USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Де і коли лучани зможуть придбати неперсоніфіковані електронні квитки

31 Жовтня 2019 16:58
В управлінні транспорту і зв’язку Луцької міської ради розповіли, коли лучани та гості міста зможуть купити неперсоніфіковані картки для проїзду у громадському транспорті Луцька.

Про це розповів начальник управління Володимир Степанов, пише«Конкурент».

«Нині вже три термінали завезли у ЦНАП, один термінал поставили на проспекті Соборності в центрі еVODA, ще один термінал поставили в департаменті соціальної політики, а чотири термінали поставили в офісі CityCard на вулиці Лесі Українки, 16. Зараз укладаються договори з іншими закладами, зокрема із закладами торгівлі, на встановлення», – розповів головний транспортник Луцька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК У ЛУЦЬКИХ МАРШРУТКАХ ТА ТРОЛЕЙБУСАХ: ЯК ЦЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ

Також додав, що у суботу, 2 листопада, планують почати їх підключення.

«Цей термінал продаватиме квитки на 2-3 поїздки та неперсоніфіковані пластикові картки. Думаю, що із понеділка, 4 листопада, можна буде купити картку. Або, можливо, навіть із суботи, залежить від того, коли термінали налаштують для роботи», – зауважив Володимир Степанов.

Нагадаємо, що в місті готуються до впровадження безготівкової системи оплати у громадському транспорті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанка Показати IP 31 Жовтня 2019 17:19
Ну налітайте квокати у коментах! Не цікаво новини читати без «янчання»...
Хм Показати IP 31 Жовтня 2019 17:40
А коли будуть продавати такі що можна поповняти? Чи будуть лише на 2-3 поїзди і це людям прийдеться десятки їх купляти щоб тиждень їздити
!!! до Хм Показати IP 31 Жовтня 2019 18:00
Читайте, будь-ласка, уважніше - автомати продаватимуть на дві три поїздки та неперсоніфіковані! Тобто саме неперсоніфіковані можна буде поповняти. Трішки замало часу для впровадження....
Анонім до Хм Показати IP 31 Жовтня 2019 18:17
Так,звичайно,купуєте десятки "одноразових" і не робите ідіотів,цілий тиждень.
ігор луцький Показати IP 31 Жовтня 2019 17:47
Дуже важко зняти відео і розповісти всі нюанси;як придбати,розрахуватись,поповнити і перевірити рахунок?
Вася до ігор луцький Показати IP 31 Жовтня 2019 18:36
Ще воно нічого не працює, нема що знімати
лучани Показати IP 31 Жовтня 2019 18:33
Коли запрацює додаток який можна завантажити на смартфони з Android i iOS? Це питання більше всього цікавить?!
Читач до лучани Показати IP 31 Жовтня 2019 19:38
Також цікавить це питання, прочитав на офіційному сайті сітікард, що можна розрахуватись через мобільний додаток, але думаю це буде також через місяць два, тестувати будуть. Головна їхня ціль що б всі купили спочатку картки
Анонім Показати IP 31 Жовтня 2019 19:25
А гості міста як будуть їздити?
Анонім до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2019 20:02
Яком.купиш квиток і поїдеш.ну невже не дійшло.пише чорним по білому КУПУЄШ КВИТОК І ЇДЕШ.
Анонім до Анонім Показати IP 1 Листопада 2019 06:40
Поки гості міста знайдуть де той цнап чи інші точки продажу, то вже і їздити не захочуть. І міста не захочуть.
Лучанин Показати IP 1 Листопада 2019 09:20
Луцьку потрібно 50 нових тролейбусів !
Руслана Показати IP 1 Листопада 2019 09:25
Шановне панство, спитайте як українці - заробітчани їздять міським транспортом у містах Польщі. Навчитесь і ви купувати квитки в автоматах продажу! Все просто! Правда ці автомати розміщені на відповідних зупинках. Головне не панікуйте! Все буде Україна! І водії на транспорті будуть уважніші, бо не треба буде рахувати здачу! Квиток там "гаситься" компостером , як буде у нвс - побачимо.
нострадамус до Руслана Показати IP 1 Листопада 2019 11:24
в тому то і проблема, що ще нічого не підготовлене, нічого не встановлене а вже з 11.11.2019 усіх переводять...в усіх є більше питань ніж відповідей у тих хто все це запроваджує..
Я з Луцька Показати IP 1 Листопада 2019 09:55
якщо я рідко користуюсь громадським транспортом, не куплю постійну картку. то наприклад 13 листопада , піду пішки до ЦНАПУ ( з ГПЗ), щоб купити одно- дворазову поїздку?. А далі вже поїду КРЗ ( ото радості !). А час хто враховує? Людина повинна на зупинці громадського транспорту могти придбати будь який квиток. А не ШУКАти 2-3 точки продажу по сьому місту.
лучанка Показати IP 3 Листопада 2019 20:40
купуйте проїздні
Shura Показати IP 4 Листопада 2019 10:19
А може варто продавати ці електронні квитки хочаб за місяць ?