USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

Чого вчили дітей Правий сектор та Автомайдан у Луцьку

21 Квітня 2014 17:27
Маленьких лучан разом з родинами вчили малювати писанки. За таку «пасхальну просвітницьку роботу» взялись активісти волиснького осередку Правого сектору та ГО «Автомайдан України».

«Що, коли паска вже спечена, посвячена і покуштована, перші крашанки побиті, усі родичі відвідані, а святковий настрій ще не пройшов? В такому разі, ваше свято можна перенести у творчо-патріотичну майстерню писанкарства», - запрошують усіх охочих організатори заходу.

Зі слів представниці Станиці Луцьк Пласту - Національної скаутської організації України, - Катерини, лучани на майстер клас прийшли разом із сім’ями. Окремі із учасників дійства ознайомились із мистецтвом писанкарства вперше, хоча були й такі, хто вчився розмальовувати Великодні яйця у художній школі. А оскільки відвідали «майстерню» зовсім маленькі дітки,які взяли до рук «писачка» перший раз, то й з мистецтвом малювання праві давніх українських символів на писанках їх не знайомили, а дозволяли просто «вдатись до польоту власної фантазії»

Як пояснила Катерина, найкраще для малювання писанки підходить біле яйце, адже воно ідеально вбирає колір. Його протирають оцтом. Опісля у «писачок» втрамбовують віск. Над свічкою його плавлять. Тоді на яйці малюють різноманітні візерунки, а потім почергово занурюють у різні барви. Яйце слід занурювати у кольори від найсвітлішого до найтемнішого. Після закінчення роботи яйце розігрівають над полум’ям свічки, і витирають ганчіркою зайвий віск. На писанці залишається лише візерунок.

«Нехай свято завжди живе у Вашій душі, а не у шлунку», - жартують організатори.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
мама Показати IP 21 Квітня 2014 20:26
А фарба у них лише чорна і червона... Я б дітей і близько до них не підпускала!!!
Чему могут Показати IP 21 Квітня 2014 20:30
Чему могут научить бандиты?
Анонім до Чему могут Показати IP 22 Квітня 2014 08:18
Привет ботам!
Снт Перец Показати IP 21 Квітня 2014 20:43
Первые известные нам пасхальные яйца были окрашены в ОДИН цвет - в красный. Красный и черный - суть архаичные русские (не российские) колоры. Собственно, самые архаичные - сажа и киноварь. Посему в росписях той же древней керамики Эллады есть только два варианта расцветок - краснофигурная и чернофигурная. аналогично и сакральная вышивка украинских сорочек имеет только два цвета (традиционно) - черный и красный (по белому). хортов святого юра также было три - белый, черный, рыжий. Три Руси - Белая, Черная, Червоная. Ну и в конце-концов "Два кольоры мойи, два кольоры - червонэ то любов, а чорнэ - то журба". Достаточно двух красок, трех цветов для восприятия мира
ВОНО до Снт Перец Показати IP 21 Квітня 2014 20:55
у тебя два, черный и белый, и ведь живешь в цвете
ДАІ Волині Показати IP 21 Квітня 2014 21:50
коментар було видалено
Волиняни до ДАІ Волині Показати IP 21 Квітня 2014 22:45
Де поділось ДАІ Волині? Які проблеми?
ДАІ до ДАІ Волині Показати IP 21 Квітня 2014 22:50