USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Автомобілісти вирушають на акцію протесту до «Ягодина», - ЗМІ

17 Листопада 2016 16:43
Автомобілісти готують мирну безстрокову акцію протесту біля митного пункту пропуску "Ягодин".

Акцію запранували запланували на завтра, 18 листопада.

Виїзд з Луцька - о 6:30 від обласного драматичного театру, - пише ВолиньPost.

Як повідомили організатори акції, їхні вимоги наступні: скасувати норми викидів Євро-5, при розмитненні б/у автомобілів та зменшити мито для автомобілів, аби для українців стали доступними машини ввезені за кордону.

Крім того вони підтримують законопроект №4223 про внесення змін до статті 380 Митного кодексу України (щодо створення сприятливих умов для використання автомобілів з іноземною реєстрацією).

Організатори закликають автомобілістів приєднуватися до них. Акція - законна, відповідні органи попереджені.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДЛЯ АВТО З ІНОЗЕМНОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ ПРОПОНУЮТЬ НА «ЯГОДИНІ» ЗРОБИТИ ОКРЕМУ СМУГУ

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у Луцьку власники авто, зареєстрованих за кордоном, вимагали від влади припинити дискримінацію українців стосовно термінів перебування та умов заїзду іноземних автівок на територію країни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
777 Показати IP 17 Листопада 2016 16:58
нарешті адекватні вимоги,
Анонім до 777 Показати IP 17 Листопада 2016 18:23
А що адекватного?
Лучанин до 777 Показати IP 17 Листопада 2016 19:20
Яке нах. адекватні вимоги? Ці корчі взагалі не повинні потрапляти на територію України. Ви, клоуни, ще про людей думайте які направляються в Європу, там є сім"ї з дітьми. Сигаретчики довбані. Що за держава??? В інших, цивілізованих країнах розігнали б це бидло водометами вже давно. В разі чого пункт переходу перекривати, поліція де??? Влупіть вже тим активістам-контрабандистам по років 7-9, хай задумуються. Чого через Вас мають страдати нормальні люди??? ЗАБОРОНІТЬ ВВЕЗЕННЯ ЦИХ КОРЧІВ....
мюррей Показати IP 17 Листопада 2016 17:11
ганьба!!!!!!! ану на ланоси і сенси!!!!!!!!!!!бігом, порозслаблялися.........
корисне Показати IP 17 Листопада 2016 17:24
та приємне! в черзі стоятимуть не даремно і кордон поруч! і на зворотньому шляху можна буде знов мітингувати!..
дідо Показати IP 17 Листопада 2016 18:22
Злосні неплатники податків. Зате вимагають пільги та субсидії.
Проходив поруч... Показати IP 17 Листопада 2016 18:43
І рибку з'їсти, і на......й сісти...
оленка Показати IP 17 Листопада 2016 23:41
Оце жаба українська.Цікамо , а ви знаєте яким вимогам : євро5 чи 0 ваші ланоси чи лади калинки відповідають. За кожне розмитнене авто платять офіційно більше податків ніж ви за рік зі своєї зарплати!
Баннед до оленка Показати IP 18 Листопада 2016 10:17
Ты как будто за свои деньги те машины гоняешь и растамаживаешь.