USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Бурштинова війна на Волині: міліція затримала 150 копачів. ФОТО

24 Жовтня 2015 21:00
Протистояння між бурштинокопачами та правоохоронцями у лісах Маневиччини на сьогодні завершено. Про це повідомляє «Вісник+К».

Нагадаємо, незважаючи на всі спроби вмовити заїжджих нелегальних бурштинокопачів, вони таки увірвалися до маневицьких лісів і приступили до своєї чорної справи. За кілька годин роботи близько п’яти тисяч зловмисників, переважно мешканців сусідньої Рівненщини, встигли переорати 7 гектарів лісу.

Як повідомлялося, мобілізувавши усі наявні сили, волинські правоохоронці розпочали затримувати копачів. За станом на 18:00 видобуток «сонячного каміння» було зупинено.

Як розповів начальник УМВС України у волинській області Петро Шпига, до операції на Маневиччині було залучено 500 штиків з числа працівників міліції та військовослужбовців Національної гвардії України, добровольчих підрозділів МВС. Також допомогу надавало місцеве населення.

Наразі затримано близько 150 нелегальних бурштинокопачів.

По всьому периметру виставлені блокпости, які охоронятимуть родовища бурштину цілодобово. Також у найближчі години волинська міліція очікує підкріплення від колег з інших областей.

До охорони лісів Маневиччини долучаться ще 500 бійців різноманітних спецпідрозділів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Андрій Показати IP 24 Жовтня 2015 23:19
Поки з десяток в*родків з лопатами не застрелять,то вони не заспокояться.
111 до Андрій Показати IP 25 Жовтня 2015 12:07
+ потрібно як і на майдіні дати пару прочуханів
кама до Андрій Показати IP 25 Жовтня 2015 14:37
потрібно стріляти таких в*родків як ти, бо маєш долю з того. А на Сході слабо стріляти.
Олег до Андрій Показати IP 29 Жовтня 2015 19:40
В тебе діти дома голодні і в холоді ще не сидять? От як будуть - в ту саму секунду станеш таким же виродком, бо мужик має коримити сімю, тільки от як? Запропонуй їм роботу, щоб могли сімю утримувати, і тоді вякай
123 до андрій Показати IP 25 Жовтня 2015 01:51
Дивись щоб тобі цею лопатою по голові недали
лучанин Показати IP 25 Жовтня 2015 03:03
на схід копати траншеї
737 до лучанин Показати IP 25 Жовтня 2015 14:27
а тих що мили бурштин помпами куди відправиш?
Андрей Показати IP 25 Жовтня 2015 07:26
Здорові,витривалі і відчайдушні хлопці.Чим займаються військомати?
стасік до Андрей Показати IP 25 Жовтня 2015 09:15
що особисто вас затримує піти у тому ж напрямку?
Леонід до Андрей Показати IP 25 Жовтня 2015 09:51
Підтримую!!! Я вважаю, що в Маневичах потрібно організувати представництва військкоматів усієї правобережної України. Навіть не потрібно мед. комісії, адже хворих серед копачів немає.
Леонід до Андрей Показати IP 25 Жовтня 2015 10:22
Ну ось Андрію, Ваш пост підняв хай Волинської вати.
666666 до Андрей Показати IP 25 Жовтня 2015 14:28
там само копають
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2015 08:24
А що у нас роблять німецькі військові ? ( 3 фото).
555 до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2015 09:24
Це допомога від НАТО))
555 до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2015 09:54
своїх не вистачає...
Дмитро до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2015 09:54
При перегляді фото у МЕне виникло таке саме питання)
всезнайка до Анонім Показати IP 6 Листопада 2015 22:52
Ето форма в них подменочная такая, волонтёры помогли.
Шурик Показати IP 25 Жовтня 2015 08:33
То трофейна передавалась від діда до батька ось і до внука дійшла....а внук пішов служити:-) все просто:-)
➕➕➕ Показати IP 25 Жовтня 2015 09:42
На схід. .....всіх копачів.....