USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Фото «нападу» на машину голови Волиньради

5 Липня 2014 00:04
Один із підрозділів 51-ї механізованої бригади імітував напад на машину, у якій був голова Волинської облради Валентин Вітер під час оглядин посадовцями території військової частини у Володимирі-Волинському. Про це повідомляє «ВолиньPost».

Це відбулося під час виїзного засідання координаційної ради при голові Волинської облради в п’ятницю, 4 липня.

Машина, у які був Валентин Вітер, рухалася однією з перших, тому бійці бригади кинули поряд димову шашку та імітували напад на машину. Також у автомобілі був міський голова Ковеля Олег Кіндер.

Для членів координаційної ради, які рухалися у інших автомобілях позаду, такий «напад» став несподіванкою, тому дехто припустив, мовляв, на Вітра «напали бандерівці».

Пізніше Валентин Вітер жартома відзначив: «Скажіть, нехай більше не нападають, а то машину ледь не розбили».

Під час виїзного засідання координаційної ради при голові облради на базі 51-ї механізованої бригади у Володимирі-Волинському посадовці обговорили низку питань, які стосуються мобілізації та забезпечення військових частин з Волині.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 5 Липня 2014 01:11
Могли б і один бойовий використати. Нап всяк випадок.
Мама до Анонім Показати IP 5 Липня 2014 01:31
На сході війна йде, а вони дурью маються. О це координаційна рада - забава для великих хлопчиків. Соромно!!!
123 до Мама Показати IP 5 Липня 2014 04:35
А кордони Вол. обл. хто має захищати??? А якщо пуйло домовиться з Бацьком і піде через Білорусію???
Всезнайко до Анонім Показати IP 5 Липня 2014 18:19
Або Ф-!
333 Показати IP 5 Липня 2014 05:27
Машину то не розбили, але смердіти в ній ще довго буде.
123 Показати IP 5 Липня 2014 06:43
якщо собаці немае що робити то він яйця лиже
626 до 123 Показати IP 5 Липня 2014 07:48
Кіндер те і робить шо лиже яйця :)
бімба Показати IP 5 Липня 2014 08:12
Треба було у Hyundai Гузя постріляти, а то він не знає що таке армія...
діло Показати IP 5 Липня 2014 08:32
Шевченківський районний суд Києва ввечері в п'ятницю заарештував майданівця Андрія Трачука на прізвисько "Андрюха Слон" на два місяці. 2 липня "Андрюха Слон" опинився в центрі скандалу, коли він і ще кілька самооборонівців намагалися силою і погрозами перешкодити журналістським зйомкам біля барикади на вулиці Городецького. За цим фактом Міністерство внутрішніх справ відкрило кримінальне провадження за ст. 171 Кримінального кодексу України (перешкоджання професійній діяльності журналістів) і почало слідчі дії. За даними ЗМІ, "Слон" зараз є лідером тих людей, хто ще залишається на Майдані. Трачукові - 32 роки, він - з міста Рівне. О-то так і місцевих Данильчуків, Гузів, Пирожиків... треба!!! Досить вже анархії і безладу!!! Війну треба припиняти і країну до ладу приводити, а не постійні, роками, хороводи водити, нічого не робити, а жити людям від того все гірше і гірше...
клоуны Показати IP 5 Липня 2014 09:21
бросайте свои кресла и замените на востоке насильно увезенных детей из волынских сел за ваши деньги умирать
Висновок Показати IP 5 Липня 2014 11:53
Агов, журналісти! Невже вам нічого показувати не можна!? Якщо батальйонні бійці не побоялися "перевірити" перших осіб області....Для "вічних скептиків" - це не клоунада і не цирк! Завтра цим хлопцям бути на блокпостах. А та сепаратистська нечисть буде їхати саме до нас. І не на БТРах, а будуть маскуватися під цивільних. Замість оце брудом поливати - подякуйте, що є хтось, хто вміє робити те, чого ви не вмієте.
свідок до Висновок Показати IP 5 Липня 2014 12:47
Тільки "там" у відповідь стриляють і не по дитячому, а тут чинуши не встигали мабуть памперси міняти!:)