USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Куди вирушили волинські військові

16 Березня 2014 15:13
За межі області виїздять прикордонники та бійці внутрішніх військ з Волині.

Про це під час Народного Віча, що відбулося 16 березня на Театральному майдані у Луцьку, повідомив заступник голови Волинської обласної ради Ігор Гузь.

З його слів, нова влада готується до можливих складнощів, які виникнуть у державі, отримавши завдання з центру.

«Сьогодні багато наших хлопців-прикордонників поїхали на Схід, багато хлопців, які служать у внутрішніх військах, поїхали на Південь», - розповів Ігор Гузь.

Своєю чергою, лідер «Правого сектору» на Волині Павло Данильчук розповів, що для того, щоб замінити на посту прикордонників, на кордон із Білоруссю вирушили активісти «Правого сектору» та Самооборони Майдану. Проблеми наразі полягають у тому, щоб знайти пальне та харчі для тих, хто вирушає на кордон.

Також стало відомо, що нині готують санаторії на Волині для того, щоб приймати велику кількість людей. Наразі приїздять перші родини кримських татар. Лучан закликають зголошуватися та надавати притулок родинам кримських татар, які, можливо, масово приїздитимуть на Волинь.

Зауважимо, попередньо стало відомо, що волинські «Правий сектор» та Самооборона їдуть на кордон з Білоруссю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
війсковий Показати IP 16 Березня 2014 16:04
Не туди направились, це Данильчук в протилежну сторону від Фронту, на війні за це розстрілюють
Лучанин до війсковий Показати IP 16 Березня 2014 19:59
Це вони вже ближче до кордону, щоб скоріше втекти можна було. Бо в одному місці "вжик-вжик". От дибіли.
лучанин Показати IP 16 Березня 2014 16:32
То данильчук буде прикордонником, а Поха з хведчаком тим часом будуть бензин від бацька таскати. Не пизд іть шо бабло кінчилось!!! Сам бачив на яких ви бензинопожирачах їздите!!!!
11 Показати IP 16 Березня 2014 16:44
А нащо їм у Крим їхати? Там бабла не зіб"єш, а голову скрутити можуть. Треба спочатку на місці з прокурорів-митників-прикордонників данину збити. Є інформація, що вже й з рибінспекторами в рейди будуть кататись, видно для недолугого війська харчів не хватає.
Ну ну Показати IP 16 Березня 2014 17:16
А що - хтось просив ПС на кордон ?
0501 Показати IP 16 Березня 2014 19:18
Паша,напряжёнка совсем в другой стороне.А в принципе получилось так ,как я предсказывал,правосеки и прочая наша гопота воюет по принципу - Всё за родину отдам,но на фронт не поеду.Или - Буду сражаться за Родину до последней капли чужой крови. Короче с этими всё понятно давно. Теперь по поводу наших очень "заблокированных" ввешников.Лучше бы вам уйти,после того как вас опустили гопники из правосеков.Восточные и юго-восточные подразделения вв отлично помнят,что вы обо**авшиеся г****ы и предатели,это же знают жители юго-востока и востока,а также они знают,что вы туда выехали - ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В АД,М*АЗИ ОПУЩЕННЫЕ.
Dishonored до 0501 Показати IP 17 Березня 2014 14:25
"Лучше бы вам уйти,после того как вас опустили гопники из правосеков"-Куда їм піти?. "Восточные и юго-восточные подразделения вв отлично помнят,что вы обо**авшиеся г****ы и предатели"-Що ж вони таке зробили що вони зрадники?Може людей на майдані вбивали,хоча їх там навіть не було,відали частину амуніції,щоб ті фашисти з Правого Сектору їм не розгромили частину.
1221 Показати IP 16 Березня 2014 19:19
Гузьно провожав всіх і плакав?
0501 до 1221 Показати IP 16 Березня 2014 19:21
От смеха наверное.
Українець Показати IP 16 Березня 2014 19:23
Йому на війну не можна він область спасає, ......
Афганець Показати IP 16 Березня 2014 19:46
Якщо гусь їде то і я, хоч інвалід , також їду !!!
0501 до Афганець Показати IP 16 Березня 2014 20:09
Тогда я спокоен за Вас,потому что Вы никуда не поедете.
1221 Показати IP 16 Березня 2014 19:57
Слова з Новітньої історії Волині ГУЗНО, ДАНИЛЬЧУЧКА, ВІЧЕВОДУНИ, МАЙЯ ПРОКУРОРСЬКА повне ПЕ.
1221 Показати IP 16 Березня 2014 19:57
Слова з Новітньої історії Волині ГУЗНО, ДАНИЛЬЧУЧКА, ВІЧЕВОДУНИ, МАЙЯ ПРОКУРОРСЬКА повне ПЕ.
Юлія Показати IP 16 Березня 2014 20:28
На який рахунок можна направити кошти для підтримки прикордонників у східних областях?
Афганець до Юлія Показати IP 16 Березня 2014 20:38
На рахунок Яценюка ! Вони вже збирають на армію по 5 гривень з бажаючих зробити телефонний звінок ! Я пам"ятаю як Ющенківська сучка -Катерина збирала таким способом на лікарню майбутнього !! Чому не один " багатий буратіно не зробить благодійний жест і не перерахує один з вкрадених мільйонів армії ?
Харьковчанин Показати IP 17 Березня 2014 01:12
Вот, интересно... Где же теперь матери и жены ваших "вiйскових", которые блокировали части, что бы те не ехали воевать с собственным народом. Или народ юго-востока Украины это уже не "свой" народ...