USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Хаос на дорогах: у Луцьку водії потерпають через недолуго встановлені дорожні знаки

30 Квітня 2016 15:35
Луцькі водії нарікають на хаотично розміщені дорожні знаки. Через їх незрозуміле встановлення автовласники часто губляться у здогадках, зупинятися чи ні? Про це йдеться в сюжеті ТРК Аверс.

Журналісти вирішили здійснити рейд луцькими автошляхами та знайшли чимало незрозумілих та нелогічних вказівників автомобільних зупинок та парковок. Що цікаво: знайти відповідального за їх розміщення виявилося доволі складно.

На який знак реагувати, а на який ні – відповісти не можуть навіть поліцейські.

«У Луцьку є такі ситуації, коли знаки суперечать один одному», – розповідає командир третьої роти патрульної поліції Луцька Микола Твердяк.

Натомість начальник сектора відділу безпеки дорожнього руху Віктор Главічка розповів, що у незрозумілому встановленні дорожніх знаків винна не поліція і навіть не колишня ДАІ, а муніципалітет та порадив звернутися за роз’ясненнями саме туди.

Проте і там, як не дивно, з себе зняли чи не всю відповідальність.

Детальніше дивіться в сюжеті:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
дідо Показати IP 30 Квітня 2016 15:51
Біля Апеляційного суду знак парковка самовільно повісив голова суду Філюк, який злосно порушує ПДР і був два рази оштрафований.
штраф до дідо Показати IP 30 Квітня 2016 17:19
Треба штрафувти того,хто прибив знак на дереві.
хвілюк до дідо Показати IP 30 Квітня 2016 17:24
Поцілуйте мене в **опу.
Анонім до дідо Показати IP 2 Травня 2016 07:49
Главічку хабарника не люстрували, ганьба
Вася Показати IP 30 Квітня 2016 16:06
Дорожні знаки застосовуються відповідно до Правил дорожнього руху і повинні відповідати вимогам національного стандарту! Командир третьої роти патрульної поліції Луцька Микола Твердяк хіба не знає як реагувати на їх не правильне встановлення? Сором та ганьба командиру за такий коментар. Керуємось ЗУ "Про дорожний рух", КУПАП, ПКМУ... та реагуємо на порушенння. На жаль лише парковками займаємось та протизаконно штрафуемо водіїв за порушення безпідставно встановлених дорожніх знаків. Ще раз фуууу...
Ледар Показати IP 30 Квітня 2016 16:12
Командир Третяк знає про порушення встановлення дорожних знаків і ні як не реагує на ці порушення, отже приховує адміністративні правопорушення, не виконує службові обов'зки, отримує зарплату за не належно виконану роботу, намагається знайти крайнього)))
cantor Показати IP 30 Квітня 2016 16:51
А чому пол1ц1янти не штрафують см1тник який сто1ть на дороз1 б1ля ст.ринку п1д знаком 3.34 1 чому-б там 1 в деяких 1нших м1сцях не застосовувати знак 3.35 (стоянка заборонена)?
Qwerty Показати IP 30 Квітня 2016 17:44
в січні нафта впала до 28$ за бар. від чого бензин та дизель мав подешевшати у квітні , що ми бачимо? ріст цін на АЗС! то який державний контроль? захист власного бізнесу(((( А патрульні це проект відмивання грошей з європи, амерки, канади та кіотського "протоколу", не ображайте їх, вони наяшки!!!
123 Показати IP 30 Квітня 2016 22:09
Поліцейські зато знають як використовувати службові авто в своїх цілях дітей в садок возити з лаветою за місто летіти щоб напевно ніхто не побачив йіх хтось контролює де і як вони катаються за наші податки а потім дайте гроші бо машини ремонтувати треба ,які там знаки
Свідок до 123 Показати IP 30 Квітня 2016 23:50
бачив як командир патрульних їздить на службовому Приусі по кабаках Луцька., це вже занадто шановний !!!!!, та обідає в компанії контрабандистів((( то шо? - шило на мило поміняли!
святослав Показати IP 28 Травня 2018 12:50
Перед законом усі рівні! Чому штрафують простих громадян, а на мажорів закривають очі? Що слабо! Нова поліція стала старою ДАІ. Не хочете жити по новому? Завжди так не буде. Майте страх Божий і совість. Завжди так не буде!