USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Звільнений Терещук чекає на іншу керівну посаду в поліції

15 Грудня 2015 08:32
Звільнений з посади начальника Головного управління Національної поліції в Києві Олександр Терещук очікує призначення на нову керівну посаду.

Про це він повідомив Українським новинам.

«Цю посаду (начальника головного управління поліції) було скорочено. Я очікую, що мені запропонують іншу посаду, наприклад, начальника головного управління поліції - заступника керівника Національної поліції», – сказав він.

Він наголосив, що не бачить інших кандидатур для призначення на цю посаду.

З його слів, всі заступники начальника київської поліції на своїх місцях і працюють.

Вчора ввечері Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло, що Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звільнив з посади начальника поліції Києва екс-очільника Волинського УМВС Олександра Терещука. Попереденьо голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе анонсувала його звільнення.

Нагадаємо, що Терещук очолив столичну поліцію 18 листопада. До цього він працював начальником київської міліції. У червні Терещука звільнили з посади, але в липні президент Петро Порошенко скасував люстрацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
SVV Показати IP 15 Грудня 2015 08:44
Та тобі не посаду а строк потрібно призначати.
antiment Показати IP 15 Грудня 2015 09:02
Посаду завгоспа пєтушиного загону на менській зоні хай йому запропонують. Тоже керівна, ня. Так вона (91 колонія) його чекає, так за ним плаче, ужосссс прям
Анонім Показати IP 15 Грудня 2015 09:28
Яка ж ця влада кінчена.Щоб ввони повиздихали з своїми Поросенками і Сраковими.
мені цікаво до Анонім Показати IP 15 Грудня 2015 18:54
кого ж ви у владу пропонуєте???
вася Показати IP 15 Грудня 2015 09:35
посаду прибиральниці у школі він не чекає?
Скорочений Показати IP 15 Грудня 2015 09:41
Посада скоротилася,- вперед в центр зайнятості ,як всі православні...
Читач Показати IP 15 Грудня 2015 09:50
Який скромний!!!!
АТО Показати IP 15 Грудня 2015 09:52
А в АТО його не можна... і дітей його. Чи в АТО хворі, а на великі і відповідальні посади здорові...?
Ас Показати IP 15 Грудня 2015 09:52
Скоро відбудеться справжня Революція і по законах революційного часу ми з цею контрою поступати будем як в 1917 і з царьом Порохом як в 1918 і його світою і сімєю з людей знущатись не дамо
А судьи кто ?! Показати IP 15 Грудня 2015 10:22
Причина развода с Вашим мужем? — У нас не совпадали религиозные взгляды... — В смысле? — Он не признавал, что я Богиня.
Сара Показати IP 15 Грудня 2015 11:47
Терещук як термінатор,постійно повертається..
не пацик Показати IP 15 Грудня 2015 11:52
Бачите як він догори палець показав- це значить що скоро він буде на вищій посаді в апараті презедента.
Інна Показати IP 16 Грудня 2015 00:45
Шнида і та знайшла місце