USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

SOS: зникає незалежне видання, яке працює й на Волині

25 Лютого 2014 10:19
З березня портал «Четверта влада» може припинити публікувати новини. Відповідне повідомлення опубліковане на сайті видання.

«У звязку з відсутністю фінансування та вже існуючою позикою в тисячу доларів існує загроза, що з 1 березня "Четверта влада" вимушена буде призупинити підготовку новин.

Для того, щоб портал повноцінно працював у 2014 році - потрібно назбирати мінімум 200 тисяч гривень.

Редакція має надію, що необхідні кошти зібрати вдасться.

Як допомогти «Четвертій владі»

Кожен бажаючий творити незалежне громадське інтернет-ЗМІ за такими редакційними правилами може долучитись своїми коштами, послугами, волонтерською діяльністю. Можливість перерахувати кошти (в порядку пріоритетності):

1) ЄДРПОУ 26406610 МГО «Рiвненський прес-клуб» р/р 26002141976, МФО 380805. Призначення платежу: «Безповоротна фінансова допомога для виконання статутних завдань».

2) Торбіч Володимир Анатолійович, ФОП, код 2944509657, Рівненська ф-я КБ «Приватбанк», МФО 333391, р.№ 26005054706510 Призначення платежу: «За надання інформаційних послуг на веб-сайті».

3) Картка Приватбанку 5211 5374 2696 2671 Торбіч Антоніна Олександрівна».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Валентин Показати IP 25 Лютого 2014 10:20
І Слава Богу! Хай припиняє!!!
Гость Показати IP 25 Лютого 2014 10:33
О це да.Капец. перераховуйте грошы Торбичам. Одне прізвище за них говорить, собі гребу в торбу. Та хай закривають.У нас є Інтернет.Дурні давайте хай за нової влади собі хатинку збудують
Заангажовані Показати IP 25 Лютого 2014 10:40
Ще б Волинські новини закрились.
Фанат Волинських нов до Заангажовані Показати IP 25 Лютого 2014 10:48
Вже на протязі декількох років починаю робочий ранок з перегляду "ВН" Не подобається видання - не заходь на нього! Так тримати,"ВН"!!!
Анонім до Фанат Волинських нов Показати IP 25 Лютого 2014 11:05
Ось чим люди на роботі в робочий час займаються. Пора перезавантаження із себе починати.
Фанат Волинських нов до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 13:44
Анонім!!!А хто Вам сказав ,що я починаю робочий ранок на роботі.Я працюю вдома.
лучанин до Фанат Волинських нов Показати IP 25 Лютого 2014 11:10
Підтримую! Волиньпост - шлак. Видаляють неугодні їм коменти! Волинські новини, молодці хлопці/дівчата!)
Мама до лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 11:49
Хвали мене моя губонько.
s до Мама Показати IP 25 Лютого 2014 12:15
шта єта значіт? мангол
Лучани Показати IP 25 Лютого 2014 11:51
Торбіч, попроси в земляка, в Данильчука!!!! А ще краще забери до себе, від Волині подалі!!!!!!!!!!
ха-ха до Лучани Показати IP 25 Лютого 2014 11:59
данильчук не для того гроші на революції заробляв, щоб їх роздавати. Він може хоче собі новий ровер купити
Лучанин до ха-ха Показати IP 25 Лютого 2014 12:30
Не заробляв, а збирав! у скриньку, собі і своїй сворі ш***авок! А то за які гроші вони живуть????? Дармоїди!
my_gift Показати IP 25 Лютого 2014 12:52
ХОЧУ МАТИ БАГАЦЬКО ГРОШЕЙ, ЩОБ УСІМ ДОПОМОГТИ :-)
Володимир Торбіч Показати IP 25 Лютого 2014 18:39
Дякую ВН за перепост інформації. Всім коментаторам - хай у вас все буде добре.