USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лорак в Москві сподобались пісні про санкції

2 Січня 2015 21:49
Вірна своїм "переконанням" залишилась співачка Ані Лорак, яка знову "засвітилася" у Москві.

Артистка взяла участь у російському новорічному "Голубом огоньке" й завзято тішилася пісні про санкції, яку співали Олег Газманов, Валерія та Йосип Кобзон.Про це повідомляє "Таблоid".

Лорак, сидячи у першому ряду, задоволено плескала у долоні й надсилала повітряні поцілунки трійці артистів, яким заборонений в'їзд до кількох країн за антиукраїнську позицію.

Кобзон, Валерія й Газманов намагалися висміяти санкції проти себе та "погрожували": "И от песен наших никому не скрыться".

Співачка, схоже, так і не розуміє, що її вояжі до Москви - не надто хороша ідея.

Окрім Ані Лорак з артистів-вихідців з України на "Голубом огоньке" також були дует "Кролики", Лоліта та Наташа Корольова.

Нагадаємо, Кароліна викликала на себе шквал обурення від українців, ще після того, як 31-го травня з'їздила в Москву на церемонію вручення премії "RU TV". Там співачка перемогла одразу в двох номінаціях: "Найкраще шоу" і "Найкращий дует" за пісню з Григорієм Лепсом.

Обуреним українцям співачка так і не відповіла, чи вважає достойним приймати російські "самовари". На запитання, як вона може приймати нагороду від країни-агресора, співачка відповіла: "Ви вважаєте, я політик? Я співачка, я буду співати. Не словом, а ділом треба любити свою країну".

Варто нагадати, що лауреатами російського аналогу "Греммі" у 2014 році стали Ані Лорак, Віра Брежнєва та дівчата з "ВІА Гри". І відбулось це в той самий час, коли у Києві тривала "Ніч пам’яті", присвячена кривавим подіям на Майдані.

Окрім того, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що міністр інформаційної політики Юрій Стець ініціюватиме законопроект щодо заборони показувати у ЗМІ людей, які в Україні є персонами нон-ґрата. Однією з таких персон є радянський і російський естрадний співак Йосип Кобзон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
лорак Показати IP 2 Січня 2015 22:00
су*а
Всезнайко до лорак Показати IP 2 Січня 2015 23:05
І мені сподобались пісні про санкції... В дупі їх Росія мала...
Анонім до Всезнайко Показати IP 3 Січня 2015 10:53
То то мордва так верещить на Європу та Америку, то їй санкції в дупі муляють.
Дончанин до Анонім Показати IP 3 Січня 2015 11:52
коментар було видалено
Дончанин до Дончанин Показати IP 3 Січня 2015 12:14
Что, с самого утра решил подзаработать ?Виведи со своей голові тараканов - они у тебя уже новую республику создают. А если коротко, то иди на хуй.
Дончанин до Дончанин Показати IP 3 Січня 2015 12:30
коментар було видалено
макеевчанин до Дончанин Показати IP 3 Січня 2015 19:51
ты даже ближе 500 км к Донецку не подъезжал,отвали от человека
ми до Всезнайко Показати IP 3 Січня 2015 14:08
геморой в росії в дупі
Анонім до Всезнайко Показати IP 3 Січня 2015 16:00
пісня звичайно дебільна ,біднягі. виглядало не приглядно. самі себе опозорили.
Анонім до Всезнайко Показати IP 3 Січня 2015 16:00
коментар було видалено
Петро до Всезнайко Показати IP 3 Січня 2015 17:52
Росія і тебе в дупі мае. Як би ти не відсмоктував у Росіі.
Анонім до Петро Показати IP 3 Січня 2015 19:12
коментар було видалено
стьопа до лорак Показати IP 3 Січня 2015 07:20
Для чого стільки уваги приділяти цій ПОВ*Ї? З 13 років у неї почалася "КАР’ЄРА". Хіба у неї може бути якийсь розум чи мудрість, враховуючи життєвий шлях?! Є "зовнішність і голос", а що ще треба для такої "кар'єри"?
добряк до стьопа Показати IP 3 Січня 2015 14:06
яка там зовнішність? від підтяжок рот став як калоша,штукатуркі як на громадському сортирі їй би десь по саунах співати в мікрофон ну ви знаєте в який.ото і є рівень її творчості
Анонім до лорак Показати IP 3 Січня 2015 11:51
по іншому її не назвеш.
ми до лорак Показати IP 3 Січня 2015 14:33
а чому російським співакам які займають антиукраїнську позицію не можна виступати в україні а лорак можна? чиїх кровєй вона буде? і хто такі порошенко. яценюк.гройсман.турчинов.тимошенко.коломойський...?
Штефан, Луцьк Показати IP 2 Січня 2015 22:23
А мені Кароліночка дуже дуже подобається! Гарнюня така і голос просто чудовий! Справжнісінька україночка.Дуже полюбляю усі її пісні та її сценічний аристизм. Спрвжня донька нашої рідної України!
згеінрангопа до Штефан, Луцьк Показати IP 2 Січня 2015 22:55
коментар було видалено
Штефан, Луцьк (він ж до Штефан, Луцьк Показати IP 3 Січня 2015 08:35
Це якась провокативна сволота під моїм ніком почала писати у "совковому" стилі. Не звертайте уваги, панове.
Штефан, Луцьк (він ж до Штефан, Луцьк (він ж Показати IP 3 Січня 2015 11:21
Нікому не вірте хто пише у ,,совковому,, стилі! Панове я вас усіх люблю! З Новим 2015 роком! Веселих свят!
Микола Показати IP 2 Січня 2015 23:09
продажна Шал*ва
віктор до Микола Показати IP 3 Січня 2015 11:26
може ти хотів сказати- ШАВКА?
Да-а-а... Показати IP 3 Січня 2015 01:57
Невже ніколи не настане в цій країні час, коли люди почнуть розуміти що патріот це не той хто вбиває, а то, хто народжує?!
Анонім до Да-а-а... Показати IP 3 Січня 2015 07:23
коментар було видалено
Дончанин до Да-а-а... Показати IP 3 Січня 2015 11:55
Даже по оценке своего поста ты должен понимать то, что сейчас творится в НАШЕЙ стране.
Анонім Показати IP 3 Січня 2015 09:00
"Как вы лодку назовете, так она ти поплывет". Достаньо перекласти з латині слова ani lorak.
Дончанин до Анонім Показати IP 3 Січня 2015 13:31
коментар було видалено
Анонім Показати IP 3 Січня 2015 09:01
коментар було видалено
Анонім Показати IP 3 Січня 2015 11:34
а в раші сходять сума. хто їх тепер слухає, алергія на них. хворе суспільство. в юрмалі вони будуть. так.так. мабуть у вісні. бідне тріо.
Анонім до Анонім Показати IP 3 Січня 2015 13:35
коментар було видалено
Маша Показати IP 3 Січня 2015 11:46
лорак ще те стерво,а валерії мозги вибив ще перший чоловік но напевно мало требабуло вбити суку.
аяяй Показати IP 3 Січня 2015 14:56
умом Россию не понять ..................................
Артем Показати IP 3 Січня 2015 15:40
коментар було видалено
Анонім до Артем Показати IP 3 Січня 2015 15:58
Боже яка істерія...дєвчонку обідили. запроданка вона. от і все. сьогодні свій народ а завтра свою дитину продасть.
Анонім Показати IP 3 Січня 2015 19:17
А мені подобалось жити в СССР, і що? Моя дитина порівняно зі мною, нормального дитинства - в достатку і веселого не бачить і близько. А одними гаслами щасливий не будеш.
а в мене Показати IP 4 Січня 2015 00:37
враження, що цю пєсню доліпили вже ПІСЛЯ зйомки передачі
!!! Показати IP 4 Січня 2015 02:04
От стерво, вибралася з Чернівців, вляглася до Фальоси в ліжко от тобі і співачка, а потім не дура турка обкрутила і така собі "поважна" бізнес-співачка. Не жінка, а су...а рідкісна. А в слухайте і заглядайте їй в рот....
мікрофон Показати IP 4 Січня 2015 11:35
співати можа все що хочеш, це не мішки тягати, але санкції повільно отруюють життя у росії, це факт. зрозуміло, що кобздон, газман та їм подібні їх не відчують, вони кормляться з фсбешних корит. однак, простим людям вже не просто, середній клас відчуває навантаження, ріст цін, поступове скорочення робочих місц, замороження рівня пенсій при рості вартості споживчого кошика - санкції діють. питання лише в тому, скільки зможе росія протягнути і як довго люди будуть готові затягувати паски. нафта падає, державний дохід росії - теж, а запаси не безрозмірні, рано чи пізно закінчаться і тоді буде бунт. росія котиться до рівня південної кореї, їсти немає чого, але є ракета та вождь-полубог. аналогічно і в росіїї, вождь вже є, пропаганда зробить з нього полубога, ракета є, лишилось видавати їжу по талонах і народ буде як слухняні раби. путін програв, це очевидно, його пропаганда це заперечує, але історія північної кореї показує, що путіну сьогодні потрібна війна, зовнішня, щоб вождь-полубог став рятівником рабського народу, тоді вони будуть на нього молитись. якщо він не буде вести зовнішню війну, то станеться найстрашніше - в росії почнеться внутрішня, громадянська війна. тому, співайте маріонетки пісень, ви йдете по плану)
гор Показати IP 4 Січня 2015 12:00
я и не знал что кролики тоже продажние твари,
собчак Показати IP 4 Січня 2015 23:06
таким покидькам патриотизм це 1000 грн на АТО
Бандера Показати IP 5 Січня 2015 14:29
Лорак с...чка і шала...ва!