USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Куди відправляють мобілізованих із Нововолинська

11 Травня 2014 11:42
Новина тривожна й буденна водночас: Нововолинський об'єднаний районний військкомат готує вже другу чергу мобілізації.

Перша черга почалася в Україні 18 березня. Відтоді забрали на 45-денний вишкіл 20 тисяч військовозобов'язаних. З-поміж них — не одну тисячу волинян, - пише Нововолинськ діловий.

Згідно з засекреченою рознарядкою, мобілізувати мали тисячу мешканців Нововолинська й Іваничівського району. Лише за декілька годин від Нововолинського військкомату відбули 9 квітня до Володимира 3 великі автобуси з потенційними вояками — на навчання у 51-й окремій механізованій бригаді.

Уже тоді обстановка була тривожною, пильним громадянам на кожному кроці ввижалися шпигуни й диверсанти. Військовий комісар О.Плужник навідріз відмовлявся повідомити кореспондентові будь-що. Забороняли навіть фотографувати.

Невдовзі з’ясувалося, що мобілізованих із Володимира-Волинського перевезли на полігон у Рівненській області. Там вони у складних польових умовах відновлювали військові навички і провадили бойове злагодження.

Нині — за знову ж таки неофіційною, але достовірною інформацією, — мобілізованих нововолинців та іваничівців відправляють із Рівненщини на схід. Багато хто вчора, 10 травня, зранку вже там — неподалік від Донецька. Передислокація відбувається в умовах секретності.

Під час вишколу на полігоні 51-ша окрема механізована бригада виглядала гідно. Ось відео, яким поділився у соцмережі громадський активіст Роман Мартинюк із Володимира-Волинського. Йому привелося бути свідком бойових навчань.

«Деталі, — пише Роман,— просили не розголошувати, але відео насмілюсь оприлюднити. Наша українська армія, попри все, — дуже боєздатна! І саме, можливо, нам із вами вдалося відмобілізувати 51 ОМБР. На черзі мобілізація яворівської бригади. Там теж силища — тисячі багнетів!»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
п Показати IP 11 Травня 2014 11:48
В карательной спецоперации, которую проводят киевские власти на востоке Украины, задействованы около 400 элитных солдат скандально известной американской частной военной компании Academi. А на востоке не-нашли москалей. Так кто оккупировал Украину?
п до п Показати IP 11 Травня 2014 11:56
коментар було видалено
ч до п Показати IP 11 Травня 2014 13:39
І де ти взялось п? Напевно з ж.
п до п Показати IP 11 Травня 2014 13:53
В распоряжении немецкой разведки оказались данные о том, что в рядах украинской армии и милиции работают 400 элитных бойцов из частного охранного предприятия Academi (ранее известного как Blackwater). Об этом сообщает немецкий таблоид Bild cо ссылкой на внешнюю разведку Германии. Немецкие разведчики получили эти сведения от американских спецслужб, пишет ИноТВ.
Корінний лучанин до п Показати IP 11 Травня 2014 14:49
ТИ СЛОВО ОКУПАЦІЯ РОЗУМІЄШ? В словнику почитай! ТИ ЧОГО ДУРАКА ВМИКАЄШ!? Може ти в москалі записався за винагороду!? Почерк явно не український!
лютий Показати IP 11 Травня 2014 12:04
Ви такі обізнані.. нічого не переплутали ?? це може російськи диверсанти роспалюють ворожнечу та розколюють Украину! А своі проплачені коментарі висказуйте на своій любій Донеччині,Вас там обов"язково зрозуміють....
автор Показати IP 11 Травня 2014 12:16
коментар було видалено
палица до автор Показати IP 11 Травня 2014 12:27
коментар було видалено
мати Показати IP 11 Травня 2014 12:18
коментар було видалено
мати Показати IP 11 Травня 2014 12:18
коментар було видалено
мати Показати IP 11 Травня 2014 12:18
коментар було видалено
мати Показати IP 11 Травня 2014 12:18
коментар було видалено
правда Показати IP 11 Травня 2014 12:21
Наші волиняни мають тіло і душу покласти, а їхнє даунбасівське бидло ще тобі в спину стрілятиме?Та нехай свою републіку роблять може совок швидше перелопатить один одного !!!
злий до правда Показати IP 11 Травня 2014 12:24
Їх певно всіх там треба знести до " аснаванья", БО БЛ.... СТІЛЬКИ РОКІВ ЖИВУТЬ В ДЕРЖАВІ І ЇЇ НЕНАВИДЯТЬ.В МАГАДАН ВСІХ !
Анонім Показати IP 11 Травня 2014 12:23
пора вже тим розумникам які кричать"чемодан,вокзал,Росія",сказати "чемодан,вокзал,Європа",хай чешуть,задовбли вже гейропейці хе*ові.
ого до Анонім Показати IP 11 Травня 2014 12:25
А ти пішки підеш, на вокзал не надійся...
Дончанин до ого Показати IP 11 Травня 2014 12:31
коментар було видалено
вовп Показати IP 11 Травня 2014 12:31
Ви можите рішити все мирним шляхом прополощіть свої затуманяні голови.. ви в Рівно сильно їх навчили щоб посилати на Схід.люди знають як ви їх вчили..не дай бог станетьсЯ шось страшне вас батьки роздируть
Дончанин до вовп Показати IP 11 Травня 2014 12:47
Они еще не понимают того, что через пару дней, если не завтра, их дети на НАШЕЙ земле окажутся в роли ОККУПАНТОВ!
Дончанин до Дончанин Показати IP 11 Травня 2014 13:15
Уточняю. Завтра! Официально объявлено о том, что предварительные результаты референдумов будут объявлены завтра в четыре часа утра, а окончательные - в 10 часов.
Дончанин Показати IP 11 Травня 2014 12:54
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 11 Травня 2014 12:59
Ну дела! Банят информацию, выложенную на Украинской правде (в том числе)!
офіцер запасу Показати IP 11 Травня 2014 13:52
За таку "інформацію" чи її розголошення треба як мінімум, виривати язик.
Та ви шо до офіцер запасу Показати IP 11 Травня 2014 14:16
Шановний, наша країна, починаючи ще з 2005 року стала дуже "прозорою" і усі тайни які тримаються в нормальних країнах "за трьома замками" в нас оголошуються по телебаченню, щоб кожен ворог знав як йому діяти. Це стосується абсолютно всіх сфер. Саме для цього "демократія" і існує. Чому США так активно нав'язує всім демократію, маючи при тому по факту соціалістичний устрій?
теж офіцер до Та ви шо Показати IP 11 Травня 2014 18:56
Чого ж по телебаченню? В СБУ інформацію напряму передають в ЦРУ. Саме за це завели були справу на Наливайченка.
Василь Показати IP 11 Травня 2014 14:06
Мобілізовано 20 тисяч ,серед них кілька тисяч волинян(візьмем 2 тисячі) це 10%,може і бюджет,і право голосу таким чином розділяти?
Дончанин до Василь Показати IP 11 Травня 2014 15:28
коментар було видалено
думка Показати IP 11 Травня 2014 14:11
А вони- совки невиліковні нам потрібні? За кого дітей на бойню посилаємо !
Дончанин до думка Показати IP 11 Травня 2014 14:31
Лучше мы будем "совками", чем гейропецами, палящими живых людей (майдан, Одесса, Мариуполь) и стреляющими по кафе с детьми (Славянск). Думаю этих примеров вполне достаточно для того чтобы ответить на вопрос - Кто из нас имеет право называться Человеком, ты и тебе подобные (я не говорю о лучанах), либо мы.
лютий до Дончанин Показати IP 11 Травня 2014 15:31
дончанин.луганчанин.лучанин-це все одна особа,яка за гроші тролиться на сайті.
Дончанин до лютий Показати IP 11 Травня 2014 15:40
Я спокойно могу продолжить твой список еще минимум десятком ников. Поэтому лучше расскажи где именно деньги платят за посты? Ты же сам прекрасно осведомлен об этом. А теперь более серьезно - Каждый думает о других в меру своей распущенности. Поэтому продолжай лизать задницу своим хозяевам.
Олександр Показати IP 11 Травня 2014 16:04
коментар було видалено
Дончанин до Олександр Показати IP 11 Травня 2014 16:15
Ну ты явно воспитан также как и Бондаренко (нынешний глава Киева), который сидя в прямом эфире еще при Януковиче обвинял ведущую в том, что она работает на ментов, так как позволила себе включить в эфир прямой репортаж об определенных событиях.
луцьк Показати IP 12 Травня 2014 13:51
Сьогодні в потязі застрелився ротний.