USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Зі Слов'янська вивезли вже 500 дітей, зокрема на Захід

2 Червня 2014 19:00
Близько півтисячі дітей з Донецької області, а саме, зі Слов’янська вивезли на відпочинок.

Про це повідомляють Українські новини.

"Уже близько 500 дітей вивезені зі Слов'янська для відпочинку. Вони розміщаються, зокрема, і на території Донецької області", - сказав начальник Управління кримінальної міліції з питань дітей Міністерства внутрішніх справ Олексій Лазаренко.

Дітей вивозять у приватному порядку з усіма відповідними документами.

Також на прес-конференції заступник міністра освіти і науки Павло Полянський зазначив, що міністерство розглядає варіанти вивезення дітей з Луганської й Донецької областей на оздоровлення в інші регіони країни, зокрема на захід України, а також в Одеську область.

Крім того, згідно з інформацією Лазаренка, група з 50 дітей була розміщена у Святогорському монастирі Донецької області.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що понад 200 дітей зі Словянська відправили на відпочинок до табору «Артек», але згодом виявилось, що їх не змогли прийняти у даному таборі. Тому цю групу діток розмстили у інших таборах Криму.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Дончанин Показати IP 2 Червня 2014 19:27
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 2 Червня 2014 19:45
"Дітей вивозять у приватному порядку з усіма відповідними документами." - т.е. без помощи укранской власти.
Анонім Показати IP 2 Червня 2014 20:06
А можна поцікавитися, скільки ж дітей Слов"янська їхні батьки погодилися відправити "зокрема на захід"? Чула, що приймає їх Крим і деякі міста Росії, а от про Захід - ні. Якщо можна, конкретні факти, будь ласка.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 21:34
біля мене живуть по-сусідству діти з Луганська, адресу називати не буду, але це Волинська обл.
Анонім до Анонім Показати IP 3 Червня 2014 04:42
Факти маються ?
Аноніму Показати IP 2 Червня 2014 20:27
Захід з любов'ю і великою турботою приймає біженців із Сходу та Кримy й прийме із повною відповідальністю дітей, а не буде прикриватися ними від пуль, як wt роблять за вказівкою путлера сепаратисти й бандити на Сході нашої рідної УКРАЇНИ!!!
Анонім до Аноніму Показати IP 2 Червня 2014 20:47
А те, що то діти самих донетчан,слов*янців,саме тих, кого ви назвали щойно "сепаратистами" і "бандитами", ви не подумали? Яке серце треба мати щоб писати ніби вони прикриваються своїми ж кровиночками!Яке серце треба мати, щоб стріляти у них, примусити їх висидіти 8 годин у підвалі в день останнього дзвоника! Моя сестра зара живе у Луганську.Там увесь сквер і дорога у величезних вибоїнах після нальоту літаків-штурмовиків.Є снаряд,що не розірвався. Він увійшов глибоко у грунт, пробивши товщу землі і його видно. Вбита одна жінка, ще когось вбили.У будинковій стіні діра .Дерева повалені від вибухів,зірвані люки. Онучка сестри ( їй 4 роки) після нальоту досі мовчить і не реагує ні на що,вони живуть поруч того місця.Сьогодні вони усі покинуть будинок і вночі сидітимуть у підвалі - і це разом з маленькою! Жах! Тепер можете їм казати про бандитів на Сході. Тепер усі вони точно полюблять Україну... Напевно, мій коментар видалять,правду ніде не люблять, але сестра плаче і плаче. Назвіть же і її, і маленьку дівчинку,путлерівськими сепаратистками, щоб совість вас не муляла
Анонім до Анонім Показати IP 3 Червня 2014 10:39
Мені неймовірно жаль вашу сестру та ї внучку, але згадую натовп в Луганську з колорадськими стрічками, який скандує "Росія!" і жаль потроху розвіюється...а ще коли згадую тіло з вирізаним серцем, прив"язане до машини (чеченска мітка), то й зовсім той жаль пропадає...
письменник до Анонім Показати IP 3 Червня 2014 13:36
Це не ти часом писав нещодавно комент про плакання під "біленьку" на російській мові? Там, де називав всіх фашистами і нелюдами, і кидався прокльонами? Тоді твій комент видалили. Стиль прослідковується той самий. То ти троляка:) Буду чекати ще подібних коментів, в мене вийде дуже цікава книга.
Сергей Показати IP 2 Червня 2014 21:29
Что за лож в названии стати? Детей из Славянска на западную Украину не вывозили!
до аноніма Показати IP 2 Червня 2014 21:37
Йдеться мова про те, що чужинці вдерлися у нашу державу - росіяни, чеченці та ті "українці", які все роблять за гроші, бо вони настільки зомбовані російським телебаченням, що не розуміють, що вони роблять і ненавидять всього українського Невже Ви думаєте, що наші солдати, наша держава буде стріляти у мирне населення? Все робиться задля того, щоб не загинуло цивільне населення і вигнати чужинців. Майдан вийшов проти корупції. Невже Ви не бачили, як жив наш так званий "президент", "генеральний прокурор" та все їх оточення. Невже Ви хочете так дальше жити? Чому весь світ підтримує Україну, а сам Донбас не може розібратися у ситуації? Давайте разом все зробимо задля того, щоб ми всі змогли жити у справедливій державі, державі без корупції і поважати один одного!
титушко до до аноніма Показати IP 2 Червня 2014 22:06
Невже Ви думаєте, що наші солдати, наша держава буде стріляти у мирне населення? -какие еще нужны доказательства.с начала мая все страны потихоньку начинают стыдливо отворачиватся.()Давайте разом все зробимо задля того, щоб ми всі змогли жити у справедливій державі()-обьясни это мужьям и братьям погибшим сегодня женчинам.
Анонім до титушко Показати IP 2 Червня 2014 22:44
Я всього лише жінка, чия сестра сьогодні разом з онучкою, сином та невісткою потрапила у справжнє пекло.І це зробили зовсім не терористи.Маленька крихітка перелякалась так,що й зараз не відійшла. Знаю,що й слов"янці яким не пощастило виїхати,теж постійно ховають своїх малюків у льохи та сховища.Діти сидять там годинами, поки важка артилерія бомбить їхні домівки.Навіщо? За що?Щоб втримати їх в Україні?Таким жахливим чином? У чому винні люди,що мають інше "ставлення до ситуації"?Ті люди,котрі не зможуть а ні любити Бандеру, а ні вважати рідну мову другорядною, а ні ненавидіти своїх найближчих родичів-росіян? Кажуть,ніщо в світі не варте сльозинки дитини. А ми ллємо ті сльози як ріки і кров - як сльози. Господи,що ж ми з вами за люди...
Анонім до Анонім Показати IP 3 Червня 2014 10:44
А про що думали, коли вітали найманців зі зброєю? Місто-мільйонник не захотіло справитись з сотнею терористів, тож тепер нехай терпить, коли держава виганяє тисячу. Чомусь Дніпропетровськ ніхто не бомбить! Чи ви думали, що Україна буде віддавати території за здорово живеш?
Анонім до до аноніма Показати IP 2 Червня 2014 22:33
Я знаю, що чужинці тепер з обох боків блокпостів та барикад,так що не треба лицемірити. Зомбованість має місце теж з обох боків,ви-тому наявний доказ.. Майдан йшов проти корупції?Це щоб надати старту ще більшій корупції?Чи ви засліпли вже зовсім? Нехай це буде справа Донбасу, як він розуміє ситуацію.СРСР скінчився і сепаратизувався. Але примусово, ракетами та гаубічними снарядами примусювати його розбиратися...То чи не занадто?Вважаєте, після цього можливе життя "у справедливій державі і повага один до одного"? І чи варта цього кров невинних людей і діточок, зокрема?