USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Лучанин зробив фото на верхівці прожекторної вежі «Авангарду»

16 Травня 2017 21:52
Лучанин Василь Ткачук виліз на прожекторну вежу стадіону «Авангард» висотою близько 30 метрів, пише Волинь24.

Фотопідтвердження такому досягненню хлопець опублікував у своєму акаунті Інстаграм.

Зазначимо, що Василь систематично «підкорює» луцькі висоти. Хлопець з задоволенням ділиться відповідними фото у соцмрежах.
Нагадаємо, кілька місяців тому заради вдалого знімка 17-річний житель Львова Роман Шеванов виліз на самісінький край даху 9-поверхівки біля залізничного вокзалу в Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 16 Травня 2017 22:20
Це законно?
Святослав Показати IP 16 Травня 2017 22:24
Сміливість чи тупість?
Діагноз Показати IP 17 Травня 2017 07:49
Хворий ід*от.
лучанин Показати IP 17 Травня 2017 09:52
А не пора цьому юнаку виконувати військовий обовязок,Нехай би виліз десь на сході нашої країни на вежу з автоматом в бронежелеті і там сфоткався Чому хтось з наших синів повинен підставляти голови під кулі а цей самолюбивий юнак таким чином хоче показати що він герой
сенсація Показати IP 17 Травня 2017 10:05
оце так сенсація! пацик сфоткав себе з даху багатоповерхівки! що це за новини такі, любий бовдур може сфоткати себе з якоїсь 30м висоти. от якби з Евересту то інша справа
сват Показати IP 17 Травня 2017 10:38
Якщо він впаде-це буде тупикова гілка еволюції.
Ігор луцький Показати IP 17 Травня 2017 11:34
А де була охорона стадіона?А якби цей бовдур гепнувся з вежі,то прокуратура порушила кримінальну справу проти керівництва стадіона,а батьки вимагали матеріальної компенсації.
Анонім до Ігор луцький Показати IP 27 Червня 2019 22:36
Васиою вже слава богу 32 роки, причому тут батьки?
валдис пейш Показати IP 18 Травня 2017 11:21
піймати дурня і надавати тумаків тоді зрозуміє як себе вести