USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Керівники міліції та активісти Волині: діалог. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

16 Червня 2014 14:14
Коли лік жертв неоголошеної війни йде на сотні, - не найкращий час для революційних змін чи "громадських обговорень". Сьогодні, як ніколи, важливі зважені рішення та робота команд усіх органів й установ. Однак, на жаль, не усі до кінця розуміють поняття єдності та співпраці.

Бракує порозуміння і між волинськими активістами та правоохоронними органами. Зокрема, нагадаємо, активісти Правого сектору, "Самооборони Майдану Волині", "Автомайдану України" та Громадського сектору Волині виступили ініціаторами обговорень щодо люстрації заступників начальника Управління МВС України у Волинській області: Михайла Руденка, Олександра Никитюка, Володимира Поліщука.

Активісти запросили правоохоронців на громадські слухання. Однак ті на засідання не з'явилися. Свою відсутність представники міліції пояснили власною зайнятістю.

Проте сісти за стіл переговорів представникам обох сторін все ж таки вдалося.


Заступник начальника Управління МВС України у Волинській області Михайло Руденко, керівник сектору співпраці з правоохоронними органами "Автомайдану Волині "Олексій Чайка, лідер Правого сектору Волині Павло Данильчук, заступник координатора Самоборони Майдану Богдан Климчук зустрілися на круглому столі у програмі телеканалу "Нова-Волинь".

Відсутність правоохоронців на обговоренні Михайло Руденка пояснив тим, що вони не отримали дозволу з міністерства. Крім того, він додав, що цього дня правоохоронці проводили затримання організованої групи в Ківерцях.

Тим часом, Павло Данильчука від імені громадськості попросив Михайла Руденка та його колег залишити свої посадові місця. "Залиште свої посади на Волині і дайте працювати новим людям", - наголосив Данильчук. Щоправда, ані лідер "Правого сектору" Волині, ані інші активісти під час обговорення не назвали жодних прізвищ, кого вони бачать на їх місцях, не запропонували жодної альтернативи.

Активісти Правого сектору, "Самооборони Майдану Волині", "Автомайдану України» та Громадського сектору Волині активно відстоювали думку про необхідність люстрації представників міліції. Натомість, нагадаємо, що нині ці громадські організації переживають не найкращі часи. Зокрема, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, всередині "Автомайдану" і "Правого сектор" стався розкол.

Данильчук запевнив, що громадські активісти надалі вимагатимуть люстрації заступників начальника Управління МВС України у Волинській області.

"На своїй позиції ми стояли, стоїмо і будемо стояти", - сказав він. Однак про якісь конкретні дії активістів, лідер "Правого сектору" не сказав ні слова.

Натомість додав, що якщо проти активістів відкриють кримінальні провадження, це вважатиметься помстою чи новою хвилею репресій проти тих, хто хоче добитися змін в правоохоронних органах і в Україні в цілому.

Варто нагадати про нещодавні методи боротьби Правого сектору, якими він намагався змінити владу.

Своєю чергою, Михайло Руденко заявив, що правоохоронці далі служитимуть закону і охоронятимуть громадський порядок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 109
дідо Показати IP 14 Червня 2014 19:19
Чиновницько - міліцейська мафія не хоче залишати свої прикормлені місця.
66669999 до дідо Показати IP 14 Червня 2014 19:34
Я думаю що вони вже накосили собі що хватить собі і ще внуків до пенсії отримати. Пора вже молоді давати дорогу в Європу
рр до 66669999 Показати IP 14 Червня 2014 20:20
шо за мода в европу.хай кожен решае сам куда він хоче йти
222 до рр Показати IP 14 Червня 2014 20:57
Бидло є бидло, шо тут скажеш??! До кращого треба вже стримитись!!!
версія до 222 Показати IP 16 Червня 2014 15:47
Авже ж, ліворуч від Руденка - все бидло!
Анонім до рр Показати IP 15 Червня 2014 12:19
Не може кожен вирышувати,кууди йому йти.Є держава, якщо вона є.Якщо ти не хочеш в Європу,то береш чемодан і їдеш хоч в Гваделупу. Не може весь український народ 40 мільйонів підлаштовуатись під вас окремих, бо ви не хочете йти туди, куди хоче більшість. Кордони відкриті,їдьте на всі чотири сторони. Не заважайте іншим. Давайте жити в мирі, життя одне.Скільки вже будемо платити життями наших молодих розумних, креативних хлопців.Господи зупини цю нікому не потрібну братовбивчу війну
ПС до Анонім Показати IP 15 Червня 2014 20:06
про який увесь український народ ти говориш. щоб знати думку народу, потрібно було провести РЕФЕРЕНДУМ!!! А не використовувати людей як гарматне мясо.
СНР до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 15:53
Все правильно, однією дорогою підуть не всі. Тому, Руденко хай йде на роботу, а Данильчук з Чайкою - нах...
1221 до 66669999 Показати IP 14 Червня 2014 20:33
То ви за теплі місця для себе боретесь, Гузь виборов
правда до 66669999 Показати IP 25 Червня 2014 00:15
Ці троє людей розумово відсталі. Вони не розуміють що плетуть. Вони перед собою нічого не бачуть хай йдуть до бабок можливо поки не пізно яйця викатають. Після цього побачать світ іншими очима. Руденко пояснив правильно, чітко та толерантно. Молодець, настоящий полковник.
Гол Показати IP 14 Червня 2014 19:41
ПС і інші громадські організації на сьогоднішній день слабші за міліцію. А з іншої сторони Руденка, Никитюка та Поліщука нема ким замінити, хіба що лейтенантами. На жаль, це результат багаторічного геноциду міліціянтів-виходців з Волині. Волинською міліцією завжди керували люди з інших регіонів,а місцеві лягали під них. Це трагедія волинської міліції...
реаліст до Гол Показати IP 14 Червня 2014 21:31
коментар було видалено
Опер УКР УМВС до реаліст Показати IP 14 Червня 2014 23:05
коментар було видалено
Віктор Степанович до реаліст Показати IP 14 Червня 2014 23:11
Реаліст ти ДЕБІЛ!!!КРАЩОГО опера як Нікіта я не знаю хоть за плечами 20 років вислугі він такі справи тупікові розкривав що тобі дурню і не снились.Людина їздила в Москву і за 3 дні привозила з Москви вбивцю в Володимирі навів порядок такий що в жодному місті області не було і не має!На рахунок кришування і сігарєтніків повний брєд тому що на Нікіту рили в 2009 (і по сьогоднішній день не перестають) році хлопці з служби рили не на жарт і НІЧОГО повірте НІЧОГО.Йому і шили кришування маршруток і знову НІЧОГО.Шановні заспокойтесь великий мінус цієї людини що він не під кого не прогінається,а це всіх бісить.Шановний пане Данельчук як що Ви такий честний і патріот то їдьте на схід,а язиком плести кожен зможе.Не офіційний спонсор це Карпюк Павло він не скриває а акцентує що дав Данильчуку 15000$ на усунення Никитюка з посади.Відкрию Вам очі в Володимирі це не одна точка яка торгує фальсифікатом їх 5 а власник Саганюк Руслан-робіть висновкі.
Вайгач до Віктор Степанович Показати IP 15 Червня 2014 01:06
Віктор Степанович. Порахуй, якщо Нікіта кожен день їздить на роботу в Луцьк з Володимира, на шо потрібно в середньому 20 літрів бензина щодня (300 грн). За що тоді живе цей чесний хлопець, якщо в нього тільки на доїзд має йти не менше 6000 - 7000 грн. щомісяця. А ще треба шось їсти. Щодо кришування, то служба просто погано копала
Анонім до Віктор Степанович Показати IP 15 Червня 2014 12:22
Не намагайся зщахищати ментів, ні одна людина не повірить в чесніть ні одного мента. Вони звірі, коли людина до них попадає ще гірше звірів.Довіри людської до них нуль.
Суддя Дред Показати IP 14 Червня 2014 19:44
Закон один для всіх і для так званих активістів,кримінальні провадження обов'язково будуть розпочаті,якщо будуть вчинені злочини
Вайгачу від Віктора до Суддя Дред Показати IP 15 Червня 2014 09:43
А ви шановний наведіть справкі,з ним їзде Новосад,Скромний та Василь Корнесюк ось вам і 4 людини за які людина говорила ЗІКу.Коли Панасюк Юра,Макогон Кухарук та інші з Володимира їздили на роботу це нормально,а Нікіта Вам серед горла стоїть.Люди гляньте на схід там біда і ці біженьці розїзджаються по всій країні,а хто вони ми не знаєм завтра після завтра в нас може бути Славянськ а вам Нікіта хрєновий.Скажу ще таку річ хто його особисто знає спитайтесь скільки броніків він купив,я я вам скажу 5 і людина не афіширує,а ВИ.
Анкор до Суддя Дред Показати IP 16 Червня 2014 16:06
Ваша правда, суддя! Будуть відкриті на законних підставах, а Данильчук ще й досі під криміналом ходить за зброю і Цуманський пост. Щонайменше, а 2 статті в кодексі вже є. Про те, як і за що звільнили Чайку, краще і не згадувати, бо саме через таких як він люди не вірять в чесність міліціянтів. Цей п...с продавав інтереси служби, а тепер вчить жити. Помовчіть, недоумки!
Фореве Показати IP 14 Червня 2014 19:48
НЕВЖЕ НАСТІЛЬКИ ВИНИЩИЛИ ВОЛИНСЬКУ МІЛІЦІЮ, ЩО НЕМА З КОГО ВИБРАТИ ЗАМІНУ ТИМ, ЩО СЛУЖИЛИ ВЛАДІ ЯНУКОВИЧА?
Анонім до Фореве Показати IP 14 Червня 2014 19:58
є ким замінити, але нема бажання у вищого керівництва їх шукати і призначати на керівні посади(тобто нема прагнення змін зверху: народу треба щось вирішувати)
ПУ Показати IP 14 Червня 2014 20:06
http://img-fotki.yandex.ru/get/9651/42410816.7b/0_d7ba4_b9a5960b_orig
Українець до ПУ Показати IP 14 Червня 2014 21:10
коментар було видалено
Дзюньо Показати IP 14 Червня 2014 20:09
Все правильно, це збіговисько бидла (з подачі Гузя)казиться, що міліція так і не лягла повністю під них(на відміну від Шпиги), Нема про що трьом поважним людям в чині полковників розмрвляти з отарою БАРАНІВ.
Коля Показати IP 14 Червня 2014 20:12
Ідіоти! Поки Поліщук і частина Волинської міліції служить на Сході, вони їх тут люструють. Їдьте на Схід і люструйте там! Слабо?
оо до Коля Показати IP 15 Червня 2014 00:38
коментар було видалено
ЧЕРКЕС Показати IP 14 Червня 2014 20:20
РУДЕНКО,НИКИТЮК І ПОЛІЩУК-ТРИ МУШКЕТЕРИ!!! АТОС, ПАРТОС І АРАМІС НЕ ЗДАДУТЬСЯ!!!
дідо Показати IP 14 Червня 2014 20:32
Чому дехто так тримається за низькооплачувану роботу ,без віхідних та ненормований робочий день ?
Анонім до дідо Показати IP 15 Червня 2014 00:36
коментар було видалено
лучанин Показати IP 14 Червня 2014 20:32
якого милого ці Данильчукі ще досі не на сході,,обкружили себе зеками потвори і сидять гавкають, шуруйте на схід і покажіть які ви патріоти , а не сидите тут разом з кримінальними елементами і немов ті хвойди патякуєте про атріотизм..!!! Куди дивиться міліція...давно це банд-угрупування потрібно прибрати!
дідо до лучанин Показати IP 14 Червня 2014 20:43
Міліція тільки дивиться за подачкою-хабарем
Яна до дідо Показати IP 15 Червня 2014 01:44
Заспокойся вже нарештi, я тебе прошу))
тт до лучанин Показати IP 15 Червня 2014 00:43
оце правильно всіх на схід
данильчучка до лучанин Показати IP 15 Червня 2014 14:26
ті Данильчук і його зброд, коли оголосили часткову мобілізацію, прийшли куди треба і в звичних для себе манерах подали списочок - кого не потрібно мобілізувати, і заявили якщо розпочнуться бойові дії, то перші поїдуть на Схід..... такщо панове це не правий сектор ходить тут люструє, а їхні фантоми, вони ж давно на Сході)))))))
Патріот Показати IP 14 Червня 2014 20:46
коментар було видалено
єва до Патріот Показати IP 14 Червня 2014 21:32
А Ви вже там були?
У-ух! Показати IP 14 Червня 2014 20:47
Гарну роботу собі знайшли активісти
66669999 до У-ух! Показати IP 14 Червня 2014 21:01
Не гарну, а прибильну:)
333 Показати IP 14 Червня 2014 21:08
А чого то воно має ще вирішувати хто і де має працювати?
опер Показати IP 14 Червня 2014 21:09
Дуже велике прохання до усіх журналістів не називати різного роду самозванців громадськими активістами. Громада в цивілізованій країні висловлює свою позицію шляхом обрання депутатів до рад та об'єднань, а не горлопанством та шантажем.
Анонім до опер Показати IP 14 Червня 2014 21:11
коментар було видалено
єва Показати IP 14 Червня 2014 21:31
коментар було видалено
1221 Показати IP 14 Червня 2014 21:37
коментар було видалено
333 до 1221 Показати IP 14 Червня 2014 23:53
Да які вони "політичні"? Це називається ОПГ!!!
Анонім Показати IP 14 Червня 2014 22:07
....Є ПРЕЗИДЕН, Є МІНІСТР,.....Я ХОЧУ Я БУДУ......ВСІ ХОЧУТЬ....БУТИ НАЧАЛЬНИКАМИ.....ВСІ ХОЧУТЬ ВПЛИВУ.....А ХТО ПРОВОДИТЬ ЛЮСТРАЦІЮ...... Я НАПРИКЛАД ЇМ НЕ ДОВІРЯЮ...ТО ЧОМУ ВОНИ ПРАВИЙ СЕКТОР МАЮТЬ ЛЮСТРУВАТИ???????....ВО БО ВОНИ ПРЕСЛІДУЮТЬ СВОЇ ІНТЕРЕСИ ЧИ НЕ ТАК.....
Яна до Анонім Показати IP 15 Червня 2014 01:47
Пiдтримую Вас
ЧЕСНО Показати IP 14 Червня 2014 23:51
Чому досі Данильчук з Гузем не дадуть публічне пояснення свого відношення до служби у Збройних Силах України???
бб до ЧЕСНО Показати IP 15 Червня 2014 00:53
коментар було видалено
петро Показати IP 15 Червня 2014 00:41
Путіну так весело. Він тільки і мріе,щоб украінці між собою пересварились,побились,морди розквасили один одному,тоді він украінців голими руками візьме. Без терористів,без чеченців та ПЗРК. ВВАЖАЙТЕ,ЩО БРЕХНЯ-ВСЮДИ БРЕХНЯ. Бездоказово звинувачена людина мае право за брехню подати до суду і притягнути брехуна до відповідальності-робіть. Кожен може подати на негідника,злодія,шахрая,бандита,рекетира до суду і шляхом доказів,фактів,свідків засадити негідника до в'язниці-робіть. Але не гризіться. І пишіть хоч грамотно. Таке враження,що ви і до першого класу не ходили. Суспільство-це не збіговисько крикунів,часто неуків,а громада професіоналів в певних галузях,освічених людей та пересічних представників народу,яких просвіщае інтелігенція та освічена частина суспільства,-це спільнота поеднана вірою,культурою,мораллю,традиціями,обрядами,родинами,яка е виразником сміливості,справедливості спадково і без дурних криків,без гвалту. Так,це суспільство може і зобовязане підняти народ проти поневолення іншою державою,бандитськими кланами,мафіею-так,як у нас на Майдані відбулося.. Але повернення після перемоги вимагае знов сталості суспільства. Але це суспільство постійно повинно діяти,аби попереджати виклики,а не доганяти пропущені виклики. Тому лідери повинні бути авторитетні,розумні,освічені,а не'' ініціативні''.Ініціативними повинні бути виконавці другого ешелону. Найгірше,коли ініціативний дурень-дурна ініціатива. Шануйтеся.
лпдмуа а простише и Показати IP 15 Червня 2014 07:09
а тим часом дружина Луценко того що звати юга-депутат ирина луценка в ів франківську а кафе мала зустріч із буашим податкои міліціонероа кузнецовим Василем-якого вони хочуть призначити начальником умвс в ів франківск-як вам люстрація ? Соболев ти де :?
Волинь Показати IP 15 Червня 2014 08:07
Скільки не плюй в морду свині, а вона лізе до корита. Правильно сказала покійна Леся Гонгадзе, що в міліції та прокуратурі одні отморозки.
василь Показати IP 15 Червня 2014 09:02
та людина котра звикла жити по-старому,ніколи не зможе жити по-новому. Це я стосовно Нікітюка,Руденка,Поліщука і іншої "мусорської" свори Волині.КРОВ ПРОЛИТА НА МАЙДАНІ ГЕРОЯМИ НЕБЕСНОЇ СОТНІ БУЛА НЕ ДЛЯ ТОГО,ЩОБ ВКАЗАНІ ОСОБИ НАДАЛІ ЧИНИЛИ ДЕСПОТИЗМ І СВАВІЛЛЯ. Я власне з ними не знайомий ,але в мене збереглися їхні маразматичні відписки,а не рішення.Сюди треба ще вписати і ОСТАПОВИЧА і ЄВЛОШЕВСЬКОГО.
Всезнайко до василь Показати IP 15 Червня 2014 09:23
Кров на Майдані була пролита, щоб Джульку випустити і все... Та ще, щоб до корита д*біли дорвались...
СПРАВЕДЛИВИЙ Показати IP 15 Червня 2014 10:32
Руденко - МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!І В черговий раз показав Данильчуку і його шайці хто є хто!!!!! Якщо чесно, то ні для кого уже не секрет, що і "Автомайдан", і "Правий сектор" давно вже себе вичерпали та на даний час перетворилися на фанансові установи, у яких їх лідери, так звані "люстратори" та "активісти", тільки тим і займаються, що власним незаконним збагаченням, тим самим повністю дискредитуючи пройдену революцію в Україні!!! Руденко - дійсно достойний офіцер!!! Достойний полковник!!!
Луч Показати IP 15 Червня 2014 10:36
Таких би побільше як Руденко, то хоч толк був би якийсь!!! А Данильчука і його "бригаду" давно вже потрібно було розігнати і в першу чергу їх "пролюструвати", а то зажралися вже не на жарт!!! Слава Україні!!!
андрій Показати IP 15 Червня 2014 11:18
я сам був на майдані і скажу одне Данильчука неповажає неодин чоловік,який був під час кровопролиття на майданні!!!!!!!!!Данильчук як щур сидів в луцьку і лише прикривався революцією.
читач до андрій Показати IP 16 Червня 2014 14:30
данильчука і ще цих двох що в ефірі "правдунів" не те що не поважають.........їх би як тих щурів, громада...особливо батьки тих дітей котрі зараз служать, втопили б при можливості...........це бандюгани........вони під час майдану ходили по судах..різних правоохоронних службах і забирали свої справи............а зараз хочуть когось люструвати.............а хто вам гнидам дав таке право.......
нагорний о Показати IP 15 Червня 2014 11:20
передайте керівництву мвс області, що рота патрульної служби прагне їхати на схід,навідміну від банди данильчука, яка злякавшись воєних дій придумала люстрацію!Сором вам пан Данильчук!
читач до нагорний о Показати IP 16 Червня 2014 14:32
який з данильчука пан............це ухмилисте заробляє гроші на біді українців....
Анонім Показати IP 15 Червня 2014 11:44
Є ПРИЗИДЕНТ І ЙОМУ ВИРІШВАТИ А НЕ БАНДІТАМ БАНДА НА СХІД
Набридло Показати IP 15 Червня 2014 15:51
Дії ПС та пана Данильчука уже викликають огиду. В ситуації коли на Сході гинуть дійсно патріоти України ця мр*зь вигадує самодіяльну люстрацію і можна не сумніватись що робиться це на проплачене замовлення когось кому це вигідно. На Волині ПС вся свою діяльність звів до не законного збагачення. Ганьба таким люстраторам. Не рахую за потрібне закликати Данильчука до поїздки в зону бойових дій тому що все рівно він туди не поїде. Йому потрібно робити бізнес на так званій люстраціі. Ганьба.
єва до Набридло Показати IP 15 Червня 2014 22:01
Підтримую!!!
Остап Показати IP 15 Червня 2014 15:58
коментар було видалено
Набридлу Показати IP 15 Червня 2014 16:36
Роззуй мозок. Події на сході є в тому числі наслідком продажності та захланності таких, як мєнти. Чим швидше їх відправити за грати, ти швидше вдасться навести порядок в України.
гонта Показати IP 15 Червня 2014 16:49
Я БИ ВІДПРАВИВ ПС І ЗАСТУПНИКІВ УМВС НА СХІД В ОДНУ РОТУ, НЕХАЙ БИ ПОДРУЖИЛИСЯ АБО Ж З ПЕРЕЛЯКУ ВТІКАЛИ РАЗОМ ЯК ЗАКАДИЧНІ ДРУЗІ ЛІСАМИ ВІД СЕПАРИКІВ
крюк Показати IP 15 Червня 2014 17:01
Все таки Поліщук серед них єдиний порядний виявився! Не злякався, поїхав на Схід! В решти керівних мєнтів кишка тонка, не поїдуть, бо бабло не буде кому за них з народу знімати. Добре прилаштувалися... Від кормушок не відтягнете...
ПС до крюк Показати IP 15 Червня 2014 20:18
ти хочаб думай що пишеш. якщо поїдуть усі керівники УМВС, то хто буде контролювати роботу міліціянтів області? кожен повинен займатись своїми справами. доречі, розумнику а ти чому не на сході? я так думаю що і в армії не служив?!
ПС до крюк Показати IP 15 Червня 2014 20:19
на рахунок бабла: з тебе ці особи особисто щось вимагали? якщо так, то чому з заявою не звернувся до прокуратури?
крюк до ПС Показати IP 15 Червня 2014 20:56
Дочекайся! Може поїдуть! Ха-ха!
Чтиво Показати IP 16 Червня 2014 14:30
Таке відчуття, що Правий сектор живе за принципом "Не знаю як, але не так". Нехай не вказують, що робити правоохоронцям, а їдуть на схід країну воювати. Зброю вони мають, бо ж забрали її у тих самих міліціонерів.
Андрей до Чтиво Показати IP 16 Червня 2014 16:35
коментар було видалено
Чтиво Показати IP 16 Червня 2014 14:30
Таке відчуття, що Правий сектор живе за принципом "Не знаю як, але не так". Нехай не вказують, що робити правоохоронцям, а їдуть на схід країну воювати. Зброю вони мають, бо ж забрали її у тих самих міліціонерів.
хм Показати IP 16 Червня 2014 14:45
всіх мусорів і гусів на схід!
Василь Показати IP 16 Червня 2014 15:23
Олексій Чайка....? А це не той бувший міліціянт.Дуже такий справедливий був. А чи це не той крішнаїт який "роздеребанив" землю в Струмівці.? І я ця особо претендує на якісь рухи в плані люстрації міліціонерів. Мало б бути стидно.......
Василь Показати IP 16 Червня 2014 15:23
коментар було видалено
333 Показати IP 16 Червня 2014 15:42
Самий чесний - Чайка Олексій. Цікаво за що його вигнали з міліції? І звісно розумовий рівень Руденка перевищує всіх цих трьох казкових ображених ідіотів разом взятих!
Луцьк Показати IP 16 Червня 2014 16:00
Руденко, прекращай ходити на ці дибільні обговорення! Перед ким ти оправдовуєшся? Перед купкою гопників дармоїдів? Маю багато знайомих, які хочуть зістрітися з Данильчуком, щоб влаштувати йому такі "обговорення", щоб забув як його звати!!!!!!!! І ці кончені активісти ще мають совість говорити від імені громадськості!!!!!!!!!!!!!!! Не позорте лучан!!!!!!!!!!!!
Любі свині до Луцьк Показати IP 16 Червня 2014 16:14
Дик, герою - підніми дупу з крісла кабінетного,зніми форму, збери своїх "багато знайомих" і в"йо у Будинок культури!!! Пальці не болять клацати по клавіатурі, чудо. Що, Данильчук в підпіллі? Хочеш поговорити - заходь. А то сидиш, сцикло, і грозишся. Ще й "Луцьком" назвався, б*кота.
Анонім до Любі свині Показати IP 16 Червня 2014 16:37
коментар було видалено
Ура до Любі свині Показати IP 16 Червня 2014 16:41
Захрюкав
Лучанин Показати IP 16 Червня 2014 16:17
Кого треба в першу чергу люструвати, так це працівників МРЕВ! Це не держ установа, а притон. Працівники дозволяють собі ходити "готовими в стєльку", рєшали дають документи разом з грошима не приховуючи це, на очах всіх людей. Якщо ти просто в черзі, нікого не знаєш, то ти мусиш стояти і чекати, бо в першу чергу роблять документи тих хто або знайомий, або платить. Особисто мої документи відклали під час їх опрацювання, через те що прийшли "рєшати питання за гроші", а це позачергово.. Питання: "Для чого тримати тих дармоїдів? За що МИ (платники податку) сплачуємо їм зарплату? " І відношення там дуже хамське, таке враження, що вони для тебе послугу роблять.
Правоохоронець Показати IP 16 Червня 2014 17:33
Михайло Михайлович - респект і повага !!!!
Правоохоронець Показати IP 16 Червня 2014 17:41
А чому мовчить наш новий начальник УМВС ? Що, подабається як обливають брудом та паплюжать міліцію, Ваших заступників ? Чи відпрацьовуєте перед Данильчуком і К призначення на посаду керівника міліції області ? Схаменіться, будьте професіоналом й не слухайте їх, а прислухайтеся до багаточисельного колективу міліціонерів Волині !!!
Не правий сектор до Правоохоронець Показати IP 16 Червня 2014 17:48
Його призначив ПС, як їх не слухати? Шпига гавкає тільки по команді.
Яна до Не правий сектор Показати IP 16 Червня 2014 18:36
))))
Володимирчанин Показати IP 16 Червня 2014 17:56
Нарешті теледебати показали рівень освіченості кожного!!! Шкода, що пана Гузя не було, котрому Руденко вже давно пропонував прийти на прямий ефір (чи на ринг). Шановні "громадаські активісти" будьте послідовні, а то одні й ті ж «претензії» до Руденка висловлюєте на всіх обговореннях та ЗМІ тривалий період часу… Навіть на цьому ефірі не змогли сформулювати реальні претензії, а лише вкотре перебивали (не даючи до кінця висловитись) пана Руденка, який, до речі, з юридичної точки зору просто мотивовано поклав вас «на лопатки», ні разу не перебивши своїх опонентів. Панове активісти, ви вмієте лише криком показати свою позицію, на інакше не вистачає «чи то професіоналізму, чи то компетентності, а можливо це просто саботаж…». Народ вам уже не вірить, перестаньте маніпулювати думкою людей, вони вже все зрозуміли «хто є хто».
лучанин Показати IP 16 Червня 2014 18:09
Данильчука підтримую
лучанин Показати IP 16 Червня 2014 18:10
А як поступають з саботажніками в війський час
оце надумав Показати IP 16 Червня 2014 18:51
Народ, зрозумійте, в пацанів зоряний час, саме час бабло косити. Хтось заплатить за пресування Руденка, комусь не догодив Никитюк і т.д (а всі ж знають кому!!!). А язиком плескати та залякувати-і мізків багато не треба. Дивлюсь на цих демагогів-революціонерів і шкода стає. Очкі бігають, скули шевеляться, зубки зціплюються. Ну хоч не вкакайтесь від злості! І дойде черга до вас! "Сядітє усє"! Бо просто тошнить вже від примітивізму! Бо підтримують вас такі ж невдахі та нероби!
така собі жіночка Показати IP 16 Червня 2014 19:08
Пане Михайле, ну просто захоплююсь Вами!!! Ви справжній чоловік, професіонал та офіцер. Впевнена, що Ваш колектив завжди буде з Вами. Успіху у боротьбі за правду, честь та гідність! І ні в якому разі не здавайтесь!!!
за правду Показати IP 16 Червня 2014 21:17
Як "убого" виглядає ця трійця на фоні одного міліціянта, жах. Кого вони зібрались люструвати?
ПО-новому Показати IP 16 Червня 2014 21:40
ЩО ПС ЩО МІНТИ-НІЯКОЇ РІЗНИЦІ, ЧОБОТИ В ПАРІ. ВСЕ НА ЩО ЗДАТНІ-ЛЯПАТИ ЯЗИКОМ, ТІПА УМНІ,,, ОДНИХ І ДРУГИХ НА СХІД, ХВАТИТЬ БРИТИ ВОЛИНСЬКИЙ ЛЮД.
Волинянин Показати IP 16 Червня 2014 21:48
Не люструвати а каструвати!
34555 Показати IP 16 Червня 2014 21:57
Руденко МОЛОДЕЦЬ А всякі там данильчуки вперед на схід.....чи там квартирку не дадуть...покажіть себе там..
Я Показати IP 16 Червня 2014 23:13
Три собаки ,які гавкають.Неграмотні.Знають тільки пару слів уйдіть, люстрація,майя.Некультурні.Думка громади поясніть якої громади,проплачених секторівців,що ви збирали і збираєте в центрі.Ви не відповідайте за нас громаду не маєте такого права Данильчук і всі інші.І я думаю ,що хлопці які на сході ще до вас зайдуть в гості.
земляк Показати IP 16 Червня 2014 23:48
данильчук і компанія після свого виступу забезпечили собі недоторканність,будь які претензії зі сторони міліції будуть розцінюватись як політичне переслідування!!! На таких працівниках як Руденко і тримається сьогодні міліція,небуде їх будуть керувати данильчуки революціонери які хочуть всіх замінити чи поміняти. І неважливо хто прийде спеціаліст чи такий самий революціонер який нічого невміє.А Руденку хочеться потиснути руку, так тримати!
Волинь Показати IP 17 Червня 2014 00:11
На вигляд Данильдаун дійсно неадекват. Вимагайте від нього довідки з психлікарні перед появою на людях а особливо на телебаченні. Руденко молодець, особливо в точку з словником, референдумом та пропозицією читати цим бикам коментарі до публікацій. Жаль що ці "пани" так нічого і не зрозуміли із сказаного і вже не зрозуміють.
Я Показати IP 17 Червня 2014 00:23
Михайле Михайловичу з такими появами на телебаченні Вам на посаду начальника УМВС. Прийде час громада Вас вибере.Не здавайтесь. Данильчук і всі інші не позортесь.Ви виглядаєте дибілами.Зробіть опитування по місту на телекамеру і ви все почуєте думку громади.Тільки не біля Просвіти.
Ковель Показати IP 17 Червня 2014 04:05
Пане Руденко! Повністю Вас підтримую як чесного і адекватного працівника міліції. Плюньте на тих правосциків і данильчучку і робіть чесно свою роботу. Ці недоробки наркомани бувші не вартують Вашого мізинця. Час все розставить на свої місця. данильчучко, готуйся до дупен штурхен".
читач Показати IP 17 Червня 2014 10:35
хочу звернутись до волинських новин......вам ганьба що ви посадили цих покидьків за один стіл з офіцером..........чи у вас проблеми з площею....................ці істоти нехай спочатку відсотків на 10 у своєму житті пройдуть скільки Руденко....тоді тільки змогли б висовуватись в ефір..........
Читачеві до читач Показати IP 17 Червня 2014 13:29
Інформаційне агентство Волинські Новини опублікувало відео, де участь у круглому столі взяли представники "активної громадськості", як вони себе назвали і представники правоохоронних органів. Хто є хто і на що здатен - добре видно і чути на відео. Проте, сама ідея круглого столу, запрошення гостей і місце, де він відбувається, - це власне виробництво Волинської ОДТРК. Про це йдеться у новині, що відео каналу "Нова Волинь". Є у нас такий ЗМІ на теренах Волині. А ще для додаткової інформації - в області є газета "Волинь-нова". Її публікації виходять у друкованій версії та електронній. Що стосується браку площі на ВН, то читайте вище і здогадайтеся у чому Ваша упередженість і некомпетентність. Варто визнавати і свої "промахи" заради об’єктивності)
Міліціонер Показати IP 17 Червня 2014 12:15
Хочу звернутись до пана Климчука... Я особисто був присутнім під час блокування дороги в Ягодині й приймав активну участь у її розблокуванні. Ви кажете, що там не було заступників начальника УМВС. Так скажіть будь ласка чому Вас там не було??? Напевно це Ви десь переховувались, боячись поспілкуватись із матерями військовослужбовців...
Ирина Показати IP 17 Червня 2014 12:55
Да, ВН, у вас точно проблемы с площадью- согласна с читачем. Руденко, не идеальный пример милиционера, наверное, но, думаю, мозгов однозначно у него больше, чем у этих трех тараканов. Дайте человеку работать на своем месте, прекратите попытки посадить в кресла начальников местной милиции продажных крышевателей ваших делишек. Офицеру Руденко хочется пожелать не обращать внимание на такие выпады полубандитских "угрупувань рослинних організмів" и наводить порядок в нашей области и Луцке! Мы поддерживаем Вас в большинстве! Поскольку эти бездельники уже давно всех нас достали своими наглыми и тупыми выходками, прикрываясь Майданом. И действуйте в рамках закона- сажайте их за угрозы, шантаж и вымогательство, проникновение на частные территории- свидетельств уже достаточно и в интернете в частности. А Климчуку реальный совет- может, вы, Богдан, и действуете с энтузиазмом и патриотическим посылом, но связались не с теми людьми и не теми способами боретесь- ваш сельский менталитет выдает себя и занимайтесь лучше организацией патриотических вылазок на природу Карпат- правда и этому вам еще учиться и учиться!
Ірині Показати IP 17 Червня 2014 13:28
Інформаційне агентство Волинські Новини опублікувало відео, де участь у круглому столі взяли представники "активної громадськості", як вони себе назвали і представники правоохоронних органів. Хто є хто і на що здатен - добре видно і чути на відео. Проте, сама ідея круглого столу, запрошення гостей і місце, де він відбувається, - це власне виробництво Волинської ОДТРК. Про це йдеться у новині, що відео каналу "Нова Волинь". Є у нас такий ЗМІ на теренах Волині. А ще для додаткової інформації - в області є газета "Волинь-нова". Її публікації виходять у друкованій версії та електронній. Що стосується браку площі на ВН, то читайте вище і здогадайтеся у чому Ваша упередженість і некомпетентність. Варто визнавати і свої "промахи" заради об’єктивності)
міліціонер міліціоне Показати IP 17 Червня 2014 14:34
Климчук і Ко були там. А не бачили ви їх тому, що вони за 200 гривень "фури" з вантажами проводили в обїзд пікету родичів військовослужбовців.
Анонім Показати IP 17 Червня 2014 15:35
ПРАВИЙ СЕКТОР! ДОПОКИ ЩЕ ЦІ ДВОЄ БУДУТЬ ОБКРАДАТИ ДЕРЖАВУ? http://zik.ua/ua/news/2014/06/06/u_volodymyrvolynskomu_vilno_torguyut_kontrafaktom_ale_mistseva_militsiya_ide_na_pidvyshchennya__rozsliduvannya_zik_495454 У Володимир-Волинському вільно торгують контрафактом. Але місцева міліція іде на підвищення Депутати міської ради Володимир-Волинського стверджують, що їхнє місто перетворилося на контрафактну столицю Західної України. На їх думку, торгівля нелегальним товаром, а ще бізнес валютних «мінял», може відбуватися за «дахування» місцевої міліції. Зокрема, міські обранці називають імена заступника начальника Володимир-Волинського міськрайонного ВМ УМВСУ у Волинській області Віталія Здомищука і заступника начальника міліції Волині Олександра Никитюка. Підпроект «Народний контроль. Спецвідрядження» (щочетверга о 22:00 на телеканалі ZIK) через експеримент переконався: придбати контрафакт у Володимир-Волинському – справді не проблема. Журналісти придбали і «ліву» горілку – 25 грн. за пляшку, і сигарети – 56 гривень за блок. Також стали свідками, як у місті ящиками скуповують контрафакт. Про свій експеримент журналісти розповіли Віталію Здомищукові. «Ми маємо таку інформацію, але вона не реалізовується за п’ять хвилин, є системний підхід. Факти ми виявляємо. Але розслідувати їх – це компетенція податкової міліції», – прокоментував повідомлення «Спецвідрядження» правоохоронець. Олександр Никитюк відкидає звинувачення депутатів. Каже, що ні він, ні його родина до нелегальної продукції не мають жодного стосунку. До речі, кілька років тому Никитюка підозрювали у зв’язках із особами, які причетні до контрабандних операцій на українсько-польському кордоні. «Проводилася перевірка. Міністерство внутрішніх справ порушень не виявило», – говорить зараз Олександр Никитюк. Ще один популярний тип «бізнесменів» у Володимиру-Волинському – валютні «міняли». Журналісти поспілкувалися із одним із них. Він розповів, як реагує на їхню діяльність міліція. «Їм платилося, конкретно платилося, – стверджує чоловік. – Якось я відмовився, бо не мав грошей. Заарештували і призначили штраф. То годівниця для них. Вони «пасуться з того». Як і попередні закиди, так і ці Здомищук і Никитюк відкидають: визнають, проблема «мінял» є, але із незаконним обігом валюти ведеться активна боротьба. Нещодавно представники волинських Автомайдану, Самооборони і «Правого сектора» звернулися до міністра МВС Арсена Авакова із вимогою звільнити трьох заступників начальника міліції Волині, серед яких і Олександр Никитюк. Активісти вимагають перезавантаження правоохоронних органів, адже, за їх словами, міліція перешкоджала виїзду людей на Майдан у Київ, здійснювала тиск на людей. «Особисто ні я, ні кримінальна міліція в ті процеси в області не втручалася. Ми тільки забезпечували охорону громадського порядку», – у свою чергу стверджує Олександр Никитюк. Тож попри заяви євромайданівців Олександр Никитюк і далі залишається при посаді. А Віталій Здомищук може отримати підвищення та очолити міліцію Володимир-Волинського вже найближчим часом. Адже на затвердження до МВС скерували саме його кандидатуру.
Ирина Показати IP 17 Червня 2014 16:29
ВН, может, я и некомпетентна в том, кто есть кто из местных СМИ-как по мне, то все вы одинаковы, простите уж. Разницы особой не наблюдаю- просто к Вашему сайту привыкла. Если это мой "промах"- признаю, без обид. Но то, что новости все друг у друга копируете регулярно- это точно. И признайте также - без обид, не удаляя комментарий. По поводу площадей- побольше своих новостей, а не копий с сайтов других даже не первоисточников. Кстати, когда-то моя информация, предоставленная вашему сайту - просто писала о наболевшем- даже НЕ БЫЛА ВАМИ ПРОВЕРЕНА И ПЕРЕКРУЧЕНА, ВЫЛОЖЕНА ЗДЕСЬ ЖЕ НА САЙТЕ- никто даже не перезвонил!!!, не то, чтобы лично связаться со мной! и хотя я невысокого о вас мнения, все равно интересно почитать комменты наших людей! за это спасибо!
Ірині до Ирина Показати IP 17 Червня 2014 16:58
Дякуємо за розуміння. Ми неідеальні, але прагнемо цього. Помилки теж допускаємо і визнаємо це. Але дякуємо нашим читачам за вчасну і адекватну реакцію. Ми відкриті до співпраці і з розумінням ставимося до думки кожного читача)
ХА-ХА Показати IP 20 Червня 2014 22:04
РУДЕНКО З КИЄВА, ЗАСЛУЖЕНИЙ СПОРТСМЕН, А ВИ ТЕМНІ ВОЛИНЯКИ І ПОЛІШУКИ