USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Чи збирається волинський «Правий сектор» у Крим. ОНОВЛЕНО

1 Березня 2014 23:00
Активісти «Правого сектору» Волині поки не збираються їхати в Крим.

За станом на 19.43 стало відомо, що керівництво організації не бачить доцільності в поїздці на Крим, бо "Правий сектор" не має відповідної амуніції та озброєння. Про це повідомив керівник осередку Павло Данильчук, - інформує «ВолиньPost».

Окрім того, бійці "Правого сектору" зможуть ефективно протистояти військовикам Росії, лише об'єднавшись зі Збройними Силами України.

Згодом керівництво організації проводило перемовини з Міністерством оборони щодо координації дій.

За станом на 22. 48 стало відомо, що "Правий сектор" Волині закликає чоловіків записуватися в мобілізаційний резерв.

"У зв’язку із оголошеною війною Росії проти Української Держави Центральний провід Правого Сектору оголосив про термінову мобілізацію і озброєння своїх підрозділів", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці організації в Facebook.

"Так, Правий Сектор Волині закликає чоловіків з області, які готові захищати свою країну від російської окупації, записуватися в мобілізаційний резерв", - кажуть в організації.

Зголошення відбувається за телефоном +38(068)7901132 та в Штабі "Правого сектору" Волині, розташованому в приміщенні Палацу культури Луцька за адресою Богдана Хмельницького, 1.

"P.S. Увага, без паніки! Очікуйте подальших вказівок", - повідомили в "Правому секторі".

Нагадаємо, сьогодні, 1 березня, центральний штаб Правого Сектору закликав усі своїм підрозділи провести термінову мобілізацію і озброєння через рішення Росії про введення військ на територію України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 90
Сергій Показати IP 1 Березня 2014 20:12
А вас поимели как пацанов!
екскурсовод до Сергій Показати IP 1 Березня 2014 20:37
Це вам не беззбройних людей палкою бити толпою! Засс&*ли, ******!!!!
Анонім до Сергій Показати IP 1 Березня 2014 20:42
Певно данильчуп побачив як їхніх сьогодні пі...ли в харкові думає ну його.... ДАНИЛЬЧУК НЕ СХОВАЄШСЯ НА ВОЛИНІ!!!! ПРОПОНУЮ ТАК ТІ ХТО РОЗДІЛИВ НА МАЙДАНІ СОБІ ПОСАДИ ПОСЛАТИ В АВАНГАРДІ..... ЦІКАВО ЯК ВІН ЗБРОЇНИМИ СИЛАМИ ЗБИРАЄТЬСЯ ЇХАТИ З ТИМИ ЩО ВІН ПРИНИЖУВАВ ТА РОЗБРОЮВАВ?????
Харьков до Сергій Показати IP 1 Березня 2014 21:09
https://www.youtube.com/watch?v=nJI1sIUy5rI#t=4m17s Видео штурма харьковской обладминистрации 1/03/2014
Все до Сергій Показати IP 1 Березня 2014 23:01
Тепер буде катування цих недоумків, і не на колінах а на кол!!!
volyn до Сергій Показати IP 1 Березня 2014 23:48
я не здивуюсь якщо правий сектор проплачений Путіним
Анонім до volyn Показати IP 2 Березня 2014 03:50
Повинен вас розчарувати, США і тільки вони.
123 Показати IP 1 Березня 2014 20:14
коментар було видалено
Андрій Показати IP 1 Березня 2014 20:14
Отак завжди приходиться вс*ратися вперше, але не в останнє. Слава Україні!!! Героям
яніна Показати IP 1 Березня 2014 20:16
Вср*лися?????? то вам не місцевих дядьків чиновників під шумок скажених полішуків та обкурених студентів гнобити!!!!
Кабан до яніна Показати IP 1 Березня 2014 21:28
А ти по життю можеш реально щось для країни зробити? Слабак!!! Вони хоч щось роблять!!!
Наталя до Кабан Показати IP 1 Березня 2014 22:00
Нехай краще нічого не роблять - це буде дуже велика користь для України!!
Джулія до Наталя Показати IP 1 Березня 2014 23:05
Якби всі так міркували-не було б України!
кум до Кабан Показати IP 2 Березня 2014 08:55
ось і всрався ваш Данильчук та Гузь!!!!!чого чекають? нехай їдуть і воюють, а то тільки на сцені вони герої!!!!!! сором таким патріотам!!!!!
васька Показати IP 1 Березня 2014 20:22
А що Пашок вдівай маску і гайда, ти ж тіпа в Київ не "ВСТИГ поїхати"! Активіст сра*ий і Гузя з Шибою і Бондарем з собою забери!
Міліціонер до васька Показати IP 1 Березня 2014 20:45
Так, вони можуть тільки кидати каміння і палити приміщення УМВС, знаючи, що міліціонери не застосують зброї, увійти до приміщення прокуратури і погрожувати всім, знаючи що їм не дадуть відпору тільки через те, що в такому разі поведунку прокурора порахують не толерантною і такою, що спровокувала ще більший конфлікт, а поїхати в донецьк, харків чи тим більше до криму, де серйозно можуть дати по голові... і боляче, то вони зась, бо цикунчики. Подивіться на їх лідерів, насамперед з волині- заср*нці, які керуються стадними інстинктами. А вийти на ринг з міліціонером, чи навіть прокурором - зась. отакі лідери.
Пашка до васька Показати IP 2 Березня 2014 02:16
Я тебе посаджу на цеп собака скажена
Анонім Показати IP 1 Березня 2014 20:22
в них немає зброї? ХА ХА!!! а в управління лісового господарства ця товпа приходила з іграшковими пістолетиками?????????
новачок до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 20:28
Ну звісно єдине що вони можуть так це махати цими іграшковими пістолетиками і голосно кричати всяку нецинзурщину.Це все на що вони здатні,бо на інше у них мізків не має.
майдан Показати IP 1 Березня 2014 20:22
пащенка су.. патлату в крим. хай повоює за народ..
1234 Показати IP 1 Березня 2014 20:23
Не дразніть Данильчука і Гузя Кримом.Вони вже досі ходять в памперсах.Вони ж герої.Одне що можуть так це бити і ображати місцевих чиновників.
Анонім Показати IP 1 Березня 2014 20:24
21:33 Тимошенко прилетит в Москву, чтобы обсудить ситуацию в Крыму
Анонім до Анонім Показати IP 1 Березня 2014 20:43
ПРОДАТИ КРИМ ВОНА ТІЛЬКИ ЗМОЖЕ!!!! ***** *****!
опа Показати IP 1 Березня 2014 20:27
щось наші герої проб..ділись. Гайда на Крим і Сашу Білого з собою заберіть Ми Вас нагородимо..... Посмертно
до 1234 Показати IP 1 Березня 2014 20:29
ще Маю не забудьте з собою взяти. буде як Чапаєв, Петька і Анька пулємьотчиця....
1234 до до 1234 Показати IP 1 Березня 2014 20:34
Маю обовязково заберем,куда там без неї,а як закінчиться в Криму завірюха то призначим її прокурором Криму,Данильчука -міністром АРК,а Гузя-смотрящим.
777 Показати IP 1 Березня 2014 20:31
Гузь з данильчуком вже сховались під ліжком.
А до 777 Показати IP 1 Березня 2014 22:48
Гузь з Данильчуком повинні першими в Крим їхати,чи хоча б у Харків і прибацану Майю з собою заберіть
1111 Показати IP 1 Березня 2014 20:33
Що, обіср*лись? Немає зброї і амуніції? А де вже подівали ті стволи і амуніцію, з якими по сесіях рад, прокуратурах і міліціях розгулювали, рейнджери недороблені? Якщо Міноборони веде перемовини з такими бандюками, то гріш ціна такому МО. В Криму вам вмить наламають, то вам не беззбройних ментів і Башкаленків на коліна ставити і не сопляків-прокурорів за галстуки тягати. Білий, тиж у Чечні з москалями воював, цяцьками від Дудаєва хвалишся, чого ще не в Криму, де патріотизм дівся? Знову хочете за дурними пацанами сховатись і гешефти ділити?
підтримую до 1111 Показати IP 1 Березня 2014 20:43
їхні дії підтверджують їхню слабкість у вирішення національних інтересів України, а значить вони на майдані боролись ТІЛЬКИ заради крісел у владі
Білий до 1111 Показати IP 1 Березня 2014 20:49
Я не трус но я боюсь. Не поїду. Я краще на обласну раду ходитиму
Анонім Показати IP 1 Березня 2014 20:34
Якщо вони такі герої і радикали, то нехай їдуть до Харкова, там люди дійсно налякані бєспрідєлом кернеса і допкіна,сьогодні дзвонив мій брат з Харкова, просить про допомогу. Ей правий сектор і наші активісти майдану, які три місяці не давали спокою міліції своїми вилазками,покажіть на що ви здатні: тільки язном тріпати і підмазуватись до героїзму звичайних людей, присвоювати заслуги справжніх патріотів собі,ділити крісла при владі чи може допоможете своїм однодумцям на Сході України,які реально у важкій ситуації, там у Харкові за яника виступає справжня бандота. Жителі Харкова просять про допомогу !
258 Показати IP 1 Березня 2014 20:47
З Гузя був би добрий смажений пєтух
259 до 258 Показати IP 1 Березня 2014 20:53
Данильчук - трусливая тв*рь , покажи пример , вперёд на Харьков ! там тебя и ломать не станут, сам станешь на колени
Волинянин Показати IP 1 Березня 2014 20:57
Правда про ПС http://charivne.info/news/Sashko-Biliy-Mozhlivo-ya-pidu-na-prezidentski-vibori#comment
Анонім Показати IP 1 Березня 2014 21:02
Молодці, всім мобілізація - а ми тут "рулить" будемо!
Ігор Показати IP 1 Березня 2014 21:04
О***ко то слабенькое!
Українець Показати IP 1 Березня 2014 21:09
Гузь точно не поїде хто буде печатку на кабінеті руденка перевіряти
Со стороны Показати IP 1 Березня 2014 21:18
А еще может вернуться Башкаленко. Ведь он до сих пор губернатор Волини. Данильчук будет крутиться как клоун самоубийца без страховки под куполом цирка.
1111 Показати IP 1 Березня 2014 21:28
Двилюсь уважно всі коменти і навіть не дивуюсь: ніхто й доброго слова за Гусів та ПС не мовив... Якже ж треба людей розчарувати і озлобити, а ще ж тільки тиждень після зміни влади пройшов. Що ж далі буде? Боже добрий, змилуся над моєю бідною країною...
волинянин до 1111 Показати IP 1 Березня 2014 21:52
А що вони зробили для громади Волині, щоб про них хоч одне добре слово сказали???!!!
Анонім до 1111 Показати IP 1 Березня 2014 22:04
Вони своїми діями дали всі козирі в руки Путіну, не розумію: чи реально вони тупі чи є змова.
Максим до 1111 Показати IP 2 Березня 2014 01:46
Це люди в нас такі. Коментують більше емоціями, ніж фактами. Вимазують брудом імена оточуючих, хоча справді гідна людина такого не зробить, навіть якщо матиме рацію. Це брак духовності, виховання. Занадто багато бруду і брехні в коментарях ... Так як на ресурсах проплачених російськіх ЗМІ. Схаменіться. Бачу є декілька закликів до вбивства. Хіба, за законом це не стаття? Витратьте краще свою енергію на те, щоб допомогти країні в складний час, не допустити розколу України, не дозволити Росії захопити нашу територію. Це більш важлива проблема на сьогодні. Потім розберемося з місцевими керівниками. Слава Україні!
Волынь Показати IP 1 Березня 2014 21:29
Слова словами, а я жду обьявления мобилизации. И если даст бог вернуться с войны, тогда власть и будем выбирать. (Принципиально пишу по русски)
1111 до Волынь Показати IP 1 Березня 2014 21:34
Та всі ждем, коли ж Гузь першим запишеться, а Данильчук другим. І нагайно хай їдуть у Крим готувати місце дислокації для поповнення.
миротворець до Волынь Показати IP 1 Березня 2014 21:50
коментар було видалено
Анонім до Волынь Показати IP 1 Березня 2014 22:17
ИДИ ИДИ ТАМ ТЕБЕ БЫСТРО ПУЛЮ В ЛОБ ОРГАНИЗУЮТ.
Анонім до Волынь Показати IP 2 Березня 2014 00:26
Я теж, але напишу українською. Не під керівництвом тих Волинських ПСинків, можу керувати ротою.
місцевий Показати IP 1 Березня 2014 21:49
Краще у тихому, мирному регіоні Волинь бігати і лякати людей, беззахисних начальників управлінь, ніж дійсно приймати міри і брати безпосередньо участь у діях, які направлені на справжній захист України! На Майдані не були і з подій у Криму взагалі злякались як і їхній "лідер" Тягнибок якій спровокував ці дії! То про що можна з ціми, нема слів як назвати, говорити?! Но завтра на Віче будуть волати ого-го! Людям і громаді треба вийти і засудити діяльність ціх провокаторів і боягузів!!!
Суддя Дред Показати IP 1 Березня 2014 21:58
Данильчук,гусь і вся інша петушня тікайте вже,бо завтра буде пізно
за спокій в Украіні Показати IP 1 Березня 2014 22:00
давайте поміркуемо для чого і кім було створене угруповування правий сектор .спочатку вони деморалізували а потім розігнали війска на заході захопивші іхню зброю потім почали залякувати населення катуючи та принижуючи.навить німці такого не виробляли на окупованих землях.відповідно люди з міст які ще не встигли відевромайданити перелякалися чім і скористалася росія.постае питання чиі агенти ватажкі правого сектору які останнім часом воювали з простими украінцями- американські чи російскі
Анонім до за спокій в Украіні Показати IP 1 Березня 2014 22:53
А щоб ви подумали про західну Україну, якби вам показували, як по вулицях ходять озброєні люди, палять міліцію, знущаються на керівниками і т.д. Для чого було розбивати скляні двері в ОДА? Ніхто ж опору не чинив. Це що - проектний менедмент? Головне - зафотографувати і показати, що гроші відпрацьовані.. А ви, волиняни, задумайесь - чиє приміщення із силових структур лишилось поза увагою "правих"? Випадково?
ООН до за спокій в Украіні Показати IP 1 Березня 2014 23:17
Правий Сектор - це напевно що все-таки щирі та свідомі націоналісти, які просто хочуть знищити "Російську Імперію" заради щастя та добробуту українського народу і навіть воювали проти Росії в Чеченській республіці зі зброєю в руках. Росія зараз просто скористалася цією ситуацією: "При этом наша военная доктрина (соответствующая Уставу ООН) содержит перечень внешних военных опасностей, в том числе, например, вот такую: и) Наличие (возникновение) очагов и эскалация вооруженных конфликтов на территориях сопредельных с Российской Федерацией и ее союзниками Понимаете ситуацию? Мы официально объявили, согласовав с ООН, что Наличие (возникновение) очагов и эскалация вооруженных конфликтов на сопредельных с нами территориях - достаточная причина для использования нами военной силы против этих территорий. И это ничего не нарушает, если мы не отторгаем эти территории себе."
1212 Показати IP 1 Березня 2014 22:02
коментар було видалено
Суддя Дред Показати IP 1 Березня 2014 22:09
Абсолютно згідний,правий сектор працює по сценарію Москви
юля Показати IP 1 Березня 2014 22:36
«Сегодня стало известно, что лидер украинских националистов из «Правого сектора» Диитрий Ярош просит Доку Умарова организовать теракты в России. Мы наглядно увидели, кого Америка и Европа считают оппозиционером и политической силой. Ярош публично призывает к террору, но ему помогают страны, которые якобы против террора. США признали Умарова одним из главных террористов современности, а Ярош для них хороший парень»,
Джулія до юля Показати IP 1 Березня 2014 23:10
Іноді один точковий удар вирішує купу проблем. Просто слід взяти правильний приціл.
))) до юля Показати IP 2 Березня 2014 00:46
Кадиров поржав, сказав, що Умарова давно того... Ярош, напевне, спіритичний медіум.
Андрій Показати IP 1 Березня 2014 22:41
Жителі Західної і Центральної України НЕ повинні НІ В ЯКОМУ РАЗІ їхати у Крим і на Східну Україну. Захищати тих нерозумних від Росії і щось їм доводити - безглуздо!!!! Втрачати наших істинних патріотів -безглуздо!!! Правий Сектор і Самооборона Волині, БУДЬ-ЛАСКА, НЕ ВІДСИЛАЙТЕ ЛЮДЕЙ НА СМеРТЬ!!! ЛЮДИ, БУДЬ - ЛАСКА, НЕ ЇДЬТЕ ТУДИ!!!!!!!!!
Джулія до Андрій Показати IP 1 Березня 2014 23:11
А як же цілісність України?? Москві тільки пальчик дай-всю руку відкусить :-(
Анонім Показати IP 1 Березня 2014 22:46
Хай Господь простить за мої грішні думки - чого серед загиблих ЖОДНОГО керовніка, лише прості активісти?
Лучанин Показати IP 1 Березня 2014 22:59
Данильчук і Гузь і їх Ко, це ж дійсні "патріоти", то вони мусять їхати на Крим, захищати суверенітет України. Каже що не має зброї. А що завод по виробництві бруківки вже не працює? Так є ще цегельні заводи. А спецзасоби міліціонерів де подів? Знаю відповідь "де, де, миші з'їли". Он хай зброю у Саши білого попросить, як у лідера. Вважаю, якщо Данильчук і Гузь завтра будуть у Луцьку на Віче, вважати їх сеператистами та окупантами. От така думка.
Джулія до Лучанин Показати IP 1 Березня 2014 23:13
Просто тему віча слід змінити.
Ігор Г. до Джулія Показати IP 1 Березня 2014 23:33
На яку?
my_gift Показати IP 1 Березня 2014 23:14
"Нет человека-нет проблем". Мудра фраза, глибока. І список людей не такий вже великий.
Анонім до my_gift Показати IP 1 Березня 2014 23:23
1000%
1221 Показати IP 1 Березня 2014 23:32
Пройде люстрація і суд стане чесним і тоді башкаленко подасть позовну заяву за катування з особливим цинізмом і мєнти під білі руки данильчука, чи як?
1111 Показати IP 1 Березня 2014 23:33
Правий сектор гайда до Криму!!!Чи ви тільки можете в Луцьку покричати і посади поділити!!!!Сци....ни!!!!/Дивіться щоб небуло так як в Харкові!!!!!
Батьківщанка. Показати IP 1 Березня 2014 23:51
Але ж цікаво як можна заробити і задекларувати лексус і пояснити не розумію
засранцам Показати IP 2 Березня 2014 00:02
Где эти "патриоты" дол*анные. Организуйте группы самообороны с правым сектором и на крым. Докажите своими действиями, что "петушились" вы на майдане не за должностя.
за правду Показати IP 2 Березня 2014 00:07
а чим східна революція відрізняється від західної? тут кричали революція, а туди кричимо сепаратизм. вони також борються проти влади, яку вони не підтримують. можливо, нарешті, почне влада рахуватися з людьми, а не мінятися місцями біля корита, і чавкаючи запевняти що вони свої...
Анонім до за правду Показати IP 2 Березня 2014 00:19
ви насправді молодець.побільше ось таких тверезодумаючих людей.Складається враження що революціонери щось підсипали українцям, що вони лізуть на смерть, щоб ті прийшли до влади
ВолодиМИР до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 00:58
Що тут за путіна говорити коли свої будуть в спину стріляти.Для такої падалі президентом треба Сашу Бєлого ставити.Треба єднатися в такий час,але така мразь революцію просиділа і війну просидить тільки може що писати
))) до за правду Показати IP 2 Березня 2014 00:48
нічим, бо і там, і там насправді глибокий, задавлений совок...
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 01:00
введіть в гугл стенограма розмови Тягнебока і Яроша.О це жах
Ірен Показати IP 2 Березня 2014 01:08
Чому несчасного героя козюркіна забули ,який копав башкаленка біля УВД , після чого забіякі магазинчик порішав на теплотрасі за Бабло на сесії верещав запугував депутатів ,якщо не дай бог не проголосують за це гниле питання , всім розказував , як їх на Луцькому майдані забіяка кормив ковбасою два мсяці о це чесний революціонер хай би згасав на Крим!
Юлія Показати IP 2 Березня 2014 01:47
Зараз ні в якому разі не можна нікуди їхати!Досить смертей невинних людей!Я б залюбки відправила Гузя з громофоном в Крим,щоб там показав,як голосно вміє кричати,а Данильчук-нехай його прикривав би-зброю в Бєлого позичили або ще краще і того з собою взяти,якби все вийшло то б і стали там губернаторами,прокурорами і люстрацію провели...Але це мої мрії,а ясний розум бере верх-потрібно зберігати нейтралітет,щоб не давати Росії ні єдиного шансу!!!Те,що можу реабілітувати таких мудаків,як Гузь і ко,то те щоб вони зараз заспокоїлисяиі не випендрювалися,щоб своїми діями не провокувати людей на сході і Криму!Зробіть хоча б щось хороше-відійдіть в сторону!
Лучанин Показати IP 2 Березня 2014 03:08
Данильчуку і Гузю треба поїхати до Криму, може наберуться розуму поважати інших людей!
каска до Лучанин Показати IP 2 Березня 2014 09:04
Спочатку хай привселюдно на коліна стануть, попросять вибачення в усіх , кого вони ставили, а потім їх у Крим в заслання , нехай там в войнушки-кричалки граються!!!!
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 09:46
Питання - Що то за посада така головнокомандуючий Володимир - Волинської військової частитни? Наскільки я знаю головокомандувачат в нас Турчинов.Чи Волинь вже відділилася? А для пересічних громадян хочу сказати,пам'ятаєте,а може чули у стрічках про війну,вислів "Все за Батьківщіну віддам,але на фронт не поїду" , або,"Такі як я потрібні в тилу".Стососвно другого,потрібні вони певно на плем'я,ну щоб,поки чолові гинуть,їхні жінки не скучали.
ТОР Показати IP 2 Березня 2014 10:10
Шановні волиняни!Не ведіться на оці брехливі заяви "Правого сектора".Ніхто Україні війну не обявляв.Це і сам переляканий Яценюк вчора визнав.Кролік Сеня і його дружок Турчинов з побратимами так перелякалися тої загрози яку самі ж і придумали що поскупали усі підгузники в Київі:)))А яку утку вони запустили українцям що російські БТРи вже приїхали в Запоріжжя???Ну хіба таких людей можна назвати адекватними???Вони навіть не знають що в їхній країні взагалі відбувається.А сьогодні я думаю що вони будуть брехати на весь світ що російські підводні човни вже плавають у Дніпрі під Києвом:)
Влад Показати IP 2 Березня 2014 10:14
Хотел бы узнать а хто в первых рядаъ пойдет наши руководители правого сектора? Брехня! Они остануться здесь в Луцке а вас дураков будут посылать на пушечное мясо. Вперед
Рома Показати IP 2 Березня 2014 11:23
http://www.euromaidanu.net/#!-/cjzf/0126FC5D-67CD-405E-90B2-E4D4C18B687A
Анонім до Рома Показати IP 2 Березня 2014 12:02
Без аудіо супроводу вважаю це фейком.
Лучанка Показати IP 2 Березня 2014 12:23
Так хай не переживають їм дадуть і зброю і амуніцію, закликати вони будуть інших..тху....просто кучка і д і о т і в!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
нейтрал Показати IP 2 Березня 2014 14:25
о це так і розвелось на волині нікчем які бездіяльно тільки осуджують в інтернеті як миши.та ви у свому житті мабуть нічого толком і не зробите про що можна буде розказати своїм нащадкам.тут люди ламають бізнес схеми корупції.припиняють відтік грошей з казни до народу.іди і послухай краще що кажуть і зроби те що кажуть а не сиди і пукай перед екраном.
нейтралу Показати IP 2 Березня 2014 15:48
А ти дійсно нейтрал. Нерозумний, наївний, нейтральний
Вже не безсторонній Показати IP 2 Березня 2014 15:58
Не має відповідного спорядження та зброї??? Ця проблема вирішується дуже легко! Ідіть у військомат та записуйтесь добровольцями у Збойні Сили України! Вам офіційно, після підписання контракту та проходження курсу молодого бійця, вдруге видадуть необхідне спорядження та зброю, і Ви матимете можливість в складі військового підрозділу захищати ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ. А сотники - матимуть змогу особистим прикладом, в разі необхідності, повести за собою свої сотні......
ЯЯ Показати IP 2 Березня 2014 16:27
Треба створити сотню з усіх тих лідерів, які кличуть народ на війну і послати їх самих там воювати . В Україні мобілізацію може оголошувати тільки президент, а не виконувач обовязків такої посади не має!
слабо Показати IP 2 Березня 2014 18:42
Слабо, ви*одки!? Екскурсії хороводити по пустих будинках і квартирах, ставити на коліна міліціонерів, спалити міліціонеру будинок, вриватися до приміщення районної ради, водити чоловіка із звязаними руками - не слабо, тут ви хоробрі? А тут ви сц...нули, виб...ки пекельні!?