USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучанин відтворив на фото красу річки Стир «від зими до зими»

17 Січня 2016 13:14
Лучанин Павло Савчук виклав у мережі фото річки Стир, яку він фотографував від зими до зими з однієї і тієї ж точки.

Про це він розповів на своїй сторінці у Фейсбук.

Павло стверджує, що переконався у неповторності кожної миті, кожної світлини, яку вдалося зробити, спостерігаючи за природними явищами.

«Років десять тому цілий рік фотографував нашу річку Стир з одного і того ж місця, від зими до зими. Ось така вийшла динамічна підбірочка», - пише Павло Савчук.

Власними фотороботами він і поділився у мережі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Бмв Показати IP 17 Січня 2016 13:19
Красота, молодець. Гарно слідкував))
Лучанка Показати IP 17 Січня 2016 13:26
Підбірка фото -супер! Людина любить природу ,Луцьк , А за зимою буде весна... Ура!
Аматор Показати IP 17 Січня 2016 13:29
Гарна ідея і світлини непогані.
кореш Показати IP 17 Січня 2016 13:57
Всі фотографії зроблені з одного мосту,що на вул.Шевченка і в одну сторону.Оце "професіоналізм".А Стир гарний,як в натурі,так і на фото.
55 до кореш Показати IP 17 Січня 2016 19:59
Так в цьому й родзинка - побачити те саме місце в динаміці. Задумка взагалі супер. Я би тільки зауважив, що в ідеалі треба було б точно вивіряти точку і кут зйомки, щоб кожна наступна світлина точно повторювала контури попередньої. Ну але на такому мосту це зробити геть непросто. Взагалі дуже дякую за підбірку!
тая Показати IP 17 Січня 2016 15:26
Немає кращої землі... Як тут, у нас, на Україні... Ніби звичайний куточок міста, а подих захоплює... Я вражена. Дякую.
Правда до Кореша Показати IP 17 Січня 2016 16:47
А ніхто і не претендує на конкурс професійних фотографів! Людина просто бачить прекрасне, і поділилася цією красою з нами. По тому мості ходять тисячі лучан, а зупинити мить, яка більше не повториться спало на думку саме Павлові. Дякуємо за позитив і нагадування того, що крім буденних справ і клопотів є чарівні куточки природи, знайомі з дитинства стежки, милі серцю частинки рідного міста! Відчувається душа...
питання Показати IP 18 Січня 2016 09:20
а фоткав в один і той самий місяць/день?