Другий день поспіль волинські шахтарі відмовляються спускатися в копальню
Станом на 3 жовтня гірники копальні №9 «Нововолинська» та працівники шахти «Бужанська» продовжують акцію протесту. Другий день поспіль шахтарі відмовляються спускатися в копальню.
Наразі зі сторони міністерства немає жодного реагування, пише БУГ.
Гірники страйкуватимуть доти, поки не виконають їхніх вимог: виплата заробітної плати за липень і серпень та відповідна матеріально-технічна база. Шахтарі вимагають, аби Олександр Зорін залишився на посаді генерального директора ДП «Волиньвугілля».
Якщо зі сторони міністерства не буде жодного реагування, 4-го жовтня о 09:30 працівники копальні №9 «Нововолинська» та гірники шахти «Бужанська» організовують акцію протесту біля ДП «Волиньвугілля».
Як повідомлялося, 2 жовтня гірники шахт №9 та Бужанської не вийшли на роботу, оголосивши акцію протесту. Шахтарі готові висловити недовіру голові Волинської ОДА Володимиру Гунчику.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Наразі зі сторони міністерства немає жодного реагування, пише БУГ.
Гірники страйкуватимуть доти, поки не виконають їхніх вимог: виплата заробітної плати за липень і серпень та відповідна матеріально-технічна база. Шахтарі вимагають, аби Олександр Зорін залишився на посаді генерального директора ДП «Волиньвугілля».
Якщо зі сторони міністерства не буде жодного реагування, 4-го жовтня о 09:30 працівники копальні №9 «Нововолинська» та гірники шахти «Бужанська» організовують акцію протесту біля ДП «Волиньвугілля».
Як повідомлялося, 2 жовтня гірники шахт №9 та Бужанської не вийшли на роботу, оголосивши акцію протесту. Шахтарі готові висловити недовіру голові Волинської ОДА Володимиру Гунчику.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Анатоль_
Показати IP
3 Жовтня 2017 11:30
Але ті хлопаки -гуморні! Такі гумористи! Та ті напівживі шахти, хоч страйкуй, хоч не страйкуй а всерівно низькоякісного вугля дають якись крихи! Чайну ложку. А зарплату Держава-дай! Відірви у селян, у вчителів, у залізничників-а волиньвугіллю-дай за так! Як ті шахти є у власності держави України, то кому там керувати, кому бути генеральним директором на ложку волинського вугілля, чи закривати нерентабельні та збиткові шахти на Волині- то справа Держави, то тільки справа шановного пана Ігора Носалика! Начальству в Київі видніше!
Першоджерело
Показати IP
3 Жовтня 2017 12:56
Гунчик зустрічається з профспілкою Макарука. 13 год. ОДА. Без ЗМІ)
Планетарій, досліди та батл патріотів: у Луцьку відбулося свято «ВундерKIDS 2026». Фото
Сьогодні 16:03
Сьогодні 16:03
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Син приїхав із фронту на похорон батька: у Луцькій громаді попрощалися з Героєм Борисом Кузьмічуком
Сьогодні 14:01
Сьогодні 14:01
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.