USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Гройсману заявили, що ямковість доріг на Волині ліквідували

30 Травня 2017 11:54
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні, 30 травня, прибув на Волинь, аби проінспектувати ремонт дороги Львів-Радехів-Луцьк.

Прем’єр-міністр прибув літаком на військовий аеродром поблизу Луцька, а потім вирушив у Горохівський район, аби оглянути ремонт дороги Н-17 Львів-Луцьк.

Під час інспекції відрізку траси поблизу села Терешківці Гройсман залишився задоволений новим покриттям і поцікавився у начальника Служби автомобільних доріг Волині Анатолія Посполітака, чи ліквідована ямковість на дорогах області. На що останній відповів, що «практично так».

«Ямковість на Волині – практично ліквідована», - запевнив Посполітак Гройсмана.

Опісля прем’єр звернувся до присутніх місцевих журналістів з запитанням, чи дійсно це так. На запитання високопосодовець чіткої відповіді так і не отримав. Проте з натовпу хтось сказав, що ямковість на Волині буцімто ліквідували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Луцьк Показати IP 30 Травня 2017 12:01
Нехай проїдеться по набережній і пойме чи ліквідована ямковість
Джонні Показати IP 30 Травня 2017 12:06
Ямковість ліквідована? Це жарт такий? Дорога Павлівка - Володимир - ямковість не ліквідована! Дорога Нововолинськ - Володимир - ямковість не ліквідована! Дорога Іваничі - Сокаль - ямковість не ліквідована. Навішав Толік Володці лапші на вуха. :)
В до Джонні Показати IP 30 Травня 2017 14:07
Дорога Локачі-Горохів суцільна яма
Нововолинськ до Джонні Показати IP 31 Травня 2017 22:17
Він напевно прилетів як Петька.
Водій Показати IP 30 Травня 2017 12:16
кращеб його на Володимир-Волинський провезли автомобілем там точно ямковість (ліквідована)
Лучанка Показати IP 30 Травня 2017 12:21
Чого гелікоптером літає, треба було їхати через Г. Полонку, а то тільки пока зуху роблять,
Приїхали Показати IP 30 Травня 2017 12:38
Совок не вмирає. Нема просто слів. Поки та комсомольська шобла не вимре, вся до одного, нічого не поміняється.
Анонім до Приїхали Показати IP 30 Травня 2017 13:06
сама вона не вимре
Да до Анонім Показати IP 30 Травня 2017 13:41
Вона у спадок передається на генетичному рівні
поїхали до Приїхали Показати IP 30 Травня 2017 13:57
...і прийдуть нероби "актівисти", що вміють лише коменти строчити? :))) Хай вже краще "комсомольці"!!! :)))
зупинились до поїхали Показати IP 30 Травня 2017 15:52
Ширше дивіться, якщо звичайно є чим)) Бачите лише дві крайнощі, але між ними ще багато чого хорошого є. Комсомольці - це ті самі "актівісти" тільки вчорашні, яких саме так і вчили світ сприймати в режимі "чорне-біле" ( теперішні, до слова, так само вчаться). А ваша позиція а ля "хай .@...буть, аби не били" нічим не вирізняє вас з поміж тих, хто тільки коменти строчить. Ви мабуть ще і значок десь зберігаєте))
Анонім до поїхали Показати IP 30 Травня 2017 19:22
ой вже комсомольці наробили !!!!!!!!! 25 років відхаркується і кінця-краю не видно
Для Приїхали до Приїхали Показати IP 31 Травня 2017 11:15
А хіба Гройсман чи Порошенко "комсомольська шобла"? Ні. Вони очолюють олігархічні клани, які є суттю системи влади в Україні. Ось з чим нам усім треба боротися.
Лучанин Показати IP 30 Травня 2017 12:46
Я то думаю чого газони косять, ямки на Ківіерцівський латають і т.д. Нічого не помінялось і совкового, як якась шишка їде все роблять як небуть і чим швидше і маштабніше. Яка тут Європа точно ж.....а!
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 30 Травня 2017 12:48
Місцеві журналісти, як вбачається, прогунчиківськи налаштовані, побоялися сказати правду. Хтось із них у натовпі сказав: "О, так! Буцімто ліквідовані". Прем'єр-Міністр залишився задоволеним. Вам не страшно?
Анонім до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 30 Травня 2017 13:07
а тих, хто міг щось вякнути, туди просто не пустили
автодор до Анонім Показати IP 30 Травня 2017 13:55
А там вякати не треба, а треба працювати, а вякайте собі на сайтах :))) Собаки цявкають, а караван рухається далі...
Анонім до автодор Показати IP 30 Травня 2017 19:23
один караванщик вже в растов звалив. цікаво, куди цей буде втікати ?
Волиняка Показати IP 30 Травня 2017 12:50
ПОказуха!!!! Коли це все закінчиться???? Зробили одну дорогу і всі на ній піаряться, хоча не ясно скільки вона прослужить. Доріг по Волині майже немає, про яку ліквідацію ямковості йде мова???? За що платимо гроші? Податок на дороги включено у вартість палива - де кошти, де дороги? А ще пишуть про платні автобани.... Цікава у нас країна, ПРЕзидент та уряд
Анонім до Волиняка Показати IP 30 Травня 2017 13:08
казав азіров, що гріші за дорогі ідуть в потрібному напрімку
автодор Показати IP 30 Травня 2017 13:54
Що так до дороги на Володимир докопались? Да - вона у жахливому стані але є у переліку робіт і її зроблять до кінця року і буде така як на Львів! Що - по два рази ремонтувати? Почекайте трохи!
4566 Показати IP 30 Травня 2017 14:08
Треба сказати, - МОЖЕ зроблять...Грошей нема.
В Показати IP 30 Травня 2017 14:15
14 років приходиться Їздити Дорогою Горохів-Локачі ям тільки більшає але ні одного разу не бачив засипаної це просто жах а не дорога
Олег Показати IP 30 Травня 2017 14:34
Потрібно на місці питання вирішувати, безпосередньо з Посполітаком, до чого тут Гройсман?
Ну-ну Показати IP 30 Травня 2017 14:42
Згадався анекдот, який широко поширюється Ютубом: "Доченька, говорят ты в садике ругаешся? - Пиз...ят!"
читач Показати IP 30 Травня 2017 14:46
А Мирка на 4-тій фотці шо п'яний?)) Кстаті пріча тож нічьо )) самий модний там
Анонім до читач Показати IP 30 Травня 2017 19:26
це йому жінка на всякий випадок хімзавивку зробила, щоб якщо шо, то не впізнали
читачу до читач Показати IP 28 Червня 2017 11:58
звичайно що не п'яний) а пріча - зачьот!)
лучанин Показати IP 30 Травня 2017 20:48
шкода що аверсу недали акредитацію, на висвітлення приїзду Гройсмана вони молодці ї.......ть у хвіст і гриву
Петро Показати IP 30 Травня 2017 20:56
таке враження, що у Києві про проблеми з ковельською смердотою навіть і нечули.Прилетів би до нас та поставив кого треба раком.Дороги інспектують, а на людей їм начхати
держслужбовець Показати IP 31 Травня 2017 10:09
ой пока молодий бачу треба "свлювать" кудись по дальше ато почитаю весь цей "брєд" шо пишуть і розумію як все запущено і кінця тому не видно...просто пєчально і повірте в тому не хтось винен а винні самі Українці зі своїм "файним" менталітетом...
для держслужбовець до держслужбовець Показати IP 28 Червня 2017 12:02
свій комплекс меншовартості прибережи для тих до кого будеш "свлювать" - вони зразу тебе "заповажають")))
Нововолинськ Показати IP 31 Травня 2017 22:20
Ляпнули з натовпу, що дороги прикрасні, а тепер фінансування доріг з держ бюджету вріжуть нам бо все в нас ОК!!!!
Водій Показати IP 4 Червня 2017 22:55
Наші автомобілі вже розучились їздити по цих "НАПРЯМКАХ", вони тепер просто скачуть. Прикро, що в наших "обранців" ні стиду, ні совісті і правди ніде немає.