USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Російське вбиває»: бойкот російського кіно в Луцьку. ОНОВЛЕНО

4 Лютого 2015 09:42
Акція ”Російське вбиває” відбудеться у Луцьку, в кінотеатрі “Прем’єр Сіті” за адресою вулиця Сухомлинського, 1 сьогодні, 4 лютого. Захід запланований на 19:45. Про це інформують організатори – ГО ”Бойкот” та ГО ”Спілка власників зброї Волині”.

Лучан запрошують прийти і висловити свій протест кінопродукції країни агресора.

Контактна особа – Михайло Бабенчук, голова ГО ”Бойкот”. Довідки за телефоном (093) 65 78 021.

За станом на 18:00, 4 лютого, стало відомо, що в кінотеатрі "Прем'єр Сіті" раптово змінився графік і замість російського фільму "Ялинки кудлаті" триватиме показ французького фільму "Заручниця-3".

"Це можливо збіг, або, можливо, до них дійшла інформація. З огляду на це, ми вимушені перенести акцію "Російське вбиває". Про дату акції ми повідомимо завчасно. Дякуємо за розуміння!", - пишуть організатори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
??!! Показати IP 4 Лютого 2015 09:46
Були люди як люди а тут подуріли... Луцьк чимось опилювали?
лучани до ??!! Показати IP 4 Лютого 2015 09:49
коментар було видалено
ось таке...КІНО Показати IP 4 Лютого 2015 10:03
...не все кіно в росії...несе агресію....є доволі правдиві фільми...які доречі потрібно показувати луцькому глядачу....а не закордоне одне ( США...і.т.д.).....фильми Юрия Быкова...та і ще є декілька доволі цікавих режисерів...небуду вести опис усіх....бажано подивитись усім ...ось такі фільми чомусь Премьєр Сіті незакуплює чомусь?
ас Показати IP 4 Лютого 2015 10:08
у вати зараз купквати фільми? ти давно був у Ліпінах?
ас Показати IP 4 Лютого 2015 10:08
купувати
Анонім до ас Показати IP 4 Лютого 2015 10:43
А фабрика ,,Рошен,, в Росії?Це ніхто не бачить.А вугілля,газ,електроенергія у кого купуємо?Подвійні стандарти.
фільмець Показати IP 4 Лютого 2015 11:14
Ви "розумники" не тут ля-ля-кайте, а скажіть це керовникам 1+1, СТБ, Интеру, ТРК Україна, ICTV... вони без російських фільмів і серіалів взагалі загнуться, бо свого виробляти не навчились, західне нове і цікаве доволі дороге, а талановиті продюсери, режисери... виїхали давно у Росію, бо там гонорари більші!!! Навіть в Україні, вдома люди сценарії пишуть і відправляють російським компаніям і отримують гарні гонорари, а наші що? А на дворі 21 століття...
11 Показати IP 4 Лютого 2015 11:17
Скільки тих ГО розвелось...!!! Це вже справжнє ГМО!!!
Анонім Показати IP 4 Лютого 2015 13:17
А я б порадила подивитися російський "Левіафан". Цей фільм треба показувати всім бесплатно. В першу чергу комуністам, ваті і іншим прихильникам руцького міра
cinemator до Анонім Показати IP 4 Лютого 2015 13:28
Так само як і фільм "Дурак" де події нічим не відрізняються і від наших!!!
Луцьк Показати IP 4 Лютого 2015 13:20
Михайле, чому Ви в АТО не покажете як бойкотуєте російське. Там кожну хвилину під кулями ходять, домовини щодня на Волинь привозять, а Ви про фільми, Вам не соромно??? Що від того зміниться, жити краще стане, війна зупиниться? Ні!!! Ви лише ще зараз нагадає про себе, багато в нас таких було, вже в Києві сидять, реклама чи піар спрацювали! Майте совість, займіться ділом, гідним для мужчини у такий страшиний час для країни!!!
Джулія Показати IP 4 Лютого 2015 16:19
Я-проти. Але в чому повинен виражатися протест у “Прем’єр Сіті”??