USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Горохів став синьо-жовтим

29 Травня 2014 21:00
Придорожні знаки на в'їздах до Горохова зі сторони Луцька, так само як і зі сторони Львова, вчора, 28 травня, стали синьо-жовтими.

Розфарбували в'їзні знаки у кольори національної символіки прості громадяни, жителі Горохова. Акцію частково підтримали організації "Батьківщина молода" і "Тризуб" імені Степана Бандери.

Захід був узгоджений із Горохівським міським головою, який повністю підтримав ініціативу молоді та по закінченню акції приїхав «оцінити» оновлені в’їзні знаки.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що під керівництвом директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Дубове Наталії Тхоржевської учні випускних класів цієї школи синьо-жовтими фарбами розмалювали дорожній знак «Ковель».

В єдиному стилі пофарбовані і в’їзні знаки інших волинських міст. Надалі планують «оновити» в’їзні знаки Рожища, Турійська та села Лище.




Фото розмістили активісти "Тризубу" в соцмережах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Штірліц Показати IP 29 Травня 2014 21:51
Краще б купили білої фарби й намалювали б розмітку на дорогах. "Автодор" забули люструвати???))
Оля Показати IP 29 Травня 2014 22:21
Гарне фото те, що з лелекою. Навмисно не придумаєш. Символічне.
michael28 Показати IP 30 Травня 2014 09:42
Так,дуже гарно присвоювати чужi заслуги!!!без допомоги простих активiстiв нiчого там би нерозмалювали б....сам брав участь,нiякого Тризуба там небуло !якщо треба фото пiдтвнрдження то зайдiть в групу Я люблю горохiв в соцмережi ВК!!!
12 до michael28 Показати IP 10 Червня 2015 18:50
Так-Так ти там було і бачило!! А я був бачив і знаю це ТРИЗУБІВЦІ робили
вуйко Показати IP 30 Травня 2014 10:34
То ініціатива простих хлопців, а не тризуба.
Ira Показати IP 30 Травня 2014 10:43
Я теж в курсі справи. Там звичайні хлопці з Горохова ініювали акцію, розробляли проект і посприяли матеріально, а ще добре фізично напрацювалися. Дуже шкода, що в такі скрутні для країни часи дехто на чужих патріотичних почуттях та чужих заслугах просто робить собі піар!
An85 Показати IP 30 Травня 2014 11:13
Дана акція була організована і практично вся профінансована за рахунок простих патріотів і Батьківщини молодої. Я сам розкидав оголошення по всіх горохівських групах, щоб всі охочі приєднались до акції.
))))) Показати IP 30 Травня 2014 11:51
ТРУДЯГИ)))
читач Показати IP 31 Травня 2014 14:23
М-О-Л-О-ДЦІ!!!!!
Свій Показати IP 2 Червня 2014 19:30
Аплодую стоячи!!!!!!! )))))
Люстратор Показати IP 12 Червня 2014 15:38
Цікаво, відколи полюбив синьо-жовті кольори Дідик О.І,, який вмостився на одному з фото. Ще донедавна він хизувався синьою краваткою під регіонськими прапорами. З такими перевертнями України не збудуєш.
Перехожий Показати IP 13 Червня 2014 10:56
Цікаво, а хто ж тримає цього перевертня Дідика, який і до районної і до обласної ради пробивався під списками регіонів. Та й і син його в молодих регіонах керував. Тепер "демократами" стали, а служать регіонам. Через таких перевертнів справжні українські патріоти гинуть...