USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Припарковою землею займається прокуратура

18 Листопада 2014 12:55
Прокуратура міста Луцька розпочала кримінальне провадження за фактом незаконної передачі у власність фізичним особам земельних ділянок в парковій зоні обласного центру.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Нагадаємо, конфліктними стали 9 земельних ділянок, а це - близько гектара землі, які начебто були частиною парку. Після рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 31.07.2001 № 429 цю територію віддали в приватні руки.

Однак, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, загальна територія парку імені 900-річчя міста Луцька - 18,6 гектара. Межі рекреаційної зони наразі не включають землі, раніше віддані приватникам.

Встановили, що ще у 2001 році рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради кільком громадянам за рахунок земель міськземфонду надали земельні ділянки загальною площею 1 гектар у парку імені 900-річчя Луцька.

У 2002 році, за втручання прокуратури, ці рішення виконкому були визнані судом незаконними та скасовані.

Однак, це не стало перешкодою для видачі громадянами державних актів на право власності на ці земельні ділянки.

Стосовно законності передачі цієї землі у приватні руки триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
патріота Показати IP 18 Листопада 2014 13:16
Прізвища власників ділянок - в студію. Посміємося з потугів прокуратури разом:-)
депутат Показати IP 18 Листопада 2014 13:20
Сівак кришує і сам в долі при виділенні ділянок.
Лучанин Показати IP 18 Листопада 2014 13:23
Невже Справедливість Є??? Тоді, за неї варто боротися!!!
Іра Показати IP 18 Листопада 2014 13:49
Хай сівак розкаже як в тому парку сам прихатив 11соток і щей збудував не законно два гаража виродок
33 до Іра Показати IP 18 Листопада 2014 15:48
підтримую, на люстрацію, а краще на кастрац.ю, таких депутатів. ганьба Сіваку.,розікрали Луцьк....
Лучанка Показати IP 18 Листопада 2014 14:48
Цікаво, чиї вуха (і хитрі морди) виглянуть з цієї прихватизації?
НЕУЖЕЛИ Показати IP 18 Листопада 2014 14:51
Министр внутренних дел Арсен Аваков подписал приказ об организации выполнения закона об очищении власти в МВД и милиции по всей Украине. Им предусмотрено сроки проведения проверок достоверности сведений, касающихся руководителей и персонала подразделений МВД, а также тех центральных органов исполнительной власти, деятельность которых направляется и координируется Министром внутренних дел.
знаюча Показати IP 18 Листопада 2014 20:38
серед приізвищ відових - Кварцяна, Ткачук (депутат Женя Ткачук). Відтяпали у реалі півпарку. ще пів-парку - церква. скоро тільки понад берегом будемо ходити. прізвища сівака серед "приватизаторів" немає. а гараж він збудував на батьковій ділянці, яка виділена уже ого-го як давно.
Іра до знаюча Показати IP 18 Листопада 2014 20:46
ділянка сівака під гараж теж в парку і огого як давно. депутат перевертень.
Житель балки Показати IP 18 Листопада 2014 23:42
Шановні Сівак мало того що захватив 11соток на території парку а щей заліз до самої сапалаївкі перевірте це не важко і правда за базар відповім!!!!!!!!!
Юрист Показати IP 18 Листопада 2014 23:52
То що ,якщо депутат можна самовільно будувати гаражі ,цікава логіка плюс вкрав сам участок в природо-охоронній зоні люструвати хабарника до речі в лікарні кликуха полтінник ( в доларах до пацієнта навіть не підійде поки не заплатиш і на зарплату хапнув участкок в Підгайцях і за зарплату хороми будує ) взяточник .
Сусід сівака Показати IP 18 Листопада 2014 23:56
Хай розкаже ,як його татусь на КГБ працював навіть має нагороди ,а синок Сергійко в свободу подався цікавий тандем
Іра Показати IP 18 Листопада 2014 23:58
А що Вітів не проманіторив синка кегебіста ,як так лохонувся?