USD 24.3 24.45
  • USD 24.3 24.45
  • EUR 26.8 27
  • PLN 6.28 6.36

Лучанин зробив фото на верхівці прожекторної вежі «Авангарду»

Лучанин Василь Ткачук виліз на прожекторну вежу стадіону «Авангард» висотою близько 30 метрів, пише Волинь24.

Фотопідтвердження такому досягненню хлопець опублікував у своєму акаунті Інстаграм.

Зазначимо, що Василь систематично «підкорює» луцькі висоти. Хлопець з задоволенням ділиться відповідними фото у соцмрежах.
Нагадаємо, кілька місяців тому заради вдалого знімка 17-річний житель Львова Роман Шеванов виліз на самісінький край даху 9-поверхівки біля залізничного вокзалу в Луцьку.
Реклама
Loading...
Коментарів: 9
Анонім Показати IP 16 Травня 2017 22:20
Це законно?
Святослав Показати IP 16 Травня 2017 22:24
Сміливість чи тупість?
Діагноз Показати IP 17 Травня 2017 07:49
Хворий ід*от.
лучанин Показати IP 17 Травня 2017 09:52
А не пора цьому юнаку виконувати військовий обовязок,Нехай би виліз десь на сході нашої країни на вежу з автоматом в бронежелеті і там сфоткався Чому хтось з наших синів повинен підставляти голови під кулі а цей самолюбивий юнак таким чином хоче показати що він герой
сенсація Показати IP 17 Травня 2017 10:05
оце так сенсація! пацик сфоткав себе з даху багатоповерхівки! що це за новини такі, любий бовдур може сфоткати себе з якоїсь 30м висоти. от якби з Евересту то інша справа
сват Показати IP 17 Травня 2017 10:38
Якщо він впаде-це буде тупикова гілка еволюції.
Ігор луцький Показати IP 17 Травня 2017 11:34
А де була охорона стадіона?А якби цей бовдур гепнувся з вежі,то прокуратура порушила кримінальну справу проти керівництва стадіона,а батьки вимагали матеріальної компенсації.
Анонім до Ігор луцький Показати IP 27 Червня 2019 22:36
Васиою вже слава богу 32 роки, причому тут батьки?
валдис пейш Показати IP 18 Травня 2017 11:21
піймати дурня і надавати тумаків тоді зрозуміє як себе вести