USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Автосалон у Луцьку оформили незаконно

21 Жовтня 2014 16:25
На ділянці, виділеній під відкриту автостоянку, збудували автосалон.

Про це стало відомо під час засідання земельної комісії Луцької міської ради сьогодні, 21 жовтня.

Представники ТзОВ «ТРАНС КАПІТАЛ» звернулися у міськраду з проханням продовжити термін оренди земельної ділянки на вулиці Карпенка-Карого, 10 строком на 10 років, площею 0,2788 гектара.

Як з’ясувалося, свого часу цю ділянку виділили для влаштування відкритої стоянки. Однак там збудували автосалон, не змінюючи цільове призначення земельної ділянки.

І хоч цільове призначення не було змінене, та на будівлю автосалону вже оформлене право власності. Відтак, члени комісії здивувалися, як представникам ТзОВ «ТРАНС-КАПІТАЛ» вдалося «замутити» приватну власність, адже така приватизація - незаконна. Тим паче, що будівля автосалону розміщена на червоній лінії.

Крім того, зазначають депутати, на території будівництва незаконно вирізали дерева.

Відтак, депутати проект рішення не підтримали. Однак запропонували розробити альтернативний проект рішення на розгляд сесії, у якому вони б попросили прокуратуру розібратися в цій ситуації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
лучани Показати IP 21 Жовтня 2014 16:30
Чернецький автомийку збудував на червоній лінії, і нічого,все нормально.
Анонім до лучани Показати IP 21 Жовтня 2014 16:36
Видно ще не здивувались.
Анонім Показати IP 21 Жовтня 2014 16:34
Напевне ж була презентація, хтось із чиновників міськради перерізав стрічку, пив шампанське, тримав слово, а потім про все розказав на роботі. І тут ТАКА ОКАЗІЯ - ЧЛЕНИ КОМІСІЇ ЗДИВУВАЛИСЬ, ЯК ЦЕ ВДАЛОСЬ " ЗАМУТИТИ". Та без них же не обійшлося. От би працівники "Транс капітал" у ЗМІ пояснили - кому і скільки.
мішка Показати IP 21 Жовтня 2014 16:36
" запропонували розробити альтернативний проект рішення на розгляд сесії" - тобіш давайте но бабло депутатішкам і все врегулюють
балакун Показати IP 21 Жовтня 2014 16:51
Штраф за порушення законодавства впаяти. Салон знести. Провести розслідування, як приватизували. Винних за грати. І буде порядок.
Шрек до балакун Показати IP 21 Жовтня 2014 16:58
не варіант. краще штраф в бюджет Луцька - 2-3 млн.грн.
балакун до Шрек Показати IP 21 Жовтня 2014 17:47
це 1-й пункт. І далі по порядку)
Андрій76 до балакун Показати IP 21 Жовтня 2014 20:00
Навіщо зносити те, що вже побудоване?.. Ломать не строить. А ось зробити з АВТОСАЛОНУ АВТОСТОЯНКУ, тільки НАКРИТУ ( ну якщо вже побудували ) ось це саме ВОНО, те що планувалося зробити спочатку...
ОСТАП Показати IP 21 Жовтня 2014 16:56
а шо це за салон ы хто власник?
Лол до ОСТАП Показати IP 21 Жовтня 2014 17:22
Как я понимаю, речь идет о салоне фольксваген на ул. к-к. Хотя может и ошибся
87 до Лол Показати IP 21 Жовтня 2014 18:40
Так, це салон Фольксваген, власник Можайський.
демон Показати IP 21 Жовтня 2014 17:22
А ще питають чому іх підривають. Мерзота.
калькулятор до демон Показати IP 21 Жовтня 2014 21:50
І не треба лям комусь за пошуки давати