USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лучанин показав, як може виглядати «Бім-Бом» з вітражем

12 Січня 2017 08:14
Багатоповерхівку, що на вулиці Лесі Українки у Луцьку, хочуть прикрасити вітражним склом.

Як виглядатиме оновлений будинок у центрі міста показав у соцмережі Вадим Курилюк.

«Цей монументальний об'єкт може стати частиною обличчя міста - тією пам’яткою, яка вражатиме, захоплюватиме, звертатиме увагу та милуватиме око. В самій суті створення композиції вітражу я спирався на ідеї ідентичності Луцька та Волині. Автоматично українців ідентифікують по вишиванці та яскравих орнаментах, які мають прив'язку до кожного регіону та області. Тому автоматично основою став волинський орнамент.

В процесі з'явилась ідея створення механічного годинника із вітражем. Яскравим ефектом може стати те, що в темну пору доби вітраж підсвічуватиметься весь із середини будівлі, особливо частина, де знаходитиметься механічний годинник», - розповів дизайнер.

Нагадаємо, коштуватиме вітраж для будинку близько 450 тисяч. До слова, в червні 2016 року будинок утеплили та прикрасили орнаментом з етно-мотивами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ковель Показати IP 12 Січня 2017 08:36
окрім вишиванки фантазії більш не на що не вистачае?
вовчик до Ковель Показати IP 12 Січня 2017 09:01
Ковлє!!! якби ти хоч щось розумів у вишиванках тоді б і гавкав. Ця вишиванка символізує Волинь, в кожній області України є свій орнамент вишиванки.
Ковель до вовчик Показати IP 12 Січня 2017 14:06
даеш на кожен хлів вишиванку
Не тринькайте Показати IP 12 Січня 2017 08:43
Не тринькайте кошти міського бюджету ( читай: кошти громади міста) на дурнуваті витрибеньки. Є багато нагальніших проблем у місті, при вирішенні яких покращаться умови проживання для містян. Це чергова афера, як фонтан-довгобуд. Краще віддайте кошти (450000 грн) на харчування в одну з лікарень міста чи придбайте ліки для 1-2 онкохворих. До речі, до "ВН": а куди поділася стаття на цю ж тему, в якій також говорилося про різні ціни для такого вітражу?Там озвучувалось дві цифри; 280 000 і 450 000. Як я розумію, вибрали дорожчий варіант, бо більший "відкат" до кишені хтось покладе..
Роман Показати IP 12 Січня 2017 09:01
Два годинника для кого і для чого?
Мешканець Показати IP 12 Січня 2017 09:53
Годинник потрібно змінити-зливається.А так все гаразд.
Сем Показати IP 12 Січня 2017 11:04
Скоро вишиванка стане повсякденною, як і джинси колись. Джинси одівали на велике свято або на весілля.
А може Показати IP 12 Січня 2017 11:18
треба навчитись оформлюватись весь фасад, а не робити вишиванку з годинником на основі пінопласту біля вивіски сепермаркету Микульського. Ви б ще замість логотипу приватбанку розмістили комсомольський значок. Це так Романюка б нагадувало.
луцький Показати IP 12 Січня 2017 11:27
Вітражі, пам'ятник Бандері... ну прям все на часі, а що вулиці не прибрані, люди ходити по льоду не можуть, ноги ламають - то на це мізків і грошей не вистачає? Ганьба!!!
Лучанин Показати IP 12 Січня 2017 11:33
А як на мене - макет повне лайно! Вживу може буде диватись краще,але доручати робити обличчя міста людини який немає вміння чи наснаги зробити гарну картинку з реалістичним зображенням -Не варто!
Анонім Показати IP 12 Січня 2017 12:49
от на громадську вбиральню грошей нема, влада чекає, щоб підприємець її утримував та й тротуари очистити від льоду нема кому. чомусь у містах у Європі таким не страждають, зате вулиці прибрані, освітлені і газони доглянуті