USD 27.00 27.15
  • USD 27.00 27.15
  • EUR 32.00 32.50
  • PLN 7.00 7.12

51 бригада – без прикрас і домислів

Із місця розташування 51 механізованої бригади на Сході України, до її виведення з зони АТО, нещодавно повернулися журналісти ТРК «Аверс».

Про бойових дух бійців, якість командування та генералітету в цілому, співпрацю з добровольчими батальйонами та інше журналісти зняли спеціальну програму.

У програмі також обговорюється неоднозначне питання тих бійців, які самовільно залишили бойові порядки бригади.

Солдати та офіцери на передовій дають відповідь і на це питання. Метою програми було показати 51 бригаду без прикрас і домислів, - повідомляють журналісти.Нагадаємо, раніше військовослужбовець 51 бригади Уберт Мрачковський у відвертому інтерв'ю «33 каналу» розповів про знищення волинянами бригади російського спецназу, про яке чомусь ніхто не говорить. Замовчування цього факту в українських ЗМІ турбує військових, бійціям незрозуміло, для кого вигідна ця війна.

Варто зауважити, що 29 вересня українські волонтери поставили міністру оборони Гелетею «незручні» запитання про 51 бригаду.

Зокрема, питання волонтерів до Гелетея про долю екс-командира 51 бригади Павла Пивоваренка, який, зі слів солдатів, перейшов на сторону бойовиків так званої ДНР, а також питання про переформування 51 бригади в 14-й батальйон, так і залишилися без відповідей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus