USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

«Лутше пацанам своїм поможу», - Лапін проігнорував лучан

18 Серпня 2017 19:19
Народний депутат України від Луцька Ігор Лапін проігнорував лучан, які проводили мирну акцію зі збору коштів на новий паркан поблизу ТРЦ «ПортСіті». Люди попросили нардепа, якого обирали, долучитися до збору коштів. Однак той - відмовив.

Акцію організували мешканці багатоповерхівок на вулиці Сухомлинського біля «ПортСіті». Люди переймаються безпекою дітей, які граються на дитячому майданчику поблизу ТРЦ. Проблема у паркані, який тимчасово встановили, обіцяючи згодом замінити його на інший - безпечніший. Тепер, мешканці прилеглих будинків змушені власними силами періодично ремонтувати "сітку". Кажуть, руйнують огорожу самі ж відвідувачі торгового центру.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: НЕ МАЄМО ПРАВА НІЧОГО РОБИТИ Й НЕ РОБИМО, - «ПОРТСІТІ» ПРО БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ

У той час, коли люди збирали кошти, із торгового центру вийшов Ігор Лапін. Лучани попросили його також долучитися до акції. Втім, він відмовився. Ба, більше - навіть не поцікавився проблемою.

«Як стану олігархом – зразу поможу. А буде шось із зарплати, то лутше пацанам своїм поможу», - відповів нардеп на прохання лучан.


Нагадаємо, нардепом Ігор Лапін став саме завдяки підтримці лучан, інтереси яких мав би представляти.

До слова, народний депутат Лапін придбав у 2014 році дві двокімнатні квартири в новобудові в центральній частині Луцька. Орієнтовна вартість однієї квартири становить понад 930 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Харьковский Показати IP 18 Серпня 2017 19:29
Штопаний латекс, стервятник, який оджимав точки і бабки
Андрий до Харьковский Показати IP 18 Серпня 2017 21:30
Да ще який латекс. Коханцям своим поможе а вони потим позадв йому... кого ми обираэмо!!!!!!!?????????
... Показати IP 18 Серпня 2017 19:36
епікфейл
?? Показати IP 18 Серпня 2017 19:45
Де на всі забаганки мешканців грошей набрати ?
Кхе Показати IP 18 Серпня 2017 20:06
Думав щось написати, але лучше не напишу.
атошнік Показати IP 18 Серпня 2017 20:24
а хто такий Лапін? зробили з ковельського б**ари депутата!
Анонім до атошнік Показати IP 18 Серпня 2017 21:21
Чмо, тут більше нічого і не добавиш.
ще не зовсім свідоми Показати IP 18 Серпня 2017 21:25
А хто за цього покидька голосував? Лучани, у тому числі, і я, старий дурень.
Льоня Показати IP 18 Серпня 2017 21:41
отакого г*дона треба показово відкликами. зупинити місто. заблокувати роботу держустанов поки в цієї гн*ди мандат не відберуть і на нари не кинуть!
Луцьк без брехні Показати IP 18 Серпня 2017 22:10
пацанам воно поможе.... бид**ття зажране.... тьфу на тебе
777 Показати IP 18 Серпня 2017 22:13
А що у власника "ПортСІті" бабло кінчилось. Простий фейк аби піді..рати...
777 Показати IP 18 Серпня 2017 22:24
Що у власника "Порта" бабло кінчилось. Ідіть під континіум просити... А лапі підкиньте бабла хай запит зварганить, щодо паркану...
Виборець Показати IP 18 Серпня 2017 23:16
А може батьки цих дітей за нього голо сували. А матері цих дітей голо давали?
Доктар Шацький 33 см Показати IP 19 Серпня 2017 09:10
Правильно, нехай допоможе, вони йому .....
лучанин 08 Показати IP 19 Серпня 2017 09:39
Смішно, Організуйте мешканців з навколишніх будинків і перекрийте доїз до Порт-Сіті, нехай розщедраться
Алекс Показати IP 19 Серпня 2017 15:42
Таке ж саме б*длоття ,як і його ковельский папік
Справедливий Показати IP 20 Серпня 2017 11:21
Бик-биком!!!дав -не дав грошей діло кожного. Але за таку мову,ще по бороді отримає.Щоб не забував...
сс Показати IP 3 Вересня 2017 12:37
А що ви хотіли від лат*ксного, нічого ви доброго від цього м*дака не дочекаєтесь, бо все що від нього просять і після того він в карман не положить то його не цікавить! в нього ж татушка "зал..па" ра руці набита, думайте!