USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі козаки налякали прихожан Собору

9 Червня 2014 13:51
Козаки Луцького братства імені Андрія Первозванного влаштували стрілянину з гармати під час хресної ходи навколо Луцького Свято-Троїцького собору.

Нагадаємо, що сьогодні Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив храмове свято у Луцькому Свято-Троїцького кафедральному соборі.

Після святкового богослужіння й проповіді Патріарха відбулася хресна хода навколо храму.

Коли усі вийшли на вулицю – козаки вистрілили кілька разів із гармати.

Від сильного грохоту люди повтягували голови, перелякані вірячи почали запитувати що це. Опісля відбулося ще два вибухи. Парафіян це неабияк стривожило і викликало сльози у діток. Окремі вірячи навіть «приперчили» козакам слівцями.

Між собою ж волиняни говорили: «Хочеш постріляти – йди на Східний фронт».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Корінний лучанин Показати IP 9 Червня 2014 14:07
Молодці козаки, тримають порох сухим!!! Але ж який у нас лякливий люд? До речі, що за плутанина з вибухом і пострілом .
вік Показати IP 9 Червня 2014 14:28
Маразм крепчаєт-доброго не зроблять а от вистави роблять.Ганьба то не козаки а ...
Корінний лучанин до вік Показати IP 9 Червня 2014 16:51
Перш ніж писати " ганьба", треба про них щось знати, а не вякати про маразм! Написано в статті : козаки Луцького братства ім. Андрія Первозванного, а братство займається і бдагодійною діяльністю. Це відповідь тим у кого маразм все "крепчаєт"
пересічний Показати IP 9 Червня 2014 15:05
Взагалі, як можна біля Храму та ще й на свято влаштовувати стрілянину??? Деб/лізм у повній формі...
ната до пересічний Показати IP 9 Червня 2014 15:14
ще нам стрілянини мало...
запитання до пересічний Показати IP 10 Червня 2014 19:44
Якщо вони і вітали Філарета Пострілами з гармати, то це не просто вони собі так придумали........ робити їм більше нічого..... значить це було узгоджено!... а писати такий "бред" це ганьба волинським новинам. Ганьба!!!!!!! а також Пересічним громадянам, які нічого не розуміють.......
Оленка Показати IP 9 Червня 2014 15:24
Вот прид..рки.Краще хай на схід їдуть і там палять,а не діток лякають.
Пташка Показати IP 9 Червня 2014 15:56
Козаки стріляють тільки для того,щоб хоч десь засвітитись і щоб про них говорили.Чи вдало вибрали місце для стрільби навіть говорити не хочеться -безбожники.Дуже багато"сміливих"в нашому місті і кожен втне якусь дурню-втомили нас своїми вихідками.А серйозно їх ніхто не сприймає-клоуни.
Корінний лучанин до Пташка Показати IP 10 Червня 2014 22:49
Цікава ПТАШКА, пролітала над всіма та щось капнула на голови... особливо не задумуючись. Отак у неї просто - безбожники, та й усе.
Запитання Показати IP 9 Червня 2014 16:32
А хіба Федосюкове братство імені Апостола Андрія Первозваного?
Корінний лучанин до Запитання Показати IP 9 Червня 2014 17:00
Підіть у історичну частину старого міста на Замкову площу до колишньої луцької тюрми і там є відповідна дошка із написом. І ще побачите ряд історичних памяток. І таким чином щось будете знати про місто, якщо не лучанин і не волинянин. А то в нас майстри писати всяку ахінею на компі.
Мойша Рабинович Показати IP 9 Червня 2014 16:47
Клоуны!
Дмитро Показати IP 10 Червня 2014 22:11
коментар було видалено
імя Показати IP 11 Червня 2014 22:15
КАСЬ ПІДОЗРІЛА ІНФОРМАЦІЯ.