USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцькі муніципали просять велосипеди, щоб патрулювати парк

29 Серпня 2017 12:23
Департамент муніципальної варти просить виділити 24 тисячі гривень на два велосипеди для патрулювання парку.

Про це йшлося сьогодні, 29 серпня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

Так, директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова повідомила, що департамент муніципальної варти просить виділити 24 тисячі гривень на 2 велосипеди, аби патрулювати територію парку.

Депутат міськради Павло Данильчук зауважив, що до функцій департаменту муніципальної варти не входить патрулювання вулиць, тому виділення коштів є недоцільним.

Окрім того, члени комісії звернули увагу на те, що це, мабуть, хороші велосипеди, оскільки один коштує 12 тисяч гривень.

Лілія Єлова зазначила, що цьогоріч департамент отримав 461 тисячу гривень. Велика кількість коштів йде на заробітну плату.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Діма Показати IP 29 Серпня 2017 12:32
Купіть ім феррари . В міському бюджеті є кошти якщо Добре потрясти . Дурдом . За 12 тис. Молодці крадіть і далі
ані Показати IP 29 Серпня 2017 12:35
Ви що прикалуєтесь? 24 тис.грн на 2 велосипеди?? Взагалі офігели...! нема куди гроші подіти?дадуть їм гроші, а вони куплять по 2 тис. велосипеди а остальне в карман! хватить того, що покупляли дорогі авто для тої поліції яка половину з них потрощила, БЕЗДАРІ!
Володимир Показати IP 29 Серпня 2017 12:45
А чого лише за 12 тис.? І скільки і кому з цієї вартості піде "відкату"?
Любі свині Показати IP 29 Серпня 2017 13:06
Апетити юльки - гаража ростуть разом з хфігурою....
Alex Показати IP 29 Серпня 2017 13:52
З огляду, що наближається зима, купіть їм краще лижі або ковзани, дешевше вийде :)
Lutskman Показати IP 29 Серпня 2017 14:13
12000 за велосипед - це нормально, схоже що більшість або не орієнтується в цінах на них, або вважає що за 3-5 тис. гривень можна купити щось нормальне :) Сам власник 2 велосипедів б/у ціна яких 800 та 1200 доларів.
Діма до Lutskman Показати IP 29 Серпня 2017 14:42
Якщо в тебе велосипед за 1200 то ти телепень . За 1200 купи гольфа на бляхах дай патрулюй . А ще пропоную їм вертоліт купити . Щоб ще з повітря лад наводили . А що буде круто і оригінально .
Кіндрат Панасович Показати IP 29 Серпня 2017 15:32
купити звичайних Ардісів за 4000-5000 грн нові, нормальні, для їзди (і то закруто буде для тих псів). Ним бл...ь шо треба спортбайки доя даунхілів, жорстких трюків і т.п? Давайте купіть ще ним по 100 000 грн. Є й такі, є і ще дорожчі! Та може Сігвеї ним закупити по 50-70 тисяч? Економічні ж і екологічні! На електриці, а не на бензині як драні кіотсько-протокольні Пріуси!