,Харків виступають проти перерахування зароблених у цих регіонах грошей у дотаційну Західну Україну.,Сьогодні у Луганську вийшло на вулицю близько 20 тис чол. під антибандерівськими гаслами ,стільки ж мітингують у Донецьку та Харкові.Міліція відмовляється чинити опір мітингувальникам.
Вадим до БОГДАН Показати IP 9 Березня 2014 16:54
Ви це Осетії розкажіть...
Анонім до Вадим Показати IP 9 Березня 2014 17:13
В Абхазії і в Осетії досить непогано живуть і зовсім не так страшно як малюють-тиждень тому відпочивав в АБХАЗІЇЇ-там працюють заводи,фабрики.йде будівництво і класні курорти-не лякайте бо то все неправда і зарплата мінімальна-400 дол.Тут заздрити треба.
Вадим до Анонім Показати IP 9 Березня 2014 17:42
Ну так давайте кожен рік приєднуватись до країн в яких заробітні плати більші.
Ольга-Вадиму Показати IP 9 Березня 2014 17:01
Мовчи *****,при чом тут Осетія?
654 Показати IP 10 Березня 2014 07:19
Яка в Абхазії зарплата, ви що подуріли там просте населення за межею бідності