USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Данильчук «збиває» гроші з забудовників», – депутат Луцькради

9 Березня 2018 19:12
Депутат Луцької міської ради Павло Данильчук заробляє на життя тим, що вимагає в забудовників гроші за те, щоб не перешкоджати будівництву багатоквартирних будинків. Зокрема, він приходив на об’єкт депутата Сергія Були, вимагаючи у нього кошти.

Про це йшлося 9 березня під час ефіру телепередачі «Протилежний погляд. Live».

Депутат міської ради Сергій Була зауважив, що єдина причина, чому на ефір побоявся прийти Данильчук – це тому, що прийдеться говорити правду та відповідати на незручні питання.

«Це людина (Павло Данильчук, - ВН), яка ніде не працює, ходить по забудовниках та «збиває» гроші. Він був у мене на об’єкті на Соборності, 22 та просив гроші. Я вважаю, що це (блокування Данильчуком та соратниками роботи Луцькради під час сесії 28 лютого, - ВН) політична розправа за те, що ділянки були виділені не тим фірмам», - зазначив Сергій Була.

Зокрема він зауважив, що майно мали продати за 360 тисяч гривень одній з фірм, яка наближена до екс-заступники луцького міського голови. Натомість з’явилася фірма, яка купила це майно за 2,6 мільйона.

Нагадаємо, депутат Луцької міської ради Павло Данильчук відмовився від участі в передачі «Протилежний погляд LIVE», куди також запросили депутата Сергія Булу. Під час останнього сесійного засідання Данильчук зривав та блокував роботу ради, а також звинуватив депутатів, в тому числі Сергія Булу, у «дерибані» землі. Натомість конструктивно обговорити питання публічно в прямому ефірі з Сергієм Булою він не захотів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
ех Показати IP 9 Березня 2018 19:38
цей член міськ ради хлопчик так і ніде не працював
ТТ Показати IP 9 Березня 2018 19:47
Та-а-к Данильчу-у-ук ще ТОЙ Будівничий. прямо прораб Революції гідності!
Лучанин Показати IP 9 Березня 2018 20:02
Не прихильник Були, але те що Данильчук збиває гроші це точно, ним пора давно вже зайнятися правоохороним органам. Де взяв бабла на квартиру, автомобіль, на весілля, чи дружина в універі на хабарях заробила.Підприємці,а чому ви мовчите. коли в 2014 з вас Данильчук бабло збивав і автоматом тикав, чи п*па жим-жим. І депутатом він став щоб уникнути відповідальності за свої діяння
777 до Лучанин Показати IP 9 Березня 2018 21:28
Схема - Данильчук та його товариш (побрати) Чайка Олексій Феофановтч, а прикриває тил двоюрідний брат Чайки - Кічук начальник МВ Луцька, відробляє посаду...
Сидор до Лучанин Показати IP 11 Березня 2018 18:15
квартиру в Сидора І.М. заробив в 2014 році за посаду
Сергій Показати IP 9 Березня 2018 20:17
контр*цептив
хохо Показати IP 9 Березня 2018 20:55
фіксуйте вимагання і заяву офіційну подавайте. кримінал же ш. якщо вас це влаштовує то значить за ту суму хабара ви отрималя для себе вигідне рішення. в чому проблема. як кажуть обоє рябоє
Fox Показати IP 9 Березня 2018 20:55
Данильчук за 2016 рік задекларував 8000 грн. доходів. За які гроші живе?
ігор луцький до Fox Показати IP 9 Березня 2018 22:01
Може він адьфонс.Це не заборонено законом.
Вася Інтелігент до ігор луцький Показати IP 10 Березня 2018 03:55
аДьфонс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!! ЗАГЛЯНЬ В СЛОВНИК,ПЕРЕД ТИМ,ЯК ПИСАТИ,ЩОСЬ!!! ГИ-ГИ... іГОР!!! АААААААААААААААААААААААААААААА!!!ХА-ХА...Опше...
Анонім Показати IP 9 Березня 2018 21:18
Ось так потихеньку все таємне стає явним. Тобто, стає зрозумілим, хто є хто.
Роман Показати IP 9 Березня 2018 21:34
Що Була, що Даеильчук - однакові. Один егоїст...,другий рекетир.
До людей Показати IP 9 Березня 2018 23:44
Клин клином вишибають.
Сергій Показати IP 10 Березня 2018 08:11
судячи по мінусах Данильчук статтю прочитав)))
пр Показати IP 10 Березня 2018 12:23
Эта м**зь нигде и никогда не работала. Харю на что надрал?
Месник Показати IP 10 Березня 2018 12:36
Ну невже з вас ніхто не чув знамените прізвисько Паша 300? Весь Луцьк знає, а ви тільки проснулися.
Иван Показати IP 10 Березня 2018 13:36
Что Данильчук, что Була - один одного стоят. У одного есть возможность збивать-зарабатывать, у другого отжимать-воровать.
Мыкола Показати IP 10 Березня 2018 18:28
ну то чго була не подає до суду? бо нема доказів у БАЛАБОЛА