USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Коліснику-молодшому інкримінують підробку документів і зловживання владою

15 Червня 2015 10:39
Керівники волинських лісгоспів завдали збитків підприємствам на 700 тисяч. З-поміж фігурантів проваджень – син колишнього начальника лісомисливського господарства Волині Богдана Колісника. Колишньому посадовцеві інкримінують 4 статті, у тому числі й підробку документів.

Директори волинських лісгоспів реалізовували деревину за заниженими цінами. Справи проти двох таких очільників підприємств передані до суду.

Про це стало відомо під час прес-конференції прокурора області Дмитра Чепіжака 12 травня.

З його слів, у провадженні слідчих прокуратури перебувають розпочаті провадження за фактом реалізації деревини керівниками держлісгоспів за заниженими цінами. Це призвело до того, що лісгоспи втратили прибуток на суму більше 700 тисяч гривень.

Відносно керівників двох районних лісгоспів, які заподіяли збитків майже на 200 тисяч гривень провадження скероване до суду.

Крім того, на даний час підготовлено підозру колишньому директору Маневицького державного лісгоспу за частиною 1 ст.364, ч.4 ст.27, ч.1 ст.366, ч.3 ст.358 КК України (зловживання владою, виконавець злочину у співучасті з іншими особами, службове підроблення, підроблення документів).

Як повідомив Дмитро Чепіжак, цією людиною є Зіновій Колісник – син колишнього очільника обласного управління лісомисливського господарства Богдана Колісника.

До слова, свого часу Зіновій Колісник був членом Партії регіонів та очолював Ківерцівську райдержадміністрацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Костя Показати IP 15 Червня 2015 10:41
Втече. От побачите.
лучанка до Костя Показати IP 15 Червня 2015 10:46
стопроцентно втече.ото читаєш це все і вже думаєш,що сходиш з розуму. Хто зупинить цю вакханалію,яка коїться у нас в державі.Бо щодень,то крадуть все більше і більше,апетит приходить під час їжі.Страшно жити і вмерти
анонімус до лучанка Показати IP 15 Червня 2015 11:36
а ви далі голосуйте за ті самі морди і чекайте з моря погоди
робот до Костя Показати IP 15 Червня 2015 20:09
Не втече вже немаэ з чим
Волинянин до Костя Показати IP 16 Червня 2015 09:26
Які 700 тисяч там мілллллллліони. ГОЛОВНЕ це триває по сьогоднішній день усі знають прізвища, схеми, кришують маючи усіх ..... далі грабують Україну та готуються до виборів. А вам ХОХЛИ свято вишиванки та лаптів організовують.
Брєд Показати IP 15 Червня 2015 11:43
Брєд сивої кобили. Там всіх детекторів, лісничих і ще багато кого треба вже давно було взяти за одне місце.
абв Показати IP 15 Червня 2015 12:39
Банда ід**тів!а справу Ґонгадзе випадково цей чудо прокурор не розкрив? )))
до абв Показати IP 15 Червня 2015 12:42
Ні,тільки вбивство Кеннеді і справу Колісника ))))
Земляк Показати IP 15 Червня 2015 12:49
Знову хтось комусь дорогу перейшов... "підготовлено підозру...." Змінились керівники і в галузі, а віз і нині там, чи навіть потрохи котиться назад. Не з того треба починати...
Анонім Показати IP 15 Червня 2015 12:51
Нічого. Посврять,щось відіжмуть і відпустять.
Микола до Анонім Показати IP 16 Червня 2015 09:11
Колісники поки в змозі купити наші "органи" правопорядку.
Рибак Показати IP 15 Червня 2015 13:05
Як би було за шо, то вже б давно "оформили", а так грають на нервах і на публіку.
Друга дружина Показати IP 15 Червня 2015 13:28
За ним криміналу, як в собаки блох. Йому ще треба добавити статтю про багатожонство і 5 приватних підприємств, які смоктали соки з державного лісгоспу. Коли поміняли директора, то не можна було розібратись, що на підприємстві державне, а що у власності цих галицьких конокрадів. Ще й трактора в лісгоспі вкрали і продали, але маневицькі менти похєрили цю справу. Колісники - злодії з діда-прадіда. Батько і син читають і рахують гроші , ворушачи губами, а красти вміють добре.
Рибак до Друга дружина Показати IP 15 Червня 2015 14:00
Це типу не поділився? Бо такі подробиці може написати тільки той хто мав спільну справу,
Рибак до Друга дружина Показати IP 18 Червня 2015 14:03
Мені здається, що це пише "нинішній", який боїться "повернення" Ха-ха!!!
Третя дружина Показати IP 15 Червня 2015 14:05
Колісники ділити не вміють. Додавати, віднімати (відбирати) вміють добре. Але вони все замнуть.
Віктор до Третя дружина Показати IP 16 Червня 2015 09:35
Лісгоспи це заповідники ЗЛОДІЇВ ще тих, з покоління в покоління....
Земляк Показати IP 15 Червня 2015 14:11
Всім не вгодиш і добрим не будеш...
Петро Показати IP 15 Червня 2015 14:35
А король-то голий! Всі директори і пікнути не могли проти Колісника, молилися на нього і на портрети Яника, що їм нав"язані були з лісової агенції, давали % під час виборів за блідо-голубих,мотивуючи дровами та погрозам місцевих селюків Коли Богдана Івановича виштурхали з контори, то на другий день всі дружно на чолі з Шереметою підписали цидулку проти нього,засуджували .А до цього часу крутять ті самі схеми.Що змінив МАзурик?- нічого,, є тільки бажання підім"яти під себе і "Свободу" лісові ресурси.Де програма по використанню дров"яних і лісосічних відходів, яку доручив йому розробити Гунчик біля двох мясяців тому?"Сволотівці " обарзєлі,тільки кричать про війну і тишком дерибанять державні активи. Ганьба!А Зіновій в лісничих мав колишнього особистого водія, який пройшов через дурку Липин і не мав освіти-чудні діла твої, господи!
народ до Петро Показати IP 15 Червня 2015 15:59
Так ти зараз поглянь що виробляє пан Мазурик !!!!! Де гроші з вагонів на лісопродукцію яку відправили на схід????? Стільки кругляка !!!! За який х,,,р Лідок з колок машиною катається?????? Хату матері з бруса в лісництві будує. Чесні бл,яд,,,,,, мужо дома сидит спец по крадіях, Правий сектор дуже просит пана Колісника назад повернути на місяц. Ковельский чебурашка з Ратнівським мачо в один раз на землю ,,,,,,
Земляк до народ Показати IP 18 Червня 2015 14:14
Во во, тільки то все робиться по "чесному без криміналу" за власну зарплату!!!
Лісник Показати IP 15 Червня 2015 14:58
Що ти пишеш? Д..біл
до народ до Петро Показати IP 15 Червня 2015 20:07
"...дома сидит", "...повернути на місяц". Пише полішук, який ходив в школу півтори року. Вчитиса не хочу, красти боюса, поїду до Луцка, в сіржанти наймуса.
сусід до до народ до Петро Показати IP 15 Червня 2015 20:19
мабуть правду народ пишит
сусід нумер 2 Показати IP 16 Червня 2015 01:09
Критикувати завжди легко...не знаю як він як керівник,а як людина -нормальний чел. Без понтів. І поговорити є про що і пораду може дати. Принаймі коли в нас в дворі були ями в коліна,він нагнав техніки і все залатали. І до цього часу стоїть. І мнні похер за чиї це гроші. Все одно б хтось скомуниздив а так як Робін Гуд. І якщо ви вважаєте,що людина яка їздить на авто на газу чи дизелі,є мільйонером. То це Ваше,громадо право. Крадуть всі і всі б крали. Просто не у всіх є можливість вот і біситесь. Мені якось пофіг. Як то кажуть,аби людина була хороша...І кому яка різниця,скільки разів людина одружена,В житті повно приеладів,коли люди одружені по 5 разів. Якщо хтось вважає що 200 тис.грн. (як пише стаття)то багато вкрали,прапор Вам в руки...Я знаю що Він дійсно і на АТО допомагав. І не мало. Так що,краще б не тренділи зайвого. Ато аж гидко . А ви що зробили доброго???я нікого не вигорожую але і не засуджую...Всі ми не без гріха.
лісник до сусід нумер 2 Показати IP 16 Червня 2015 08:27
***********************те що Колісник менший і старший на тобі залишили. П..дар
народ до лісник Показати IP 16 Червня 2015 09:41
коли правду про шеремету ,мазурика, лідка, нельку читати будемо, одна......
До Петра з народом Показати IP 16 Червня 2015 11:22
Дурний ти Петре і народ твій дурний. І місце вам в Липинах. Тільки Бойка ще з собою візьміть. Разом енергетичну програму там виконувати будете. Лайна у вас достатньо.
бойко Показати IP 16 Червня 2015 11:35
дайте й я якусь фігню напишу. я ж говорив що Мазурик не кращий за колісників...от потрібно коли ріжите ліс не палитті гілля а переробляти на тріску.....так як моя фірмочка робила в парку лесі ураїник.. ну там трішки спалила гілля....але ж у мене все на мазі із мером та екологом міським так що порушень немає) ось це робота от це рівень..а менший Колісник теж нормальний чоловік...ну подумаєш сприяв татовому бізнесу, чи встановлював шлагбауми в лісі..та прихватизовував ставки...це ж норм ) жити красиво не заборониш ))
Жовтанці Показати IP 16 Червня 2015 12:03
А тому рижому *** найменшому Коліснику, нічого не інкримінують? ****** Вигнали з львівського лісу, як собаку. Тепер колісникам немає ніде місця.