Незаймана природа парку 900-річчя. Фоторепортаж
Літо – саме в розпалі, як, до речі, і сезон відпусток. Ті ж «щасливчики», які поки не покидають місто, мають можливість перенестися поближче до природи в парку 900-річчя.
Цей мальовничий луцький парк із річкою та пагорбами – ідеальне місце для усамітненого відпочинку. У вихідні дні тут щоправда безліч дітлахів, які розважаються без нагляду дорослих, рибалок, які медитують, задивляючись у воду, та сімей, яким врешті вдалося вибратися на пікнік.
Заглибившись у парк, можна, своєю чергою, оцінити всі його незаймані красоти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Цей мальовничий луцький парк із річкою та пагорбами – ідеальне місце для усамітненого відпочинку. У вихідні дні тут щоправда безліч дітлахів, які розважаються без нагляду дорослих, рибалок, які медитують, задивляючись у воду, та сімей, яким врешті вдалося вибратися на пікнік.
Заглибившись у парк, можна, своєю чергою, оцінити всі його незаймані красоти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
Степан
Показати IP
16 Липня 2017 19:12
Болото, а не парк
Кіндрат Панасович
Показати IP
16 Липня 2017 20:26
описали так нібито це Central Park на Манхетені )) а це просто корупційні чагарники в центрі міста.
Нічого до Кіндрат Панасович
Показати IP
16 Липня 2017 21:28
Скоро забудують, не буде чашгарників.
Лучанин
Показати IP
17 Липня 2017 01:45
Невже не можна запросити хорошого ландшафтного дизайнера і створити з нашої дикої Поліської місцини справжню ПЕРЛИНУ куди б хотілося потрапити не тільки Лучанам а й гостям міста і нашої прикордонної області.
Коза до Лучанин
Показати IP
17 Липня 2017 10:27
Дизайнер це непогано, але там достатньо покосити і почистити гілля. І вже по іншому буде дивитись. А то не парк, а якісь чагарники, та й ті потроху забудовують: то одна церква, то друга, то хатки, то городи...
Парк
Показати IP
17 Липня 2017 15:12
Раніше був гарний парк, були каруселі...
Зараз теж гарний, але занедбали..не прибирають не косять..хоч смітники поставили вже плюс, але наші люди не вміють ними користуватись(!
багато повалених дерев поприймати б їх..почистити б водойму від того очерету..
Не варто забудовувати і так кругом одні багатоповерхівки, а так є місце де можна відпочити спокійно на природі не виїзджаючи за місто..
Медоносні бджоли танцюють точніше, коли мають публіку
Сьогодні 00:37
Сьогодні 00:37
14 червня: свята, події, факти. Міжнародний день блогера і День працівників текстильної та легкої промисловості в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Польщі на ділянці лікарки знайшли останки 32 ненароджених дітей
13 Червня 2026 23:36
13 Червня 2026 23:36
На Волині оштрафували батька, бо малолітній син курив електронну сигарету 
13 Червня 2026 23:08
13 Червня 2026 23:08
Суд у Луцьку забрав права у водія, бо той п’яним в’їхав у дерево і паркан
13 Червня 2026 22:40
13 Червня 2026 22:40
У Луцькому районі – ДТП за участі авто поліції охорони, є потерпілі
13 Червня 2026 22:12
13 Червня 2026 22:12
Що довша служба – то триваліша гарантована відстрочка: Федоров розповів про нову контрактну систему у війську
13 Червня 2026 21:44
13 Червня 2026 21:44
Трамп заявив, що США та Іран підпишуть мирну угоду вже завтра
13 Червня 2026 21:16
13 Червня 2026 21:16
У Ковелі водій за два дні попався п'яним на двох автівках: як покарали
13 Червня 2026 20:48
13 Червня 2026 20:48

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.