USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Вже скоро суперблондинка Ольга Полякова виступить у Луцьку

29 Жовтня 2015 18:43
У рамках гастрольного туру з новою концертною програмою до Луцька завітає Оля Полякова.

Про це повідомляють організатори заходу.

Суперблондинка, співачка, телеведуча, переможниця шоу «Народна зірка» та «Как две капли» Оля Полякова приїде у Луцьк 9 листопада. Вона вирушає в гастрольний тур з новою концертною програмою. Її виступ розпочнеться о 19:00 у Волинському облмуздрамтеатрі.

Вартість квитків коливатиметься від 120 до 350 гривень.

Замовлення і безкоштовна доставка по місту:20-30-32, (099) 373-62-68, (097) 221-95-28 Додаткова інформація: www.koncertino.com.ua.

Організатор заходу: театрально-концертне агентство «Концертіно».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Роман Показати IP 14 Вересня 2015 18:57
Ну нарешті..... Як взагалі жили тут без її пісень? :))))
Степан Показати IP 14 Вересня 2015 20:26
За те,файна дівчина з гарною фігурою.
Анатоль_ до Степан Показати IP 29 Вересня 2015 11:36
Гарнюня!
Микола Показати IP 14 Вересня 2015 21:25
Дуже часто з себе дурочку корчить.
Анонім до Микола Показати IP 29 Жовтня 2015 19:11
А чому ти вважаєш, що корчить?
0011 Показати IP 14 Вересня 2015 22:02
А мені вона подобається і як жінка і як артист.
РСВ Показати IP 15 Вересня 2015 07:55
з дитинства люблю цирк на клунів дивитись
ще не зовсім свідоми Показати IP 19 Вересня 2015 20:07
Сама гарна жінка у світі. І співачка дуже пристойна!
Анонім до ще не зовсім свідоми Показати IP 29 Жовтня 2015 19:12
Одним словом - Блондинка.
УГУ Показати IP 20 Вересня 2015 13:27
як ми раніше жили без її концертів ....??)))))ЖЕСТЬ
Софія Показати IP 21 Вересня 2015 00:48
До чого взагалі мова про те,що "як ми раніше жили без її концертів?" ,так як і без концертів інших виконавців. Так,на сцені робить з себе дурочку,проте в житті вона чудова мама,жінка та господиня,а який брати сценічний образ це вже їй вирішувати. Пісні не для кожного,але як на мене не погані. Заслуговують поваги. Тому,меньше сарказму та пафосу,шановні,досягніть того чого досягла вона,тоді можна про щось говорити.
Оксана Показати IP 21 Вересня 2015 17:17
У Волинському облмуздрамтеатрі?? Невже в Луцьку мало клубів?
Сліпа коняка Показати IP 29 Вересня 2015 12:41
Фу. Проросійська наволоч вже і до Луцька добралась
Анонім до Сліпа коняка Показати IP 29 Жовтня 2015 19:13
Фу! Ляхський хлоп виліз.
Хлоп Показати IP 29 Жовтня 2015 23:44
Дзiдзьо жiночого полу. Нам подобаеться!
Иван из Таллинна Показати IP 31 Жовтня 2015 00:35
Недавно выступала у нас в Таллине на Танцевальном Раю. Очень всем понравилась. https://www.youtube.com/watch?v=hlpiT2Vg_UI