USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Головний поліцейський та бійці «Світязя» скупалися у крижаній воді на Водохреще

19 Січня 2016 17:26
Головний поліцейський Волині Петро Шпига підтримав традицію купання в крижанійводі на Водохреще. Разом із головним поліцейським області в традиційних йорданських купаннях взяли участь також бійці батальйону «Світязь» та добровольчих і громадських формувань «Буг», «Азов» та «Айдар».

Про це повідомили у прес-службі волинської поліції.

У день У день Богоявлення Господнього, сьогодні, 19 січня, Петро Шпига занурився в освячену воду на ставку в селі Крупа, що в Луцькому районі.

На березі ставка зібралися мешканці села Крупа, прихожани місцевого храму Покрови Пресвятої Богоматері УПЦ Київського патріархату. Воду освятив настоятель цього храму отець Роман.

«Вітаю всіх волинян, українців з великим православним святом. Бажаю всім міцного здоров’я, сили духу. Ми переможемо! Слава Україні», - сказав Петро Шпига.

Після купання місцеві мешканці пригостили керівника волинської міліції та бійців гарячим чаєм.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Устим Показати IP 19 Січня 2016 18:29
І вас Петро Петрович.
102 до Устим Показати IP 19 Січня 2016 18:37
Чому бійці світязя а де інші???
свідомий до 102 Показати IP 21 Січня 2016 19:11
в інших просто піар не є головним життєвим кредо
А там всі такі вгодо до Устим Показати IP 20 Січня 2016 08:03
бо прості робочі чи стільки незаробляють чи стільки неїдять....деж вас таких вгодованих понабирали...
житель. Показати IP 19 Січня 2016 19:23
то вже семенюка ніхто ніколи не зніме і непосадить.
Артем Ситнік Показати IP 19 Січня 2016 19:49
Петро за цей робочий день віддай гроші дітям інвалідам.Неможна в робочий день займатися купання потрібно виконувати свої професійні обовязки. Слава Україні!
11 до Артем Ситнік Показати IP 20 Січня 2016 08:21
шановний у вас тупий коментар......
ЛУЧАНКА Показати IP 19 Січня 2016 22:56
П.Шпига молодець!!! З святом!
Ви де живете до ЛУЧАНКА Показати IP 20 Січня 2016 08:01
чи в поліціїпрацюєте і свому шеу підлизуєте...чи ви не в курсі хто кришує бурштин...-хто покриває наркоторговців та валютчиків....Цеж пан ПЕТя головний книшувальник області...
Антон Показати IP 19 Січня 2016 23:40
А может он в обеденный перерыв окунулся? Или день полюбопытствовал надо отдавать,а?
Аллочка Показати IP 20 Січня 2016 00:55
Позор-мух ганяє, а хреститися не вміє!! Яка ж тут Слава УКРАЇНИ...
Анонім Показати IP 20 Січня 2016 08:51
сотні тисяч вірян в цей день купаються а тут скупався обланий начальник міліциї з бійцями світязь і добровольцями і зробели таку сенсацію будьто вони донбас звілнили
ЛУЧАНКА Показати IP 20 Січня 2016 09:52
Гарно подивитись, як справжні мужчини дотримуються українських обрядів. Я не працюю в міліції. А кто що кришує тут нідо чого, риба гниє з голови.....А в нас така держава і корупція і олігархи і т.д. Не один він такий начальник, а подивіться на будинки кругом Луцька .... Це що за з/плату побудовані.....????? А діти гинуть на війні.....це що...а олігархи збільшують свої статки....як це розуміти.....Ось про що треба говорити....впершу чергу.
Лучанка Показати IP 20 Січня 2016 15:08
Поліцейські і бійці скупались у крижаній освяченій воді, щоб бути здоровими...Але з такими пивними животами....... слова фізкультура і спорт Вам, мужчини - знайомі?? Чи лише пиво, горілочка-закусочка??
Іван Показати IP 24 Січня 2016 22:59
Шпига- молодець! І хлопці з батальйонів - молодці! Так і треба разом триматися! Це є наші традиції й такі поважні люди їх дотримуються й приклад показують. Щось не пригадую, що інші начальники з простими бійцями в ополонці скупатися в ці дні. Всі походили й по фотографувалися з простолюдинами, а святкували в Сарнах і ресторанах. Шпига молоток! З людьми був. І купався й чай пив на березі.