USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Завтра - прощання з Ігорем Єремеєвим

14 Серпня 2015 20:00
Ігоря Єремеєва поховають у суботу, 15 серпня, в селі Острожець, що у Млинівському районі Рівненщини. Про це розповів друг родини, вчитель політика та директор острожецької школи Володимир Козлюк, - повідомляє УНН.

У Луцьку прощатимуться з політиком у суботу, 15 серпня у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Панахида розпочнеться о 10.00 ранку.

З 11:00 до 13:00 в обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка буде прощання із Ігорем Мироновичем, - повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху під час проведення панахиди в центральній частині міста буде тимчасово обмежено рух транспорту з 9:00 до 14:00.

Поховають Ігоря Єремеєва у рідному селі Острожець на Рівненщині, поруч із батьком.



Нагадаємо, народний депутат Ігор Єремеєв 26 липня впав з коня під час верхової їзди у полі між селами Лище та Крупа Луцького району. Лікарі діагностували у Ігоря Єремеєва закриту черепно-мозкову травму, перелом основи черепа. На лікування його перевезли у клініку в Цюриху (Швейцарія).

Серце Ігоря Єремеєва перестало битися 12 серпня в клініці у Цюриху. Йому було 47 років.

Друзі, колеги, опоненти, пересічні люди, які знали його чи ніколи не були з ним знайомими - усі вони пригадують бізнесмена, політика, благодійника, Людину.

ІГОР ЄРЕМЕЄВ: КАДРИ З ЖИТТЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА. ФОТОРЕПОРТАЖ

Світла та вічна пам'ять...
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
я Показати IP 13 Серпня 2015 17:29
Нехай спочиває,співчуття сім'я.
Олена Показати IP 13 Серпня 2015 17:37
Дуже шкода цю людину!!!!!!!!!!!! Хай спочиває з богом!!!!!!!!!
до психіатра до Олена Показати IP 15 Серпня 2015 04:43
коментар було видалено
Igor Показати IP 13 Серпня 2015 18:04
О в Українській церкві... Круто! Шкода дядька, і дякую за Україну! мало хто памятає но в переломний момент режиму ВФ він і ще тільки декілька депутаів набралися сміливості і відкривати засідання... поки режим думав як передити майдан і через тиждень зробити ВР після розгону майдану!
Анонім до Igor Показати IP 13 Серпня 2015 18:44
І в результаті чого твоє життя значно покращилось.
КУМ Показати IP 13 Серпня 2015 19:26
Ось таке воно життя,була людина і нема.Всі ми народжуємось,щоб померти.Шкода,що в такому віці.
вахтанг Показати IP 13 Серпня 2015 20:42
коментар було видалено
Олександр Показати IP 14 Серпня 2015 00:31
Просто не має слів щоб виразити біль втрати... Земля пухом!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 14 Серпня 2015 06:08
Стільки людей кожного дня гине, помирає, стільки дітей! - і всі мовчать. Єремеєв вмер - і прямо кінець світу настав. Сумно.
Аноніму Показати IP 14 Серпня 2015 09:17
Дуже сумно, бо помер нормальний чоловік,який заслуговує шани і поваги, а коли помреш ти ,то ніхто за при**рком і не шкодуватиме. От тобі і кінець світу.
Igor Stelmah Показати IP 14 Серпня 2015 09:56
Людина яка любила Бога, Сімю ,Людей ,Украіну .НАйсправжній патріот своеї Держави
Лучанка до Igor Stelmah Показати IP 14 Серпня 2015 11:07
Людина ,яка любить Бога олігархом не стане,а живе для Бога і людей. Стільки набратися,стати таким олігархом невже можна чесно за наш рахунок тисячі людей гнули на нього спину.Хай дасть всім острожцям по тисячі може згадають для чого йому вже ці гроші, а родина такі ж олігархи також
до стельмаха до Igor Stelmah Показати IP 14 Серпня 2015 12:52
Людина яка любить бога і сімю не зраджує і не розлучається. Щось неувязочка.
З іншого району до Igor Stelmah Показати IP 14 Серпня 2015 20:47
Любив Бога, Людей, Україну ? Всього 2 місяцяі тому відмовив в допомозі матері загиблого Героя, мотивуючи, що вона не з його району. Не збіднив б.
Анонім Показати IP 14 Серпня 2015 10:05
Давайте вже й Луцьк назвемо Бандерсіті. Треба більше бандер.
zzz Показати IP 14 Серпня 2015 11:17
Як би там не було, а дуже молода людина померла. Хай з Богом спочиває!
Наталія Показати IP 14 Серпня 2015 11:34
Царство Небесне покійному, Земля нехай буде пухом. Людина померла ......... а коментарі одні і тіж ...гроші ... гроші...
hdfh Показати IP 14 Серпня 2015 12:06
Люди!!звідки у вас стільки яду???Тільки гроші...гроші.... Не подобається як живеш,то почни шось змінювати і в першу чергу В СОБІ!!!!! А коли вмирає людина,треба по співчувати,бо це біда ,в першу чергу для близьких..... А деякі тут,як змії...
мя Показати IP 14 Серпня 2015 12:50
Хтось може напише як звати його нову дружину. Бо в Європі завжди пишуть про родину публічних осіб які гинуть чи помирають. А у нас так секретно. Рому шкода і Соньку особливо. Він так її любив!
уточнимо до мя Показати IP 14 Серпня 2015 22:45
МЯ: а законної дружини Тетяни - справжньої та роботящої українки, яку він проміняв на повію, тобі не шкода? Олена її звати
Я Показати IP 14 Серпня 2015 14:02
Дружину звати Таня, вічне царство Ігорю...
мя Показати IP 14 Серпня 2015 14:20
Таньою він давно розлучився. Офіційно. Почитайте в інтернеті навіть.
про таню Показати IP 14 Серпня 2015 14:53
Таня справді екс дружина. Почитайте. Майже рік розлучені. http://volyn.tabloyid.com/persona/u-eks-druzhyny-oligarha-zyavylasya-lyalka-dviynyk
Так почитай! до про таню Показати IP 18 Серпня 2015 01:53
Якщо вмієш, так дійсно візьми і почитай, про яке там розлучення написано. Тетяна про це нічого не говорить - це припущення автора інформації. Навіщо розповсюджувати наклеп про Тетяну?
123 Показати IP 14 Серпня 2015 16:23
Про яку нову дружину ви пишете,У покійного був единий шлюб і одна дружина Тетяна. Зайдіть в реєстр кому цікаво і переконайтесьщ ніякого розлучення не було і досить писати різні несенітниці.Він був хорошою людиною.Царство небесне і вічний спокій.
Лера Показати IP 14 Серпня 2015 17:46
Это мои кумовья, они действительно разведены, вы смотрите старые реестры. Видно, вы совсем чужой человек. Новую супругу зовут Аней. Но она не публичная совсем.
Лера Показати IP 14 Серпня 2015 17:51
П. С. Кстати, Таня не скрывает, что разведена с Игорем, они оставались лучшими друзьями.
Не будь брехухою до Лера Показати IP 14 Серпня 2015 22:51
Лера, не бреши. Ніхто ні з ким не розлучався. Як кума, подивись в паспорт кума - і побачиш ПІБ Тетяни, з якою боявся розлучитися, щоб не втратити половину акцій "Континіума". А жив з іншою, зрадивши Тетяну
до Лєри i т д до Не будь брехухою Показати IP 14 Серпня 2015 23:02
Шановнi родичi та знайомi, а вам не здається, що чужа сiм'я - темний лiс? Чи це просто так - аби поговорити?
Бог суддя Показати IP 14 Серпня 2015 21:43
Вічна пам'ять Ігорю . Співчуваю родині. Люди... Ми всі помремо. Після кожної людини залишиться пам'ять... Я як і Ви не всім подобаюся , а хтось і добре слово скаже. Я , як і Ви не ідеальна(і). А ми сусід з сусідом добре живемо і допомагаємо і виручаємо ? (про речі всім можливі запитую). Хтозна які ми були б при таких грошах...
алла Показати IP 14 Серпня 2015 22:43
Текст Царство небесне тобі Ігоре.Дуже велика біда для матері хоронити дитину.,
Лучанка Показати IP 14 Серпня 2015 23:17
Я думала всі знають, що він розвівся з Вікторівною давно. У неї на фейсбуці навіть був коментар з приводу цього. Розведені. Факт. Про новий шлюб нічого не чула.
Тото Показати IP 15 Серпня 2015 01:04
Людська доля—Божа Воля.Бідні чи багаті....а стояти перед Богом і відповідати за кожні свої вчинки,страшна річ попасти в руки живого Бога!Царство Небесне Єремеєву,нехай спочиває спокійно з Богом!
Пересічна громадянка Показати IP 15 Серпня 2015 08:19
Люди, люди...Та яка вам різниця до чужої сім'ї та " шо у сусіда" за парканом! Не судіть та не судимі будете. Вічна пам'ять достойній людині, патріоту своїй українській землі, нехай спочиває з Богом.
Йух Показати IP 15 Серпня 2015 08:23
Какая вам разница, придурки с кем жил и с кем спал человек? Это его личное дело! Его больше нет, поэтому если не можете сказать ничего как нормальные люди, лучше помолчать.
Йук Показати IP 15 Серпня 2015 10:35
А якого милого рух перекривати? Коли ховають АТОшників - нічого не перекривають, а як олігарха - так зразу, бо приїде купа з влади і великого бізнесу.
добряк Показати IP 15 Серпня 2015 11:35
коментар було видалено
Толік Показати IP 15 Серпня 2015 15:03
Земля пухом.Завдячую цій людині першим місцем роботи і безцінним досвідом в ГК Континіум.