USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Екс-помічника Луцького міського голови впіймали на брехні

21 Січня 2018 18:54
В той час, як у ніч на 21 січня спецтехніка прибирала дороги Луцька від снігу, екс-помічник міського голови Луцька Богдан Гончарук (на фото – ліворуч) поширив неправдиву інформацію про те, що дороги нібито не чистять.

Два десятки одиниць техніки залучили до розчистки обласного центру від снігу: 10 машин для доріг і ще стільки ж для розчистки тротуарів. Втім, Богдан Гончарук, заявляючи у ЗМІ, що вулиці Луцька не чистять, або не помітив спецтехніку на вулицях міста, або свідомо ввів в оману містян. Крім того, екс-чиновник додав сумнівні фото, посилаючись на невідомого таксиста, який буцімто всю ніч їздив і не бачив жодної техніки для розчистки доріг від снігу, чим дезінформував лучан.

Гончарук в компанії активіста руху Медведчука Назара Романюка

Натомість користувачі Фейсбуку публікують відео, фото та інформацію про те, як працювала техніка.

«Як бачив на власні очі, як вчора близько 21:30-22:00 виїхала снігоприбиральна техніка посипати дороги», - повідомляє користувач Misha Markin у спільноті «Автоандони Луцька». У якості доказу публікує відеозапис з власними коментарями.
Про прибирання міста у різних районах пишуть й інші користувачі.
Зауважимо, про те, що до розчистки міста залучать десяток машин, повідомили ще в четвер, 18 січня, тоді і розробили план дій для розчищення міста. Контроль за розчищення снігу вночі здійснював перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад, про що відзвітували у Facebook.
З якою метою екс-помічник міського голови Богдан Гончарук поширював фейк, посилаючись на невідомого «свідка», - невідомо. Проте поширену інформацію він не спростував навіть після того, як в соцмережі з’явились відео та фото докази того, що місто прибирали всю ніч.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Лучанин Показати IP 21 Січня 2018 19:03
Бодя він такий,може й напі..діти
—— Показати IP 21 Січня 2018 19:06
Це якусь д*па з вухами...
Саня Показати IP 21 Січня 2018 19:14
Він *нд*н ще той
Носатий дядько Показати IP 21 Січня 2018 19:16
А шо то за пі\дюк кумедний зліва на світлині?
Alex до Носатий дядько Показати IP 21 Січня 2018 19:50
На Сергія Ющака подібний
Анонім Показати IP 21 Січня 2018 19:24
Хтось йому добре башляє за брехню
Анонім Показати IP 21 Січня 2018 19:41
та воно бухало всю ніч і з тої канави, де лежав, спецтехніки не було видно
50 с Показати IP 21 Січня 2018 20:49
Та ніхто його не надоумлював, просто він, як і його два дружкі колорадські-жучкі (ті, шо на фото) дуже вже хочуть зіграти на користь "континіумівських" -- тільки методи підібрали дещо невдалі == ну, покажи це по тєліку чи по радЄйко, то пенсіонери схавали б, а в мережі фейкі розкушуються швидко, а от фото із колорадами НАВПАКИ лишаються на довго. Пі.Сі.: Гарні вуха всеодно =)
Віка каплун Показати IP 21 Січня 2018 21:16
А хіба не він у штабі Тігіпка колись був головний?То може цим все сказано?
Сусід Показати IP 21 Січня 2018 22:16
І хату на Дубнівській будує.
Знаючий Показати IP 22 Січня 2018 08:16
Гончарук був помічником міського голови, а не радником
я Показати IP 22 Січня 2018 08:27
коментар було видалено
123 Показати IP 22 Січня 2018 11:05
А фото з Георгиїіськими стрічками хіба можна зараз використовувати? Вони ж заборонені!
Ім'я Показати IP 22 Січня 2018 11:08
Цікаве фото.
Роман Показати IP 22 Січня 2018 13:16
Шо за сєпари з лєнтами в луцькій раді роблять?????? На західній Україні в самому луцьку сєпари з лєнтами біля драм театру, тобто в центрі міста. Передати фото,встановити цих трьох осіб,і порушити кримінальне провадження на начальника луцького СБУ,і в Київ самому міністру СБУ.За підірвання проросійських символік на незалежній єдиній ціоісній та сувереній державі України.
антисєпар Показати IP 22 Січня 2018 14:33
А як прізвище сєпара (крайній справа), в білій сорочці, чорних окулярах, як в старого коня?
Пасажир до антисєпар Показати IP 22 Січня 2018 18:59
Сергій Король, нерухомістю займається
Читач Показати IP 22 Січня 2018 16:27
Та вже тушнить від того самого, поміняйте вже те фото. ще з садочку його фото вставте. Редакції діслайк!