USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Гунчик оприлюднив свої доходи

15 Грудня 2014 16:12
Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик задекларував 1 198 251 гривню доходів у 2013 році. Про це сказано в його декларації про доходи, розміщеній на сайті Адміністрації Президента у зв'язку з люстраційною перевіркою, - повідомляють «Українські Новини».

З них 1 190 142 гривні становить заробітна плата.

У власності Гунчика перебуває земельна ділянка площею 0,18 гектара.

На рахунках губернатора зосереджені 3,83 мільйона гривень, з них внесені в 2013 році 361 332 гривні.

Нагадаємо, 24 липня Президент Петро Порошенко звільнив з посади голови Волинської обладміністрації Григорія Пустовіта й призначив замість нього Гунчика.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про доходи прокурора Волинської області Вадима Максимова. Зокрема, йшлося про 7 мільйонів, які у 2013 році році раптово з’явилися на його рахунках і які він приховував у декларації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Лучанка Показати IP 15 Грудня 2014 16:16
З такими доходами можна і квартплату піднімати до 5 тисяч.Можна й усміхатись Він пан,йому так і належить жити.А нам рабам, подихати за 1000 грн з голоду і холоду.Скоро свої квартири йому будемо віддавати.Ви думаєте-це всі доходи-це пиль чердачна.А дві віли де?
9999 до Лучанка Показати IP 15 Грудня 2014 16:24
Продав і не тільки 2. А холоду нема - у лучан відкриті форточки... І то йде - і дивиться, раз провітрюють, значить в приміщеннях жара. Цікаво, сам не провітрює свій дім і кабінет? Ну і в облдержадміністрації я не сказав би що йде економія. Треба починати з себе, пан губернатор - для себе ви не економите... І два персональних водія маєте...
Лучанин до 9999 Показати IP 15 Грудня 2014 17:21
Логічно, раби повинні працювати та приностит прибутки господарю. Думкою самих рабів ніхто не цікавиться.
Активіст до Лучанка Показати IP 15 Грудня 2014 16:34
Які заздрісні в нас люди. Так, те що зп по тисячі, це нікуди не годиться, але людина ці кошти заробила на приватному підприємстві. Це не держава йому платила, а олігархі, в яких він був на службі. Заробив - заплатив податки, все задекларував. Які питання? В мене знайомий займається сільським господарством в микол. обл. і має деколи побільше, а ніж 100 тис. доходу. То що? Треба в нього забрати і вам віддати, бо ви, як ви виразилися, раб? Чи ви хочете щоб вас пожаліли?
Лучанин до Активіст Показати IP 15 Грудня 2014 17:22
Гарна спроба Гунчик.
Аж ніяк не комунізд до Активіст Показати IP 15 Грудня 2014 17:42
В Швеції розрив між мінімальною і максимальною зарплатами 3,5 рази. Там до цього часу (за 300 років існування парламентаризму) не появилось жодного мільярдера. А в какла-малороса (активіздів це влаштовує) прийнято : бидлу - аби з голоду не здох, а все інше олігархам певної найіональності і тим, хто їм прислуговує. Цікаво скільки заробляють робітники та інженери на автозаводі, невже по 30 тис. Невже суспільний вклад гунчиків в 50 разів більший за вклад куньчиків? Невже вони на фронті (відстоюючи інтереси держави ) воюють за пятьдесятьох.....Невже вони утримують в 60 разів більше пенсіонерів за пересічного працюючого українця? Активізд живе в цивілізованому суспільстві, де з часом буде прийнято ділитись на користь громади... Держава має утримувати армію, пенсіонерів, допомагати сім,ям з дітьми за рахунок більш менш справедливого розподілу . Бо ж ті дітки будуть як виростуть платити пенсії сьогоднішнім працюючим, створювати суспільний продукт, захищати державу..А не як в Попандопуло...єто мінє, єто опятьміне і єто снова мінє
Громадянин Показати IP 15 Грудня 2014 16:20
Сит голодному не вірить, а своєму стаду, яку крутиться на тій нещасній службі на 1,5-2 тис.грн. і того думають забагато, отака то в нас середня зарплатня. В мене дуля, а у вас 100тис., то середня яка-ого-50тис., живи і радій.
ввп до Громадянин Показати IP 16 Грудня 2014 10:28
в Швеції є мілярдер, це власник Ікеї, але свій бізнес він починав в далекому 1949 році, юнаком, а зараз йому за сімдесят
Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 16:25
Один їсть м'ясо,другий-рис,третій - капусту. Наш народ присів на голубці.
Ілля Показати IP 15 Грудня 2014 16:33
В адміністраціях гарче як зайдеш туди -там усі в футельках взимку перезулись в кофтинках тонких, а зайдіть у школи області. Там холод взимку учні в перчатка іноді. То такі ви владці грамотні ???з себе починайте з голови!!!
Йухан Показати IP 15 Грудня 2014 16:35
"Шоб всє так жили"
Олег Показати IP 15 Грудня 2014 16:35
З такими доходами а з бідного тянути по нитці щоб вмер з голоду або з=за боргів бо з вашої владці -олігархи зарплати яку ви платите людям -не вижити!!!
Елена Трикаш Показати IP 15 Грудня 2014 16:37
Вау! як живе наш модний губернатор! Ситий голодного не зрозуміє. Система не міняється в області ні в місті ніде тільки поміняли людей до корита. А гунчик може розказувати про проблемит яких сам не знав і
Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 16:43
Губернатор - в 2013 році керівник заводу "Богдан", заводу досить потужного. Вважаю, що повинен дійсно був отримувати високу зарплату при відповідних результатах підприємства. Можна дізнатися про результати діяльності Богдану за минулий рік? Хоча б прибутки чи збитки? Заборгованість перед банками? Податкова заборговарість? А, ВН?
Лучанин до Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 17:19
Саме завдяки таким "дирехторам" як Гунчик, та їхнім зарплатам, у нас зараз немає вітчизняного автопрому, є лише кілька складальних ліній, на яких збирають мотлох, який, давно перестали випускати в цивілізованих країнах, та продають ці "чуда інженерної думки" китайців, корейців, іранців "зібрані рідними ногами" за ціною, в півтора - два рази вищою ніж ціни на аналогічні відра в Європі.
Лучанин Показати IP 15 Грудня 2014 16:50
Проста арифметика: 1 190 142/12 = 99178,5. А в середньому на автозаводі заробітна платня 3200 грн.
Ярослав Показати IP 15 Грудня 2014 16:54
Чому з таких не тянути а АТО а то бідна бабуся останню копійку віддасть а такі міліонери живуть гарно! Чому ж така несправедливість ! На пенсіонерах інвалідах економлять
Лучанин до Ярослав Показати IP 15 Грудня 2014 17:10
Бо він пам'ятник.
Анонім Показати IP 15 Грудня 2014 16:56
Прям альтруїст якийсь. З зарплати 99тис. перейшов на 3.
працівник заводу Показати IP 15 Грудня 2014 16:56
Заробив кажеж він,щоб так всі заробляли. Ми по 2 тисячі в дві зміни пахали , а в резултаті спеціалістів він же сам повиганяв.Нам зарплату по пів року задержував, а сам жирував. А в нього зарплата була 100 тисяч- це нормально кажете.Дай Юоже нам так всім жити. А Бог накаже обовязково-це єдини правильний суд.
Петро Показати IP 15 Грудня 2014 23:09
А вділити грошей на тих хлопців що замість його синів воюють слабо
Юра Показати IP 15 Грудня 2014 23:24
Чому не пише про свої статки, що оформлені на синів (квартира на гулака, хата в копачівці, його машини, що він буцімто орендує. Я працював з ним (Слава Богу що недовго) хамло, поважає тільки сраколизів, що лижуть ж... йому і його співмешканці. Стидно мати такого голову ОДА
Про голову Показати IP 16 Грудня 2014 00:59
Голова обладміністрації порядна і чесна людина і гроші заробив сам без вас бродяги і керує правильно але ви нечесть йому заважаете бо самі нічого не вміете і другим не дайте от і живете у цему дурдомі де хочете керувати але керувала ще не виросла
експерт Показати IP 16 Грудня 2014 08:54
Ніхто не скаже доброго слова про цього сумного з виду пана, хто з ним хоч пару днів працював на заводі. Хамло. Це той випадок, коли кажуть: не дай, Боже, з пана хама. Сьогодні це підприємство стоїть мертве, ніби по ньому пройшлась середньовічна чума.
ввп Показати IP 16 Грудня 2014 10:25
так про ваш автозавод теж чули, що зараз там працюють не за зарплату, а за ідею та можливість щось прихватити, ну типу зварити ворота в гараж на халяву, бартер по нашему, а шелест купюр там забули давно