USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Святкування Дня Луцька хочуть перенести

13 Квітня 2018 11:11
Українська православна церква Київського патріархату звернулася в Луцьку міську раду, аби святкування Дня міста перенесли на 3 місяці раніше, аби це співпадало з релігійною датою.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Голова комісії Андрій Козюра зачитав звернення: «Святий Миколай – покровитель міста, тому пропонують перенести святкування Дня міста з 24 серпня на 22 травня або найближчі вихідні після цієї дати».

Члени комісії взяли звернення до відома та сказали, що підтримують прохання. Однак вирішили надіслати звернення в департамент культури, аби там розглянули це питання з істориками, духівниками та надали свої пропозиції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Олег Показати IP 13 Квітня 2018 11:58
Гарна пропозиція . Лучани підтримують !
Нормальна людина Показати IP 13 Квітня 2018 12:40
Не требе змішувати релігію і день міста, не всі в нашому місті, слава Богу, сповідують православя. ..
Лучанин до Нормальна людина Показати IP 13 Квітня 2018 13:57
Всі не всі, але на гербі Св.Миколай...
Здоровий глузд Показати IP 13 Квітня 2018 12:44
Скільки залучено інвестицій ? Скільки створено нових робочих місць ? Скільки лучан отримало житло? Скільки збудовано шкіл і дитячих садочків ? Які зрушення в адмінтерреформі ? Як зупинити міграцію ? Медреформа, тарифи, міський транспорт, дороги, проблеми ЖКГ, ... . І т. д. і т. п. І тільки в кінці отого довгого і неповного списку - коли, як, з ким і з чим святкувати !
Лучанин Показати IP 13 Квітня 2018 13:36
Яке відношення має одне до іншого? Ну покровитель міста Миколай, і що? Де логіка? Таким чином якщо я нородився за три дні до чи після Миколая, для прикладу, раз вже про нього, то я тепер маю переносити свій день народження, бо комусь в голову так стрілило? З громадою в таких питаннях не радяться, а громада не тільки складається з тих що звернулися.
Лучанин до Лучанин Показати IP 13 Квітня 2018 13:58
А яке відношення має День міста до Дня незалежності? В цьому зверненні логіка є.
Волинянин до Лучанин Показати IP 13 Квітня 2018 18:56
Ну якщо мене пам"ять не підводить, день міста святкують в третю неділю серпня. А це максимум може бути 21 число.
Анонім Показати IP 13 Квітня 2018 19:33
Не зрозуміло хто кому заважае: держава церкві чи церква державі? Іерква відділена від держави. Свято міста святкують всі люди громади різних віросповідань. Чтять святого Миколая не всі конфесії. Вони не проти Миколая, у них свої святі. Тому перенос не доцільний.
Василь. Показати IP 15 Квітня 2018 12:35
Не можна дозволяти церковникам пхати свого нахабного носа в громадські справи. В нас світська держава.
Олександр Показати IP 15 Квітня 2018 16:27
22 травня – страшний день для історії українського народу. Цього дня 2014 року неподалік міста Волноваха Донецької області 51-а ОБМР втратила 18 бійців.
лучанин Показати IP 15 Квітня 2018 16:44
22 травня 2014 року там розстріляли 10-й блокпост із бійцями 51-ї механізованої бригади. Тоді загинули 18 волинських воїнів. Це був навіть не бій, а, точніше, масове вбивство наших бійців.