USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Губернатор, мер, лучанин: життєпис Миколи Ярославовича Романюка

4 Лютого 2017 09:41
3 лютого 2017 року на 59-му році життя перестало битись серце голови Луцької міської ради Миколи Романюка. Заслужений економіст України. Нагороджений Почесною грамотою Національного банку України, Грамотами Верховної Ради України, орденом «За заслуги» І, II, ІІІ ступенів. Люблячий чоловік, батько двох синів.

З його іменем пов’язана ціла сторінка в історії Волинської області, адже Микола Ярославович все своє трудове життя віддав роботі заради лучан та області.

Редакція Інформаційного агентства Волинські Новини щиро співчуває втраті у родині Романюків.

Іван САВИЧ, Павло ПЕРЕВЕДЕНЕЦЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
пора Показати IP 4 Лютого 2017 10:03
коментар було видалено
Луцьк Показати IP 4 Лютого 2017 10:50
Співчуваємо. Дуже порядний був чоловік. Нехай земля буде пухом.
Ветерани Показати IP 4 Лютого 2017 12:15
Члени Луцької міської організації ветеранів України щиро сумують з приводу передчасної смерті Луцького міського голови - Романюка Миколи Ярославовича. Глибоко співчуваємо родині. Нехай буде пухом йому земля.
Олег Показати IP 4 Лютого 2017 12:31
Про покійника або добре, а бо (в нашому випадку) краще нічого.
Ноунейм до Олег Показати IP 4 Лютого 2017 17:27
Не такий вже і поганий мер він був, мінуси звичайно були, їх було багато, але в порівнянні з іншими мерами він був він точковий і совістний.
Олена Показати IP 4 Лютого 2017 12:35
Чому лише, коли ми втрачаємо людину починаємо її цінувати? ЇЇ вчинки, порядність, людяність? Чому ми не робимо цього за її життя! Це справді була ЛЮДИНА!!!! Вічна пам'ять!!! Дякуємо Вам, Микола Ярославович!
Василь до Олена Показати IP 5 Лютого 2017 23:23
Всім не догодиш....
Я Показати IP 4 Лютого 2017 18:31
Такі ми вже є - українці, в більшості продажні, але є такі, як покійний Миколм Ярославович, то велика рідкість, і дуже добре, коли такі люди будуть- з високим рівнем порядності і духовності!!! Вічна пам'ять добрій людині!!!
Анонім Показати IP 5 Лютого 2017 00:11
Ойой
До аноніма Показати IP 5 Лютого 2017 09:27
ЩЕЗНИ, БУДЕШ ОЙКАТИ В ДРУГОМУ МІСЦІ.
Льоня Показати IP 5 Лютого 2017 19:14
Врівноважений, доступний, людяний та справедливий керівник, порядна людина, хай земля йому буде пухом!