USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Екс-міністру прийшла повістка

13 Травня 2015 09:40
Лідеру «Автомайдану», екс-міністру молоді та спорту Дмитру Булатову прийшла повістка про військову службу за мобілізацією.

Про це Булатов повідомив на своїй сторінці уФейсбуці.

«Пішов служити», - написав він і виклав фото повістки з військкомату.

«На виконання Указу Президента України 15/2015 від 14.01.2015 військовозобов’язаний Булатов Д.С. призивається на військову службу за мобілізацією», - йдеться у повістці.



ЧИТАТИ ЩЕ: СКІЛЬКИ ВОЛИНСЬКИХ ДЕПУТАТІВ ПІШЛИ ДО ВІЙСЬКА

Нагадаємо, частина депутатів Луцької міської ради повідомила в мережі Фейсбук, що вони отримали оповіщення для проходження медичного огляду.

Ушел служить

Posted by Дмитрий Булатов on 12 Май 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Перехожий Показати IP 13 Травня 2015 09:56
А він вже ЕКС? Коли встигли?
Анонім Показати IP 13 Травня 2015 10:06
А Ухо его тоже призвали?
ВОНО Показати IP 13 Травня 2015 10:12
таким можна довіряти лише риття окопів, все внше приведе до людських жертв або матеріальних збитків
по темі Показати IP 13 Травня 2015 10:13
Резонансним став коментар Керрі до заяви Порошенка про те, що Донецький аеропорт повернуть під контроль України. "Я не мав можливості прочитати цю промову, і я не бачив ще контексту, але я чув про це сьогодні. Якщо дійсно президент Порошенко виступає за те, щоб почати зараз якісь силові операції, то ми запропонували б йому подумати, перш ніж робити такі дії, тому що мінські угоди тоді опиняться під серйозною загрозою. Ми будемо вельми стурбовані можливими наслідками таких дій. Можливо, Порошенко говорив про дії в майбутньому, протягом довгого часу або про остаточне врегулювання проблеми, але зараз, цієї миті, це було б дуже деструктивним кроком", - заявив Керрі.
волинянин Показати IP 13 Травня 2015 10:14
Ще б наших депутатів і молодих політиків які хочуть піару забрали в армію або на фронт. Синочків їхніх, а то перед виборами усіх запитають де ти був і твої діти "інваліди"????? Ні люстрацій з конфіскацією ні повісток.......сидять як воші в гнилому кожусі. Слава Януковичу і його Бикам!!!!!
виборець Показати IP 13 Травня 2015 10:23
а шо там осіпов з бондаруком, вже служать, непридатні до стройової служби? тут ссилка, як вони піарились є, і все затихло, мабуть пішли у підпілля?
Андрій бат.АЙДАР до виборець Показати IP 13 Серпня 2015 23:29
вони стали партизанами ))))))))))))) і дома партизанять))
123 Показати IP 13 Травня 2015 10:38
Ну получил и ползи тихонько. нет надо на всю страну рассказать какой ты герой. Надеюсь в такую рожу не промахнутся!
Андрій бат.АЙДАР до 123 Показати IP 13 Серпня 2015 23:30
на вибори прийде вибиратись в депутати)))))))) йому зараз потрібна картинка
Комсомол Показати IP 13 Травня 2015 22:23
Пошёл служить в фейсбуке!