USD 25.65 25.85
  • USD 25.65 25.85
  • EUR 28.55 28.85
  • PLN 6.7 6.79

Луцькі перевізники влаштували попереджувальний страйк

Луцькі перевізники пригрозили попереджувальним страйком. Так, влаштували перерву - протягом тривалого часу місто не їздили маршрутки.

Причина попереджувального страйку - вимога підняття вартість проїзду до 4-х гривень. Про це написав Андрій Білан у "Facebook", інформує Конкурент.

З його слів, акція тривала з 14-ї до 16 години. Тим часом на зупинках для громадського транспорту утворилися великі скупчення людей.


За станом на 16.00, рух маршруток відновився.

Нагадаємо, 7 березня в Луцькій міській раді скликали позачергове засідання міськвиконкому, на якому мали затвердити вартість проїду в міських маршрутках – 4 гривні за дорослого пасажира. Проте, достатньої кількості голосів тоді не набралося. Адже чимало членів виконкому просили відкласти розгляд питання до завершення громадських слухань, які відбулися 10 березня.
Загрузка...
Коментарів: 33
нуну Показати IP 24 Березня 2017 16:00
Провести новий конкур. НЕГАЙНО. Страйкарів на. ф.іг з пляжа!!!!!!!!
Анонім до нуну Показати IP 24 Березня 2017 17:08
Страйк буде в понеділок на весь день готуйтесь.
Анонім до Анонім Показати IP 24 Березня 2017 18:48
а вам канікули назавжди
нуну до Анонім Показати IP 27 Березня 2017 10:01
мені по...ф...іг. - в мене автомобіль
Анонім Показати IP 24 Березня 2017 16:03
Коли нажеретесь?!!!
Віктор Показати IP 24 Березня 2017 16:05
А згідно договорів про перевезення укладеними з міськрадою нічого маршрутчикам не можна зробити за такі вибрики?
Лучанин до Віктор Показати IP 24 Березня 2017 16:32
Можна, але більшість перевізників і є депутатами в міськраді.
Коля Показати IP 24 Березня 2017 16:09
Молодці. Але треба було на цілий день зупинитись. Але були й жмоти які не стояли...
Анонім до Коля Показати IP 24 Березня 2017 16:58
ти молодець-.........кінець
Анонім до Коля Показати IP 24 Березня 2017 18:50
так отож, святе місце пусте не буває.
ангст Показати IP 24 Березня 2017 16:10
Нехай страйкують, тролейбусами будемо їздити.
Урра Показати IP 24 Березня 2017 16:13
Нехай побунтують, і потім перепросять возити по 2 грн, цім ледащам навіть важко повключати GPS , а про охайність взагалі можна і не говорити
ааа Показати IP 24 Березня 2017 16:14
Підло. Цікаво, в лучан вистачить сил не здаватись? На міськраду можна і не розраховувати, вони там за владу гризуться, їм не до проблем простих лучан(
Марта Показати IP 24 Березня 2017 16:16
Якби при цьому міська влада подбала, аби тролейбусники вивели на мартрути автобуси, які ржавіють на їхній території...
Вікінг Показати IP 24 Березня 2017 16:19
Не знаю, як Ви, ЛУЧАНИ, але я кажу точно: 3 грн і все. Буду ходити пішки, але більше платити не буду.
компостер Показати IP 24 Березня 2017 16:20
Громадський транспорт має бути КОМУНАЛЬНИМ! З часом приватні перевізники доведуть до транспортного колапсу,тому що рухомий склад не оновлюється і в певний час зупиниться.
анонім Показати IP 24 Березня 2017 16:23
Звісно можна! Порушення умов договору. Повиганяти усіх. Оголосити новий тендер... на якій ні один дурень заяку не подасть, бо за 3 грн. 80% маршрутів збиткових. Ще можна усіх як шпроти позапихати у польскі скотовози 30 річної давності. Комунальні маршрутки у Луцьку вже були, пам'ятаєте ці великі богдани, а де вони зараз? Господарники ср*ні
Лучанин до анонім Показати IP 24 Березня 2017 17:02
Ці великі Богдани абсолютно повністю влаштовували не сильно вибагливу більшість лучан. До того ж тоді можна було дістатися куди треба за маршрутом навіть в дванадцять годин ночі і пізніше. А зараз краще? Повиганяти усіх і набрати нових на обмежений термін. За цей термін зробити працююче комунальне підприємство щоб в першу чергу враховувати інтереси лучан, а не бариг. От і побачимо за кого буде стояти новообраний секретаріат міськради і для чого депутати на роботу ходять. Депутати, з якими перевізниками вже домовлено перекрити недостаток транспорту?
Анонім до анонім Показати IP 24 Березня 2017 18:52
бо напхалось всякої шобли, тому автобуси ЛПЕ і стоять
студент до анонім Показати IP 24 Березня 2017 23:28
На мою думку перевізники не працють собі у збиток, як би це була правда то вони б вже давно перестали проводити пасажирські перевезення )))А на ражунок підвищення вартості проїзду я не згідний, адже умови не відповідають дійсності))коли зранку намагаєшся сісти на маршутку щоб добратися з 33 району на Львівську треба пропхатися через "толпу" людей яка знаходиться в цих маршутках мало того треба слідкувати щоб тебе не придавило дверима або ти не випав з маршутки)а коли вже час пік проходить ці маршутки напів пусті розїжають по Луцьку )))хоч би якось оптимізували цю ситуацію(можливо збільшили кількість маршруток в години пік) а так вибачайте 3 грн це поки максимум що я б заплатив
terebla до анонім Показати IP 26 Липня 2017 09:43
не факт
Віталій Показати IP 24 Березня 2017 16:25
А давайте пасажири зорганізуємось та покажемо попереджувальний бойкот маршрутним таксі, день, а краще тиждень не користуватись послугами
Перехожий Показати IP 24 Березня 2017 16:30
Як контрзаходи перевізникам пропоную акцію "Я підвезу" - всім водіям-приватникам по-можливості підвозити безкоштовно людей, які стоять на зупинках, в попутному напрямку. А маршрутники нехай погризуть сухарі в своїх відстійниках.
оу Показати IP 24 Березня 2017 16:31
Яка реакція влади? Які рішення? Що було зроблено в терміновому порядку, щоб замінити цього перевізника? І чому в нас тільки один перевізник????
ВВ Показати IP 24 Березня 2017 16:44
хай ідуть нафіг, я краще 40 хв пішки пройдусь ніж на їхні умови піду
Анонім до ВВ Показати IP 24 Березня 2017 17:22
І як підло, дочекались, що похолодало і дітей маса на зупинках..........
Анонім Показати IP 24 Березня 2017 16:47
Та пішли нах...зажерлися!Насмішили!!!!!!!!!!!!!!!Так як деякі маршрути і так приходиться чекати по 40 хв,то якось обійдуся і пересяду на тролейбус!
можливо Показати IP 24 Березня 2017 18:07
А що буде коли транспорт не виїде в години "пік" зранку?
Анонім до можливо Показати IP 24 Березня 2017 18:56
ЛПЕ випустить автобуси, які в них стоять
Олександр до Анонім Показати IP 24 Березня 2017 20:51
Ахахахаха які автобуси ЛПЕ випустить? Вони вже давно стоять під забором в ЛПЕ. Ці зламки навіть з місця зрушити не зможуть!!!
Вікінг до можливо Показати IP 24 Березня 2017 19:27
Нічого не буде. Люди запізняться на трохи на роботу. На наступний день адекватно налаштована частина міста встане трішки раніше і все буде добре, здоровю теж піде на користь. Так, звичайно, є і свої мінуси (погана погода, комусь долати велику відстань). Але здатися без бою хіба краще?!
Малолітка Показати IP 24 Березня 2017 19:03
4грн? Та не проблема, тоді шановні перевізники, будьте ласкаві та не перегружайте маршрутки аби більше заробити, приведіт до ладу посадочні місця, а не порвані пописані та обплювані шмаття на яких ми їздимо, навчіться їздити нормально, а не на перегонки грати, не дрова возите, створіть адекватні умови перевезення, і я думаю люди будуть згвдні на 4грн. А зараз за що ви гроші хочете? Волинь - спортивна, ми не горді, пішачком можна походити пока надіюсь наша влада щось НАРЕШТІ втрішить.
Водій до Малолітка Показати IP 26 Березня 2017 12:38
А хто ,цікаво,в салоні автобусах ріже седіння,малює , смітить і блює