USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Інцидент у Луцьку: конфлікт між активістами під час віча

29 Червня 2014 14:46
Суперечка між представниками громадських організацій ледве не призвела до бійки.

Інцидент трапився під час народного віча «Час відновлювати справедливість», що відбулося сьогодні, 29 червня, на Театральному майдані у Луцьку.

Під час виступу очільника Автомайдану Волині Сергія Похи, до нього обурено звернувся активіст Правого сектора Волині Руслан Тимощук.

«Сергій Поха в ефірі телеканалу «Аверс» заявив, що ті люди з Правого сектора та Автомайдану, які у п’ятницю нанесли попереджувальний візит, потребують психічного обстеження. Поясни, будь ласка, це сьогодні. Ти, як провокатор, проник на трибуну і ще щось розказуєш, вчиш людей!», - звернувся до Сергія Похи представник Правого сектора.

На це активіст відповів, що, якщо у Луцьку ходитимуть та розмальовуватимуть балончиками місто, воно перетвориться невідомо на що. З його слів, мітингувати та висловлювати невдоволення працівниками ДАІ можна інакше, наприклад, написати звернення у Європарламент.

Його репліка обурила декого з учасників віча. Так, одна із жінок із лайкою вимагала, щоб Сергій Поха припинив виступ. Її намагався силою відтягнути від сцени інший учасник мітингу. Після короткотривалої шарпанини та словесної перепалки серед публіки, інцидент вичерпався.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
ххх Показати IP 29 Червня 2014 14:57
Пр****ки
Анонім Показати IP 29 Червня 2014 15:00
ахахахах! Ще хтось ходить на те віче? здуріти!
Микита до Анонім Показати IP 30 Червня 2014 09:49
Усі громадяни повинні ходити на віче, якщо вони вважають себе громадянами,звісно. Щоправда цей цирк у нас важко назвати вічем. От у Києві вчора було справжнє віче!
цвіт Показати IP 29 Червня 2014 15:02
цвіт свідомізма...:)
Олег Показати IP 29 Червня 2014 15:04
Поха лізе в власть, хоче бути мером, як його татко колись був. Дуже алчний хлопчик. Любить бабло, не бідний, в майдан пішов із-за влади.
там до Олег Показати IP 29 Червня 2014 15:05
там всі такі...
жалко до там Показати IP 29 Червня 2014 15:06
жалко тільки дітей, котрі ще нічого в житті не бачили...
тіпова до Олег Показати IP 29 Червня 2014 17:30
псковска троль-запіска.ви те все вже до маразма довели..хто вам тільки платить...такі самі псіхі..
Вася Показати IP 29 Червня 2014 15:11
Поха менший такий самий як і старший. Просто досить таки погані хлопці. А по простому каз...ли.
Наталка Показати IP 29 Червня 2014 15:12
Прикро, коли в владу лізуть колишні мажорчки, які прилипли до майданівців, як банний лист, вчасно влізли в автомайдан, піймали хвилю як то кажуть. А по суті вони нічим не відрізняються від зятя Ющенка - Хахльова, який в 2004 теж піймав хвилю і вліз на майдан. Треба дуже фільтрувати людей, бо так ми будема мати нових мажорчиків з майдану. І потім знову будемо плакати, що революція була марна. Не пускайте в владу дітей мажорів, бо їм кров не поміняєш. Мають бізнес, хай собі ним займаються, має морозиво хай собі робить, для політики є гідніші люди.
Іван Показати IP 29 Червня 2014 15:15
Для Майдану і виступів на сцені є хлопці-герої, які відстоюють нашу державу на кордоні, які гинуть, стають каліками, вони повинні виголошувати промови, хто сидить в тилу, хай знає своє місце і не лізе на передову. Думаю хлопці, як зараз на Сході, а там є і лікарі, кандидати наук, генії, науковці, бізнесмени, мають бути депутатами, бо вони це заслужили, ті хто в тилу вибачте, знайте своє місце. День Молоді, Поха іди в парк, торгуй морозивом, в тебе це краще виходить.
на до Іван Показати IP 29 Червня 2014 15:25
на майдані усі - генії...
Ого до Іван Показати IP 29 Червня 2014 15:46
Поха як написали вище мажорчик і займається морозивом))) якось попахує брехнею, мажорчики ганяють на порше і мають всіх в д***і)))
Аня Марчук Показати IP 29 Червня 2014 15:37
Ну і морди у ціх виступаючих.Да на них пахати можна.І чому вони ще не в армії?Чи як і Гузьок відмазалися?
Міра до Аня Марчук Показати IP 29 Червня 2014 15:39
Яка армія, а бізнес, а влада, без нього поділять))
Вільна Волинь Показати IP 29 Червня 2014 16:17
Все правильно... Саме у зв'язку з тим, що в них насправді немає спільних ідей, вони колись або пересваряться або повбивають одне одного. Ось це, дорогі друзі, влада в невмілих руках.
Цікаво Показати IP 29 Червня 2014 17:50
А якого дива Тимощук - мурчик у вишиваночці, у Луцьку свою кубомасу гріє, а не там куди призиває інших - на Схід, чи не в Криму? Ля-ля навчивчись бачу гарно біля такого ж данильчучки. Ганьба. Сер...ни ви, а не патріоти. Вишиванками ти гаслами. Поїхали вони на Схід. В червні. Якого? Коли ж то нарешті ту гидоту з Луцька виметуть?! Де ті менти? Та і люд на що дивиться та слуха??? Коли ж працювати будете. І де звіт про витрачені кошти, зібрані громадою?! А, ПеСи?
Анонім Показати IP 29 Червня 2014 18:02
Гнати іх всіх в шию
иван Показати IP 29 Червня 2014 18:04
поху дати в писок щоб небрехав а данильчука черговим в умвс щоб відмічав хто як ходить на роботу
Лучанин Показати IP 29 Червня 2014 18:30
коментар було видалено
Дончанин до Лучанин Показати IP 29 Червня 2014 21:50
коментар було видалено
месний Показати IP 29 Червня 2014 19:22
круто хай би поскориш позабивали один одного
юра Показати IP 29 Червня 2014 22:14
правильно, ще трошки і ці сами себе знищать , а нам просто треба чекати .
НІНА ЛОГІКА Показати IP 29 Червня 2014 22:51
А чого Данильчуку їхати на Схід? Сьогодні його колега мені сказав по секрету, що він прикупив собі класну 3-кім. квартиру в новобудові біля податкової та лексус. В квартирі ремонт ще зробити треба. От він і трусить усіх. Гузь також обновку отримав у вигляді нового авта (на жаль, не памятаю марку - хюндай вроді як). А в деклараціях повний нуль - люстратори долюстрували! Одних на інших змінили, одні підприємці та працівники в ж**і з їх тарифами і цінами!
Церковна миша до НІНА ЛОГІКА Показати IP 30 Червня 2014 01:42
Сонату Гузь узяв в кредит на дружину, бо на відміну від нього, вона мала задекларовані доходи.
Катя до НІНА ЛОГІКА Показати IP 30 Червня 2014 12:12
Лексус і Данильчук це анекдот))) хочу це побачити)) де ж він на ньому буде їздити по Західному регіоні, щоб заплювали)) чи в АТО поїде. Люди ну вже хоть правдоподобно брешіть, я б ще більше повірила, що Паша танк купив))) і ним поїхав в АТО)) Кстаті з Днем народженя Паша! сміюсь дальше)))Паша і лексус)) ото вже луцькі байки))) Крилов курить )))
Анонім Показати IP 30 Червня 2014 09:10
У Ліпінах що день відкритих дверей? Всі типові представники відомої лікарні на Театральному майдані. Куди дивиться головний лікар, чому хворі гуляють по місту?
цензура Показати IP 30 Червня 2014 14:59
правельно сказав Поха, ще потрібно їх заставити відмити те приміщення, а також порушити кримінальну справу. Ганьба таким героям. Нехай їдуть на митницю і відвойовують можливість поставки бронижелетів і касок, а погрожувати мусорам вміють всі.
ллл Показати IP 30 Червня 2014 15:11
поха навіть такі слова знає