USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Країни НАТО знайшли відповідь на російську агресію в Україні - ЗМІ

30 Серпня 2014 13:35
Великобританія і ще шість держав створять нові сили швидкого реагування.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланнм на Financial Times. Сили складатимуться з як мінімум 10 тисяч людей. Таке рішення стане відповіддю НАТО на російську агресію в Україні, пише видання.

Країни, залучені в проект на даний момент, це Данія, Латвія, Естонія, Литва, Норвегія та Нідерланди. Свій інтерес до проекту також висловила Канада.

Очікується, що про створення нових сил наступного тижня оголосить прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, який цього року приймає саміт НАТО в Уельсі.

Мета - створити повністю функціональну армію розміром з дивізію для швидкого реагування і частих регулярних навчань.

Чиновники, що працюють над створенням нової структури, кажуть, що у неї також буде можливість значно збільшитися в розмірі.

Вона буде складатися з повітряних, морських, а також сухопутних військ. Керувати ними будуть британські командири. Інші країни-учасники нададуть різні спеціалізовані війська і загони.

Моделлю для нових військ будуть спільні експедиційні сили Великобританії і Франції, робота над створенням яких ведеться вже протягом декількох років.

Подробиці про сферу діяльності нових експедиційних сил, керувати якими буде Великобританія, ще не відомі, однак, швидше за все, вони займуться регулярними військовими навчаннями у Європі і не тільки, вважає один високопоставлений офіцер, залучений в процес планування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
123 Показати IP 30 Серпня 2014 13:43
Ура!! Мы спасены!!!!
журналіст з Володими Показати IP 30 Серпня 2014 13:45
Ну і що !! Невже це сьогодні, приміром на дану годину змінить ситуацію в Україні .!! Нічого не зміниться - ПОКИ НЕ БУДЕ НЕГАЙНО ПРОВЕДЕНО ВІДПОВІДНІ КОНТРОЗВІДУВАЛЬНІ ЗАХОДИ з подальшою передачею справ у військову прокуратуру , а далі суди і РОЗСТРІЛИ зрадників !!!
гість Показати IP 30 Серпня 2014 13:57
Сили швидкого реагування для чого? І що це може дати Україні?
дьодік Показати IP 30 Серпня 2014 14:07
Армія розміром з дивізію (?) спасе Захід? А нам що з того?
дідо Показати IP 30 Серпня 2014 15:23
Катцапи проти всього світу.
дора до дідо Показати IP 30 Серпня 2014 17:56
коли було інакше?
Юра Показати IP 30 Серпня 2014 16:25
Україна спасе Європу власною землею і життям українців, а Європі на нас на...ти...
макаревич Показати IP 30 Серпня 2014 17:55
10 тысяч, учитывая настоящую войну а не нынешнюю возню - плевок на три дня...
Всезнайко Показати IP 30 Серпня 2014 18:34
коментар було видалено
маха Показати IP 30 Серпня 2014 20:49
хочу зазначити що вн цікавий сайт для різного непотребу типу тролів кацапських . ми ж до них не ліземо! впевнена у нас все буде добре !!! Слава украіні !!!
Яник Показати IP 30 Серпня 2014 20:51
Поки Україна не ратифікувала договір про асоціацію з ЄС і не розірвала дипломатичних відносин з РФ Захід не повинен надавати Україні новітні озброєння. Крім слів про бажання Україна не демонструє практичних кроків в Західному напрямі. Дуже схоже на поведінку Януковича. Потрібно запобігти, щоб влада України не повернула з часом надану зброю проти народу України.
777 Показати IP 30 Серпня 2014 21:20
Витиснути рубель з конвертованної валюти і в росії дефолт через тиждень. Вони потім ненадякуються пукіну за "пакращення". Фінансова система буде в ямі, фінансувати бандюків стане не просто, армію ще складніше. Альтернативна енергетика та зменьшення світової ціни на нафту знищить пукінський режим дуже швидко.
Барон Показати IP 1 Вересня 2014 00:03
В військово-стратегічному плані Волноваха важливіша за Маріуполь, але Маріуполь важче захопити і легше обороняти.