USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани прогнали міліціонерів-відеооператорів

22 Січня 2014 17:53
Лучан, які зібралися на Театральному майдані з нагоди Дня Соборності України, з невеликої відстані знімали на відеокамеру працівники міліції. Невдовзі декілька десятків обурених учасників заходу підбігли до «відеооператора», вимагаючи припинити зйомку, адже на майдані – не злодії.



Міліціонерів закликали не стояти поряд та йти геть. Обурення лучан викликали нещодавні події у Києві, де під час сутичок протестувальників та правоохоронців застрелили декількох людей. Учасники мітингу нагадали правоохоронцям, що їхні колеги у Києві вбивають людей. У відповідь присутній начальник Луцького МВС Василь Марчишак лише посміхався.

«Геть звідси!» вигукували правоохоронцям, які знімали учасників зібрання. Супроводжуючи міліціонерів криками «вбивці!» та «ганьба!», учасники зібрання змусили їх покинути Театральний майдан.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
комисар Показати IP 22 Січня 2014 18:09
потрібно оголосити приказ що знову всіх забируть до війска і обіс*яни майдауни-єнурезники сами розбіжатся.чекаю на коментар першого що с*ить у ліжко
Анонім до комисар Показати IP 22 Січня 2014 18:46
ти далб....б
+++ до комисар Показати IP 22 Січня 2014 19:33
Всіх в армію, нехай послужать. попробують, каші з тушонкою 30-ти літньої давності)
евромайдан до комисар Показати IP 22 Січня 2014 20:48
Попадешся нам ,с.ка яничарська,не плач!!!!!!!!
Олег Показати IP 22 Січня 2014 18:25
А якого менти взагалі туди присунулись? А ухмилка в пыдполковника проситься кірпіча!!!
Лучанин до Олег Показати IP 22 Січня 2014 21:32
А коли вас грабують чи б"ють - кого кличете?
Григорій до Лучанин Показати IP 22 Січня 2014 22:14
А кого кликати, коли міліція і грабує?! Міліція працює не гірше рекету в 90-х. Чітка вертикальна система по вимаганню грошей, "розводу" та тиску та шантажу, міліціонери орієнтуються не на суспільство, а власний карман, заробляючи на горі і втратах простих громадян, «працюючи» безпринципно и нагло Показник довіри народу до міліції нульовий.Систему лише модернізовували, щоб оптимально поєднати у силовику два фундаментальні принципи його існування: обовʼязок слухати хазяїна і потребу набивати свою кишеню за рахунок своїх жертв.
Colonel до Григорій Показати IP 23 Січня 2014 00:44
Подивіться статистику. В тих регіонах, де міліція поїхала до Києва грабежі і розбої знизились на 96%. Не задумувались чому?
Colonel до Colonel Показати IP 23 Січня 2014 00:46
Грабувати нікому!
Олександр Показати IP 22 Січня 2014 19:05
Кажуть що собака з часом набирає рис свого хазяїна. Тому не дивно що посміхаються.
До мислячих Показати IP 22 Січня 2014 19:11
Встановіть імена цих міліціонерів, знайдіть їх родини, їх місце проживання і перетворіть їх життя на пекло, Щоб кожний знав, що не можна шкодити народу.
Лучанин до До мислячих Показати IP 22 Січня 2014 19:32
Давай встановимо всіх твоїх родичі, до чого тут родина,сімя... У кожного своя робота. Подивись на себе)))
Григорій Іванович до Лучанин Показати IP 22 Січня 2014 20:04
Так нкаведисти чи червоні кхмери, які винищили половину власного народу, теж на роботі були і виконували накази найбільших злочинців нашого часу! Поставлять тебе і твою родину раком, за твої коменти рано чи пізно.....ну так на роботі ж пацани
До Г.І. до Григорій Іванович Показати IP 22 Січня 2014 20:10
Всі родини поставлять,ви вже їх самі поставили!
Григорій Іванович Показати IP 22 Січня 2014 19:59
Слава пе**ку Лєніну , санитарам з палати №6, робітникам заводу гумових виробів, які продають браковані презервативи, в результаті появляються аффтори таких дебільних коментів, як комісар кривоногий
мислячему Показати IP 22 Січня 2014 20:01
ты не народ а угрожать семье детям это настоящий лик бандер которые со схрона вылазили чтоб понасиловать жен фротовиков и их детей.а сейчас фронтовики дети по 19 лет с вв и беркут.посеяв ветер пожнеш бурю
Григорій до мислячему Показати IP 22 Січня 2014 20:10
Бандери відправили до Сибіру десятки мільйонів сімей "врагов народа"? Сьогодні мабуть в Ліпінах День відкритих дверей чи інтернет в палати провели?!
До бабів які руками Показати IP 22 Січня 2014 20:09
Йдіть діткам пирожки робіть, ви вже свою владу вирбали, тоді треба було кричати, а не зараз!!!!
Остап Показати IP 22 Січня 2014 23:49
Просто ці прид :) перепрошую нерозумні люди горланять про права а самі НЕУКИ котрим впадло почитати закони А ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ І ГОВОРИТЬ ЩО ЗНІМАТИ МАСОВІ ЗАХОДИ МОЖНА !!!! Тим паче самі з дибільниками бігаєте і тицяєте хоч куди....
иван Показати IP 23 Січня 2014 19:39
жаль але 2004 рик ничого ненавчив ?