USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

«Київ, вставай!»: мітингувальники перекрили Хрещатик. ОНОВЛЕНО

28 Серпня 2014 15:19
Мітингувальники перекрили Хрещатик, вони скандують “Київ, вставай!” та вимагають відставки керівників АТО. Колонна мітингувальників перекрила рух центральною вулицею столиці, - повідомляє УНН.

Учасники акції протесту вимагають відставки керівників АТО, імпічмент Президенту України та закликають усіх небайдужих долучитися до мітингу.

“Київ, вставай!” — скандують учасники мітингу. Також лунають образливі кричали на адресу президента РФ. Крім того, мітингувальники закликають мера Віталія Кличка підтримати їх. Рух транспорту по Хрещатику наразі перекритий.

Сьогодні, 28 серпня, під стінами Міністерства оборони України по Повітрофлотському проспекту відбувався мітинг. Активісти хочуть оголосити комбата "Донбасу" Семена Семенченка міністром оборони.

Пікетувальники вимагають відставки міністра оборони Валерія Гелетея та уряду, імпічменту Президента України Петра Порошенка. Крім того, вони вимагають змінити всіх керівників антитерористичної операції, яка проходить на Донбасі.

Причиною невдоволення стала ситуація з українськими бійцями у місті Іловайськ Донецької області. Згідно з неофіційною інформацію бійцям вже кілька днів не надають підкріплення і ситуація критична.

Також під Міністерством оборони, де наразі проходить пікет з вимогою врятувати бійців під Іловайськом, активісти проголосили комбата "Донбасу" Семена Семенченка міністром оборони і закликають штурмувати будівлю, - повідомляє ТСН. Під будівлею зібралися близько 2 тисяч людей – матері солдатів, які знаходяться в оточенні, бійці батальйону, які наразі перебувають у відпустці, та активісти. Люди перекрили Повітрофлотський проспект і вимагають змінити керівництво Генштабу та АТО, а деякі навіть закликають штурмувати будівлю оборонного відомства.

З пікетувальниками на зв'язок виходить поранений комбат "Донбасу" Семенченко. Деякі з активістів вже оголосили його новим міністром оборони і кличуть людей збирати "новий Майдан". Такі заяви поділяють не всі учасники акції. Зокрема, солдатські матері кажуть про те, що деякі люди намагаються використати їхнє положення і звести всю акцію до передвиборчих перегонів. Близько 30 матерів на початку акції пустили у середину будівлі і заявили, що підмога до Іловайську "вже йде", нічого не уточнюючи. Жінки шоковані такою відповіддю і не розходяться.

Нагадаємо, на злочинні накази керівників АТО скаржаться бійці добровольчих батальйонів.

Сьогодні, 28 серпня, командир добровольчого батальйону "Донбас" Семен Семенченко, якого раніше поранили у бою за Іловайськ, висунув 5 вимог до представників Міністерства оборони, серед яких - надати бійцям добровольчих батальйонів військову техніку та важке озброєння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 15:25
Накінець-то народ пробуджується, народ не переможе шизоїдного карлика з продажними зажирілими керовніками
сліпі? до Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 16:19
вибори!
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 15:36
ВСІ НА МАЙДАН!!!
анонiм Показати IP 28 Серпня 2014 15:54
Що знав буде майдан?вже один був!Iщо доброго?
ВВК до анонiм Показати IP 28 Серпня 2014 17:37
Троль "анонім" для тебе взагалі все було...
Читач Показати IP 28 Серпня 2014 16:02
Отак українці самі себе й знищать. Всіх розжинемо і що далі????? Грошей немає, владу вигнали ,Путін велком чи що?
БАНДЕРА до Читач Показати IP 28 Серпня 2014 22:10
Ні, Приїхав,!!!!!! покричав,!!!!!! і втік в Дніпропетровську область. Пофотографувався, сказав всім, що воював, хто це? Відповідь: г......вно
гiсть Показати IP 28 Серпня 2014 16:07
Так вiн i маску не знiмаэ, i звуть його не Семен.
Світлана Показати IP 28 Серпня 2014 16:07
Влада думала, що приспала людей, та помилилась.Вона хоче знищити добровольців, які розуміють, що АТО могло закінчитись уже давно, та чомусь для цього нічого не зробили.Бояться, що повернувшись, хлопці самі знайдуть винних.За стільки часу нічим не допомогти армії,це переходить усі межі.Я радила би владі, негайно щось зробити, бо терпець людям уже увірвався.
Анонім до Світлана Показати IP 28 Серпня 2014 16:18
АТО могло би і не починатися...
Уважна до Світлана Показати IP 28 Серпня 2014 16:35
А при владі - хто? Хіба не люди? "Я радила би владі, негайно щось зробити, бо терпець людям уже увірвався." - кому потрібні такі "ради"? Необхідно звикнути, що у нас не країна Рад! Час діяти, а не радити "негайно щось зробити" ! При чому кожен має діяти на своєму робочому місці і робити свою роботу не на страх, а на совість! Тоді ніхто не стане говорити, що влада присипає людей. Треба жити повноцінним життям, а не скаржитися, що вас хтось "присипає". Не хочете спати - не спіть!
анонiм Показати IP 28 Серпня 2014 16:18
Ахто буде спонсором майдану?
Коментатор до анонiм Показати IP 28 Серпня 2014 16:39
Підіть погукайте! Може знайдете. Працювати потрібно, а не майдани хороводити. В країні криза і війна! А Вам спонсорів подавай?
БАНДЕРА до анонiм Показати IP 28 Серпня 2014 22:04
ахметов, г*вно, і т.д. і т.пю, Дивлюсь засідання РБ ООН і думаю, що це все зроблено з одачі придурків (москалів, єфремових, єремеєвих і т.д.і т.п)
DJYJ Показати IP 28 Серпня 2014 16:52
а *Путин памаги* вони не пробували кричати ? кому вигідний безлад в теперішній час? правильно окупантам та олігархам. Одні спробують відірвати кусок побільше інші врасти те що ще залишилось в державі.
Анонім до DJYJ Показати IP 28 Серпня 2014 17:53
коментар було видалено
віто Показати IP 28 Серпня 2014 17:27
Треба кожному постійно робити, що може, для допомоги нашим воїнам. Можеш-дай грошей, ні-віднеси бутель сала або блок цигарок волонтерам для бійців. Не можеш-зайди до поранених в госпіталь, підтримай добрим словом. А триндіти, як відомо, не мішки тягати. Кожному є, що віддати, щоб наблизити перемогу, хоча б крихту, а додай.
VS до віто Показати IP 28 Серпня 2014 18:13
Віддвали! слали СМС , кидали гроші в скриньки, збирали продукти в супермаркетах. Але от дивина - вже стільки грошей мало б надійти на потреби армії, а содати як були без зброї, засобів захисту, техніки, обладнання - так і є. Як би добрі люди з місцевих, виявляється і там таки є добоі люди, та волонтери не забезпечували продуктами та водою - були б голодні. То хочется спитати кому віддавали?
БАНДЕРА до VS Показати IP 28 Серпня 2014 22:13
"НКВД" !!!!!!!
антимайданівець Показати IP 28 Серпня 2014 17:38
коментар було видалено
ДЄСАНТ Показати IP 28 Серпня 2014 17:43
Я вам скажу кого треба в міністри оборони- командира 80 аеромобільного полку Копачинського!!! ця людина тих генералів непотрібних порозтрілювала б за день...хто був в 80-ці той зрозуміє...
Всем мир Показати IP 28 Серпня 2014 18:00
коментар було видалено
Анонім до Всем мир Показати IP 28 Серпня 2014 18:11
Клячко, пiднемай нарiд!!!
777 Показати IP 28 Серпня 2014 18:21
Семена Семенченка в Міністри оборони України!!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!
Лучанин Показати IP 28 Серпня 2014 20:30
Керують мітингувальниками на Хрещатику помічники Путіна Семен Семенченко - це псевдо Іванова