USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Ляпи посадовців: «місто Волинь» і «синьо-блакитний» прапор України

13 Травня 2014 21:59
Під час того, як у Луцьку розгортали найбільший державний Прапор України, виступаючі зробили кілька обмовок. Ляпи мали місце у спічі ректора волинського навчального закладу й радника Президента України.

Всеукраїнська акція з розгортання найбільшого державного Прапора України відбулася сьогодні, 13-го травня, в обласному центрі Волині.

Під час виступу ректор Волинського технікуму Національного університету харчових технологій Ігор Корчук обмовився, сказавши на державний стяг замість синьо-жовтого - «синьо-блакитний».

Відзначився й радник Президента України з молодіжних питань Іван Крулько, який не знав, куди приїхав. Під час свого виступу він "забув", що знаходиться в Луцьку й сказав: «Це місто Волинь…».

Нагадаємо, найбільший державний стяг України становить – 40х60 метрів, або ж 2400 метрів квадратних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лпдмуа а простише и Показати IP 13 Травня 2014 22:07
в держві війнв :- скільки можна вже цього блюзнірства :_ Горщиків-шароварів- слізних пісень-вареників- що за психологія як в фільмі (мовчання ягнят)
Дончанин Показати IP 13 Травня 2014 22:13
Президент подбирает себе советников по уровню своего развития.
Анонім до Дончанин Показати IP 13 Травня 2014 22:20
ну вам то видніше ваш то он який розумний був!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дончанин до Анонім Показати IP 13 Травня 2014 22:25
Посмотрите через месяц на своего президента, когда газа не будет (я уже не говорю о твоем настроении числа 15 сего месяца, когда тебе принесут платежки за коммунальные услуги).
Анонім до Дончанин Показати IP 14 Травня 2014 09:44
да якби ваш залишився ми б звичайно газом замість повітря дихали і расея нам ще доплачувала за те що нам його постачає!а призидент-піда...ас за якого ми вам дякуємо ,за те що вкрав внас мільярди і за те що скидати його прийшлось численними жертвами ,ви сиділи б в своїх норах і не вилазили ми самі все зробими і вас мудаків за собою потягнем покажемо як треба жити ,ви вже нам показали так що тепер наша черга!
Луцький Показати IP 13 Травня 2014 22:44
крулько хай георгафію країни вивчить, а то в нас і місто закарпаття буде, сміх та й годі
Міла до Доннечанина Показати IP 13 Травня 2014 23:25
А ми оптимісти. Переживемо підвищення тарифів ,які постійно підвищуються і будуть. Не замерзнемо. Електрика є.,каміни і дрова є в приватних будинках. Вода холодна і гаряча цілодобово в місті. Чом би не платити за комфорт ? Мир і спокій в домівках і на вулицях. Дай Боже і вам так жити.
Дончанин до Міла до Доннечанина Показати IP 14 Травня 2014 00:29
Ну а теперь малость поерничаю: "А ми оптимісти" - явно соответствуешь песне "хай живе кобила Зина и коза Марьяна". Если не слышала - послушай, не пожалеешь (имеется в инете).
Всезнайко Показати IP 13 Травня 2014 23:26
Де*іли майданівські... До влади дорвались, би*ло неотесане.
Анонім до Всезнайко Показати IP 14 Травня 2014 09:48
мене вражає ваш оптимізм! ну ваша влада то звичайно просто таки сама ентилегенція і дуже розумні були просто таки нема за що їх обзивати!коротше сиди і не піз...ди маразматік ти шизоїдний!
До всіх Показати IP 14 Травня 2014 08:39
Схаменіться! Нікому, чуєте, нікому ми не потрібні- ні Росії, ні Америці, ні Європі - бо ми не потрібні самі собі. Це запущена програма САМОЗНИЩЕННЯ. І Сходу, і Заходу, і Півночі і Півдня. Гріють руки виробники зброї і радіють з дурних кацапів і хохлів, що вдалось розпалити ворожнечу.
Петро Показати IP 14 Травня 2014 11:51
До всіх - МОЛОДЕЦЬ!!! Ось як потрібно думати, а не радіти хто дурніший.