USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

13-річного юнака в стані алкогольного сп’яніння забрала «швидка»

18 Червня 2017 15:12
Минулої ночі у Луцьку патрульні виявили дітей, які вживали алкоголь: до одного з хлопців викликали медиків, інформують у прес-службі Патрульної поліції Луцька.

«Троє неповнолітніх перебувають в стані алкогольного сп’яніння», - такий виклик отримав екіпаж патрульних в ніч на 18 червня.

На місці події, на вулиці Винниченка, полісмени виявили трьох хлопців 11, 13 та 14 років. 13-річний був без свідомості, тому його шпиталізували з підозрою на гостру алкогольну інтоксикацію.

Інших двох доставили до міськвідділу, викликали батьків та повідомили про подію працівників ювенальної превенції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Катя Показати IP 18 Червня 2017 15:23
А чого це батьків викликали, потривожили серед ночі? Треба було директора школи, де вчаться діточки, і класного керівника. Вони ж за це гроші получають і великі
Ігор луцький до Катя Показати IP 18 Червня 2017 16:52
А що,призначення батьків полягає лише в розмноженні?
я до Ігор луцький Показати IP 18 Червня 2017 18:44
А "дитятко" не з бідових. Одягнуте у все фірмове. І на горілочку так званих "кишенькових" грошей не жаль. Батьки ж не турбуються. Хоче, то хай собі йде. А потім за голову беруться і запитують, чому ж так?????
Ахахахах до Катя Показати IP 18 Червня 2017 16:54
Не смішіть. Може давайте ще викличемо вихователів із садочків куди ті діти ходили, коли були малими. От в тому то й проблема, що зараз батьки стали дуже розумними і дитину пальцем зачепити не можна. А самі вихованям не займаються а якщо щось то дирекція школи винувата , Великі гроші получають, то йдіть працювати в школу
Анонім до Ахахахах Показати IP 18 Червня 2017 17:11
Катя супер,прорахувала істерику,а то дебіла не тронь,слово не скажи,.я думаю катя вчителька,і вже хлебанула від вдячних батьків отаких славних нащадків
Юлія до Ахахахах Показати IP 18 Червня 2017 17:42
Це була іронія, а ви починаєте розвивати тему.
До катя тп до Катя Показати IP 18 Червня 2017 18:14
Коли народиш своіх дітей то ТИ маєш іх виховувати бо мабуть твоім батькам на тебе начхати раз ти таке пишеш
Петро до До катя тп Показати IP 18 Червня 2017 23:29
ТП в курсі як розшифровується? (і це не Таісія Повалив, а її кредо) Так от ти і підписалися як "ТП". Це я тобі я дід з внуками кажу. Дитину виховувати поки поперек лавки лежить, а не коли поздовжніми лягла. Просто в хлопців був наочний домашній вчитель. "Діти вчаться навіть коли батьків немає вдома"(с)Сухомлинський
Анонім до Катя Показати IP 18 Червня 2017 22:02
Діти ні у чому не винні. А наказують їх за те, що вони хотіли їсти. Це підтверджуе пост Каті не плач. Вона чітко називае рідину, яку пили діти "алкогольні напої". За що наказувати людей, які пьють "напої".
Анонім до Катя Показати IP 19 Червня 2017 09:57
Канікули. Які вчителі?
ДІма Показати IP 18 Червня 2017 16:24
Зараз літні канікули, якби директор середночі, або класний керівник переслідував учнів, це було б якось дивно)
Анонім до ДІма Показати IP 18 Червня 2017 16:45
Це про те,що,всі винні,тільки не батьки.
До КатяТП Показати IP 18 Червня 2017 16:35
Катя ти дурне?
Катя ,не плач Показати IP 18 Червня 2017 16:39
Батьків дійсно потрібно викликати ,з нами повинні працювати відповідні служби в місті , виявити чи це систематично відбувається з підлітками? А школа не камера схову для дітей і алкогольні напої діти з директором та класним керівником не розпивають . Поведінка дитини , стиль спілкування - дзеркало життя родини , а перш за все батьків.В навчальному закладі будуть працювати з такими дітьми та ще й батьками , якщо там робота поставлена.Катя , не рахуйте чужі гроші - вашими ніколи не стануть
111 до Каті Показати IP 18 Червня 2017 17:06
Ото ти "Катя" придумала, щоб таке написати, ти з "луни звалилася"?
Кіндрат Панасович Показати IP 18 Червня 2017 18:23
Ясно. Піду по****
хм Показати IP 18 Червня 2017 20:46
Ви що люди подуріли зовсім пишете всяку х*рню. За тих смаркачів повинні відповідати їхні батьки, в першу чергу. Чому діти лазять по ночах? батьки не знають.А в вчителів можна тільки взяти характеристику на цих дітей. І тоді все стане ясно.
ВОВК Показати IP 18 Червня 2017 21:30
розкудахтались святоші можна подумати що ви в такому віці не пили чорнило в підворотнях і не тягали в бвтьків цигарки.
Катя Показати IP 19 Червня 2017 08:27
Це знову я. Анонім правий, я дійсно вчителька і мій перший пост іронічний ("щоб не плакать, я сміялась").Просто звинувачення школи і вчителів у всіх проблемах вже дістали до живого, так само як і нагадування про зарплату. Дякую всім - тим, хто зрозумів іронію, і тим, хто сприйняв це серйозно.