USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Головного інспектора митного поста «Луцьк» спіймали на хабарі

13 Квітня 2016 17:59
Слідчими слідчого відділу прокуратури Волинської області спільно із оперативними працівниками обласного Управління СБУ сьогодні викрито "на гарячому", під час одержання від громадянина через посередника неправомірної вигоди у розмірі 400 доларів США головного державного інспектора сектору митного оформлення №1 митного поста "Луцьк". Про це повідомляє прес-служба прократури області.

"Винагороду" правоохоронець вимагав за безперешкодне ввезення сільськогосподарської техніки. Зауважимо, що чинив це посадовець не вперше. І загальна сума одержаної ним неправомірної вигоди становить 800 доларів США.

Наразі органом досудового розслідування прокуратури області проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, після завершення яких митнику оголосять про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Також ініціюватиметься питання обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Петро Показати IP 13 Квітня 2016 18:25
З 10 десятьох ментів чоловіка два можна назвати чесними, з 10 суддів одного. З 100 митників такого не знайдуть жодного
Ага до Петро Показати IP 13 Квітня 2016 23:26
Судді-самі чесні в світі. І живуть на одні зарплати. І хати - в Боратині з власним Стиром на городі. Еге ж?
Клас до Петро Показати IP 14 Квітня 2016 07:50
Це цей інспектор кричав проти призначення Шавлака бо тай нібито змушує корупцією займатись.....на тобі влізло справжнє обличя інспектора)))))Та на митниці всі хабарники...колись давно знайома прибиральницею працювала на посту,то щоб в неї заказати товари з дюті-фрі треба було дати 10 доларів їй на лапу,.....
Василь Миколайович Показати IP 13 Квітня 2016 18:29
Про затримання і " бурну " діяльність наших органів , - по виявленні та затриманні хабарників читаємо в пресі та слухаємо по телебаченню і радіо дуже часто . А про кінцевий результат цієї роботи інформації немає...! Тому нові хабарники появляються дуже швидко знаючи ,що відкупляться як їх попередники ...!!!
злий Показати IP 13 Квітня 2016 18:45
Теж мені новина. Ось митник,або прокурор,або суддя,який їздить на велосипеді, живе в зйомній малосімейці і купує соціальний хліб - ото буде НОВИНА!
Начало Показати IP 13 Квітня 2016 19:09
Юрій Терещук приніс в жертву свого підлеглого...
КГБ Показати IP 13 Квітня 2016 20:14
ПОТРІБНО ВИРІЗАТИ ЯЗИК І РУБАТИ РУКИ,ЩОБ НЕ БУЛО ЧИМ ПРОСИТИ І БРАТИ.
Борис Показати IP 13 Квітня 2016 21:55
А що таких мало хабарників митників податківців жирують ? Подивіться які у них дома хто з них живу у квартирах і їсть масло з хлібом?
для КГБ Показати IP 13 Квітня 2016 22:15
Ти напевно пенсіонер.Подивись на своїх вихованців СБУшників-всі на темах,на касах !Все контролюють.То їм перш за все повідрубуй руке і не тільки..Твої вихованці,умнік!
для ДЛЯ КГБ Показати IP 13 Квітня 2016 23:10
ну як так все знаєш то давай конкретно - з прізвищами, фактами. Чи ти так, аби "пукнути"?
сбу Показати IP 14 Квітня 2016 04:22
гирикович хабарник це ядовита наросль, коли тобi прийде кiнець
Лучанка Показати IP 14 Квітня 2016 07:22
Брали завжди і будуть брати..... Нічого не міняється. Митники - це окрема держава в державі.
Сторонній Показати IP 14 Квітня 2016 07:41
Це точно, в таможеніків навіть походка інші, землі під собою не чують. Хабарники це для них дуже ніжний комплімент.