USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Невідомі забирають лучан до війська серед ночі

14 Квітня 2014 14:00
До Інформаційного агентства Волинські Новини зателефонував лучанин Сергій і повідомив, що вчора, 13 квітня, пізно увечері до нього додому прийшли люди, одягнені у військову форму. Вони не представилися, а одразу наказали одягатися і вирушати до військової частини у Володимирі-Волинському. Мотивували такі власні дії тим, що необхідно захищати Батьківщину від зовнішніх ворогів і нині не час переховуватися по власних домівках. Аргументи жителя обласного центру, що у нього хвора мама, за якою доводиться доглядати, не подіяли. Після тривалої суперечки лучанин усе ж випровадив непроханих гостей з дому.

Чи могли військові таким чином забирати волинян у військо, ми вирішили дізнатися у Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України.

«Віськовозобов’язаних викликають на навчання до військових частин тільки за повісткою. У документі чітко вказано час, місце прибуття і що саме із собою необхідно мати. Повістки погодилися розвозити волинянам громадські організації та активісти. Звичайно, що жодних викликів серед ночі військові не проводять», - заявив керівник регіональної прес-служби ЗСУ підполковник Володимир Скоростецький.

Тож жодного відношення до подібних нічних візитів військові не мають, тим більше, коли не вручають повістку. У разі виникнення непорозумінь із невідомими візитерами, варто звертатися до правоохоронців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Хвілолог Показати IP 14 Квітня 2014 14:11
" ...по власниХ домівкаХ" - Навчались в журавльовському ПТУ?
redaktor до Хвілолог Показати IP 14 Квітня 2014 14:17
дякуємо за коректне зауваження
Думка Показати IP 14 Квітня 2014 14:11
Взагалі не розумію роздачі повісток по ночах,що це бардак!
Хунта Показати IP 14 Квітня 2014 14:12
коментар було видалено
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 14:13
Діють як колись НКВД.Да ото загон по повній.Люди не хочуть за ту хунту йти служити і вбивати інших людей на сході от і дуріють.
ABC Показати IP 14 Квітня 2014 14:14
після 22 двері можна не відкривати
Анонім до ABC Показати IP 14 Квітня 2014 15:30
а краще взагалі не відкривати
Оксана до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 17:05
Люди добрі, а чим ви, власне, незодовлені? Ви хочете миру, стабільності, роботи, зарплати, вільної незалежної країни і вважаєте, що хтось має прийти вам і це все зробити? Ви хочете вигнати терористів, припинити сепаратиські дії, а хто ж це має робити? Ви хочете миру чужими руками, в той час, коли самі будете сидіти дома по принципу "моя хата скраю"? Висвітлюєте одиничний випадок,обставини якого подані нам лише з однієї сторони, і зразу ж категоричні твердження що всюди порушення? А ви поцікавтеся у своїх знайомих, друзів, чи не придумують вони відрядження, коли їх викликають, чи не кладуть батьки дітей в лікарні, коли приходять повістки, чи не їдуть на заробітки, аби тільки не бути зараз мобілізованими? Не знайдете таких випадків? А у Володимирі вже є місця для наступних мобілізовних, і є приміщення, і кормлять там нормально. А якщо хтось чимось незадоволений, то спробуйте зробити краще: перерахуйте гроші для армії, передайте продукти, підіть волонтерами, зробіть щось корисне, і не забувайте - якщо не я, то хто? давайте кожен подумає про себе, свою совість і честь, і про тих, хто стояв, загинув на Майдані і не думав, хто їх буде харчувати, де спати, і чи вдень стояти на Майдані чи вночі!
Igorock до Оксана Показати IP 14 Квітня 2014 17:36
Шановна, а за що я плачу податки? І чому я повинен захищати самопроголошену бандитську владу? Я присягав на вірність СССР і присягу свою не міняв, на відміну від інших запроданців. Нехай призвуть мене та дадуть автомат, я буду перший хто буде стріляти в Яйценюка, Турчинова, Тягнибика та їхніх прислужників!
теж офіцер СССР до Igorock Показати IP 14 Квітня 2014 22:25
Ти присягав тільки на вірність СССР чи потім переприсягав на вірність Україні? Глянь, чи часом на місті СССР у тебе неи вибиті інші букви, вірноприсяєний ти наш. Гн*да кортше..
Igorock до теж офіцер СССР Показати IP 15 Квітня 2014 00:18
У 1991 році на підпрємстві де я працював, нас попросили принести та здати військові квитки майстрові. Після цього провели до актової зали, де в президії сиділо начальство та якийсь "офіцер" з військомату. Почали викликати пофамільно на сцену для прийняття присяги, коли дійшла черга до мене, я виходити та переприсягати відмовився. Потім, коли нам повернули військові, то я помітив що у моєму стоїть штамп ніби я присягав Україні, хоч на справді такого не було. Свій військовий квиток я після цього з радістю згубив. Знаю офіцерів які з гордістю клали рапорт про звільнення але честі офіцера не марали і присязі не зраджували. А ті хто служив заради карєри та зірочок на погонах, з легкістю ставали зрадниками. Так що хто тут гнида - це ще питання.
Ніна до Оксана Показати IP 14 Квітня 2014 17:58
Гарматним м'ясом хлопці не бажають бути. Ті, хто служили за контрактом у В.-Волинському, розповідають, що стрільби були всього тричі!!! по 20 набоїв... Отака у нас підготовка військова... Тож тільки на м'ясо призивають, на що ж іще?
лучанин Показати IP 14 Квітня 2014 14:18
Тобто можни викликати міліцію, якщо не прийде працівник військомату, а припрется "самооборона" і буде від мене "щось хотіти"? І тому, в такому випадку, подібним правосєкам світить - "групове Хуліганство"?
ок до лучанин Показати IP 14 Квітня 2014 14:29
Та самообороні зараз все простять поки вони у руля.але це поки......
Хунта Показати IP 14 Квітня 2014 14:22
коментар було видалено
Хунта Показати IP 14 Квітня 2014 14:26
коментар було видалено
настя Показати IP 14 Квітня 2014 15:23
хлопці чоловіки повинні захищати Батьківщину але не усі підряд. Мають бути навчені
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 15:27
Може хтось не знає але це називаєтся вербування в армію і приходили швидше завсе з самооборони.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 14 Квітня 2014 15:46
прикро, коли так званих мужчин, які вже наклали в штанці , приходиться по ночах відловлювати. зате на день захисника Вітчизни перед дівчатами мабуть півнем ходять. знаю таких, хто розказував про героїчну службу в армії, а сам свиней кормив або конюхом ходив. таких страшно брати на службу, бо з переляку всю амуніцію і техніку обгадить
лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 14 Квітня 2014 15:57
недолугий, а ти був Володимир-Волинському?! А чи ти знаєш, що людей там вже не має де селити? А палатки ті шо остались - миші пообс*рали і погризли, а шо не пообс*рали то прапорщики чи старшини давно попродавали? А чи знаєш те що харчують там зараз через раз? Ти б там посидів хоч день. Поносив би кругле і покотив квадратне! Сам би обгадився, як танк побачив! Ти сам, то служив? чи як Данильчук і 90% його свори і тому подібні будуть розказувати служившим як треба служити?
ОЛЯ до лучанин Показати IP 14 Квітня 2014 16:08
Браво дорогий лучанин.Я-військова -лікар це суща правда.І навіщо нам воювати проти своїх східняків?Позбирали в Володимирі "пушечне" м"ясо,тобто простих людей яких кинуть і яких першими вб"ють чи поранять.Дуже шкода,а може влада змінить плани?
ветеран ЗС до лучанин Показати IP 14 Квітня 2014 22:33
Долугий, якщо тобі бракує палатки, я завтра привезу до Володимира.. У мене їх кілька. Сам воювати вже не здатний. Ні вік, ні здоров'я нет дозволяють. Але я своє відвоював. Тобі ж не палатка, тобі квдра потрібна. Хочеш, пришлю. У мене їхт також багато зайвих..
поліщук до НЕЛУЧАНИН Показати IP 14 Квітня 2014 22:27
Підтримую.
Мишка Показати IP 14 Квітня 2014 16:13
В ночі літають бетмани а не нормальні люди а за бетманів воювати не підемо
жора Показати IP 14 Квітня 2014 18:38
хай призвуть верховну раду і кабмін, вони вже більш ніж 20 років продавали армію на металолом і набивали свої кишені так що навіть в казармах ліжок непозалишалось, там контрактникам нема де жити і що їсти.
гуга Показати IP 14 Квітня 2014 20:08
Я в шоці. Соромно за вас, люди. Не варті ви і мізинця простого рядового солдата. Не вистачає сміливості захистити батьківщину - не достойні ви називатись українцями. Фубля, аж гидко. Зрадники.
Анонім до гуга Показати IP 15 Квітня 2014 23:51
100%
галина Показати IP 14 Квітня 2014 21:50
а як могли забрати /офіційногоз 2012 року/ доглядальника 80-літньої людини яка пересувається по хаті на двох милицях як їй далі жити .?
лучанка Показати IP 15 Квітня 2014 10:20
Підіть до Данильчука спочатку!
ДЖО Показати IP 16 Квітня 2014 14:06
Люди що ви пишете? якщо всі чоловіки поідуть на схід залишаться жінки діти інваліди кому піднімати економіку даної країни?
воля Показати IP 26 Липня 2014 01:11
з скількох років молодих хлопців забирають на бійню,і чи діє відстрочка вищих навчальних вузів,чи на це вже взагалі не дивляться?