USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чому «не варто» їхати до Луцька: показали проморолик до Дня міста

8 Вересня 2018 18:09
Луцьк – стародавній і сучасний водночас… Славетний замок Любарта, який зображений на 200-гривневій банкноті, чудернацький та заворожуючий «Будинок з химерами» скульптора Миколи Голованя, заповідник «Старий Луцьк», на території якого розташовані історичні пам’ятки, та музей сучасного мистецтва.

Судноплавні прогулянки річкою Стир, екскурсії таємничими підземеллями, прогулянки затишною "Алеєю ліхтарів" у центральному парку, а чого тільки вартує панорама Луцька з повітряної кулі!

А ще - фестиваль «Князівський бенкет», який дає можливість перенестися в епоху Середньовіччя Древнього Лучеська, та різноманітні культурні і гастрономічні фестивалі….

Усі ці цікавинки, і не тільки, - у проморолику, який підготували до Дня Луцька, що відзначають 8 вересня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Ігор Показати IP 8 Вересня 2018 18:30
Дуже сильно ! Аж до мурашок ! Шедевр !
Віктор Показати IP 8 Вересня 2018 19:37
Афігєнний ролік)))
123 Показати IP 8 Вересня 2018 20:02
Ролік - бомба! Я би тільки тітри прибрала би взагалі.
Вася Показати IP 8 Вересня 2018 20:40
Нічого цікавого в ролику не побачив.
Ввв Показати IP 8 Вересня 2018 21:21
Ролик і справді непоганий, єдине, що треба було зразу ціни вказувати, особливаво за проїзд на повітряній кулі
Сусід Показати IP 8 Вересня 2018 23:05
Ролик непоганий, але до шедевра йому звичайно далеко :) Такі ролики зараз клєпають сотнями, аби був замовник.
dxbntkm Показати IP 9 Вересня 2018 10:50
Більшість того що в ролику одноразове,але частіше турист бачить ріки по вулицях міста,пікетування мерії,відсутність туалетів,жахливий стан громадського транспорту...
Ната Показати IP 9 Вересня 2018 11:21
Нічого немає цікавого
Радзивил и Чарторийс Показати IP 9 Вересня 2018 11:33
конечно, ролики снимать легче, чем реставрировать и возрождать заброшенные ныне архитектурные памятники по всей Волыни, развивать инфраструктуру...
Ігор Показати IP 9 Вересня 2018 12:01
Люди ви що ?? "Нема нічого цікавого", "Нічого цікавого в ролику не побачив/ла" Цінуйте чужу ж працю, . Наїлись ( ̶з̶а̶ж̶р̶а̶л̶и̶с̶ь̶) ?, на негативі то точно. Негатив вас поглине, якщо будете так. Шкода не розумієте.
Сусід до Ігор Показати IP 9 Вересня 2018 16:29
Варто розрізняти негатив та критику. Чи можливо його автор сподівався на феноменальний успіх лише тому , що він працював? І всі мають цінувати його працю, якою б вона не була? Хорошою чи поганою? Як на мене автор повинен зробити висновки і шукати у своїй творчості щось цікаве та оригінальне, а не ховатися за словами про те що всі повинні цінувати його працю.
777 Показати IP 10 Вересня 2018 11:59
заберіть до біса краще дизельні маршрутки з міста і займіться усуненням смороду.Подібну муру любий першокласник зробить на телефоні на 5хвилин.
Луцький жид Показати IP 10 Вересня 2018 12:57
Шараєвський кращий ролик зробив